Jump to content

HD3DMANIAC7777

Users
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Neutralna

About HD3DMANIAC7777

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oświadczenie które mówi o planach a nie o faktach. Równie dobrze mógłbyś napisać że Canal Plus zapowiedział MyCanal w Polsce na 2019 ale im nie wyszło i będzie w 2020. Jak Disney z powodu pandemii przesunął Czarną Wdowę z maja na listopad to też nadal utrzymujesz że premiera będzie w maju ?? Dopóki nie mamy konkretnej daty to nie możecie być pewni o premierze w 2021 roku.
 2. Nie ma sensu bo nie macie argumentów. Nikt z was nie podał mi dowodu na to że będzie w 2021 roku.
 3. Jaka umowa ?? Jeżeli sugerować się waszymi źródłami to Disney Plus powinien wystartować w Polsce w okresie między Październikiem a Grudniem tego roku bo wtedy przypada 1 kwartał 2021 roku według Amerykańskiego cyklu rozliczeniowego. Jak wiemy w tym roku Disney Plus w Polsce nie będzie więc dlaczego nadal upieracie się że nic nie zostanie przełożone ?? I tutaj też się mylisz bo Portugal było obok Poland. Oba kraje zostały uwzględnione w tym spisie.
 4. Skoro sieję zamęt to niech mi ktoś wyślę oficjalne oświadczenie w tej sprawie które na 100% o tym świadczy. Bo sorry ale póki co nie podajecie mi żadnych argumentów. W marcu na oficjalnej stronie europejskiej Disneya było obwieszczenie o premierze latem i zostało usunięte. Sam Disney być może nie wie kiedy będą kontynuować wdrażanie na kolejne rynki ale oczywiście osoby z tego forum wiedzą lepiej. Road Map już nie jest aktualny bo kraje Europy Zachodniej nie zostaną wdrożone go 2 kwartału tego roku w tym Portugalia i Belgia bo termin ten minął 31 marca. Więc skąd ta p
 5. Czy ktoś wie kiedy będzie rozpiska na czerwiec ??
 6. Czy to znaczy że wkrótce NC PLUS GO TV zostanie zamienione na dekoderach Platformy Canal Plus na MyCanal ??
 7. Nie sieję zamętu. Rozumiesz co to znaczy że był planowany ?? To znaczy że jeszcze nic nie jest pewne. Mam ci zacytować Polski oddział Disneya ?? Dodam że w marcu było obwieszczenie o premierze w Polsce latem 2020 i po kilku dniach zniknęło. Więc masz kolejny dowód że plany mogą się bardzo szybko zmienić w dowolnym momencie zwłaszcza w dobie pandemii.
 8. Gdzie niby został zapowiedziany ?? Kto i kiedy napisał że Disney Plus będzie dostępny w Polsce ?? Póki co to tylko sami zainteresowani czyli media pytali Polski oddział Disneya który jedynie twierdzi że takie plany były na rok 2021. Jutro może być plan że licencję przedłużą z HBO ze względu na pandemię. Owszem kraje Europy Zachodniej przed premierą jeszcze w USA dostały piękny zwiastun że premiera jest pewna w marcu 2020. I to jest zapowiedź. Nikt póki co nie gwarantuje że ten serwis pojawi się w Polsce. Podobna sytuacja jest z HBO MAX niby planują na przełom
 9. Czy będzie ten serwis dostępny dla obecnych abonentów Platformy Canal Plus ??
 10. A ja jestem ciekaw czy będzie więcej seriali oryginalnych Canal Plus z Francji.
 11. Może i wiadomo ale większość osób i tak już przeszła na PC+ tym bardziej osoby które korzystają z dekoderów 4K.
×
×
 • Create New...