Skocz do zawartości

HBO GO - pytania, problemy i komentarze


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Tomo21 napisał:

wciąż nie pojawił się np. serial The Mandalorian.

Bo się nie pojawi. Serial pojawi się  w Disney+.

Oryginalne produkcje dla Disney+,  zapomnij o tym na HBO. 

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie byłym tego taki pewny.

Mimo premiery w 2021 roku jak widać filmy Marvela znikną z HBO w czerwcu a nie w listopadzie.

Dodam że na innych rynkach też pół roku przed potencjalną premierą nie było już żadnych nowych premier Disneya.

Skąd pomysł że nowości zostaną wycofane miesiąc przed premierą w Polsce ??

W takiej Skandynawii mają dostać Disney Plus latem może nawet w sierpniu a od dłuższego czasu żaden film Disneya nie miał u nich premiery na HBO nie było ani Toy Story 4 ani Króla Lwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, HD3DMANIAC7777 napisał:

Mimo premiery w 2021 roku jak widać filmy Marvela znikną z HBO w czerwcu a nie w listopadzie.

Dodam że na innych rynkach też pół roku przed potencjalną premierą nie było już żadnych nowych premier Disneya.

Skąd pomysł że nowości zostaną wycofane miesiąc przed premierą w Polsce ??

Te wszystkie filmy Marvela zostaly udostepnione na czas obecnej sytuacji epidemiologicznej. W dodatku co chwilę udostepniane sa starsze produkcje Disneya. Co do premier Disneya - cierpliwości, w kolejce na swoją premierę na hbo czeka już "Czarownica 2", czy druga część Krainy Lodu. Obie produkcje zapewne trafia w czerwcu, lub w lipcu. Zaś ostatnia część sagi Gwiezdnych Wojen zapewne tradycyjnie trafi na hbo w sierpniu

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem tylko stwierdzam że w Skandynawii na HBO przed premierą Disney Plus licencję wycofywane są na długo przed startem i tam już nowości nie ma od jakiegoś czasu.

Co więcej zapowiedź mają na lato a Wojny Klonów i tak są u nich w HBO i mogą pozostać pomimo startu platformy w ich kraju więc to jeszcze o niczym nie przesądza.

Równie dobrze starsze filmy Disneya mogą być w HBO w przyszłym roku a mimo to Disney Plus będzie je miał u siebie i będą równolegle w dwóch SVOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście w mediach, ale naszemu rządowi chodzi po głowie, aby serwisy streamowe typu HBO GO, Netflix itp. odprowadzały większą kasę za emitowane seriale. To niech od razu wprowadzą opłatę za oddychanie :-).

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/rzad-chce-wprowadzic-podatek-od-seriali-zaplacimy-wiecej-za-netflixa-hbo-go-i-inne-platformy-streamingowe-81349.html

Edytowane przez ARTIPAPK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 1,5% dla Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej czyli kolejne siano dla pisowskich mędrców.

Chyba nie ma wątpliwości na kogo Netflix i inni przerzucą tą kolejną daninę.

Kolejny hajs dla pana Wieczyńskiego i s-ki, identiko jak 2 mld na media PIS.

Ależ sensacja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po starcie nowej usługi C+ postanowiłem ją wypróbować ze względu na to, że ktoś napisał, iż ma z HBO GO dźwięk w 5.1 - u mnie niestety nadal tylko 2.0 (Android TV). Przy okazji uzyskałem testowo dostęp do HBO GO w ramach player.pl, oczywiście nadal bez zmian, ampli dostaje tylko PCM 2.0. Ale okazuje się, że chyba użytkownicy apki playera na telewizorach LG mają audio w DD 5.1 z HBO GO. Czy może to ktoś potwierdzić? Czy na LG jest 5.1 z HBO GO - i czy jeśli już, to tylko przez player, czy z czystej aplikacji HBO GO też?

Przy okazji zauważyłem dziwną sprawę - biblioteka HBO GO nie jest identyczna na różnych platformach dostępu, na przykładzie jednego serialu, którego odcinki dodawane są na bieżąco wychodzi na to, że przez HBO GO jest sześć odcinków, przez player.pl są tylko cztery odcinki, a przez C+ tylko dwa! To już bardzo dziwna polityka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO GO (strona i apka) to jedna rzecz, a HBO OD (czyli to co masz w Playerze, nowej usludze C+, Ipla, dekoderach UPC) druga.

HBO OD zazwyczaj jest mniej lub bardziej wybrakowane w stosunku do HBO GO, najlepiej ze sprawną aktualizacją radzi sobie chyba Ipla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bugmenot napisał:

HBO GO (strona i apka) to jedna rzecz, a HBO OD (czyli to co masz w Playerze, nowej usludze C+, Ipla, dekoderach UPC) druga.

HBO OD zazwyczaj jest mniej lub bardziej wybrakowane w stosunku do HBO GO, najlepiej ze sprawną aktualizacją radzi sobie chyba Ipla.

Ok, sprawa wyjaśniona, więc zdecydowanie lepiej mieć HBO GO, niż dostęp przez "pośrednika".

Nadal mnie ciekawi opcja audio w 5.1, bo już się pogodziłem z myślą, że w Europie 5.1 nie ma (chociaż w USA jest), ale nawet przeglądając ten wątek widzę, że ktoś wspominał o 5.1 na Samsungach chyba. Jak to w takim razie jest w rzeczywistości? Jeśli jest DD 5.1 to czy faktycznie na OS w Samsung, czy LG, czy tu i tu i dlaczego akurat tam ;) To jest głupia sprawa, że nigdzie nie ma takich informacji oficjalnie podanych - metodą prób i błędów można się dowiedzieć, co i na jakim sprzęcie uda się uzyskać... Nadal liczę, że to się zmieni po starcie HBO MAX, ale pytanie czy i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ddawid6 napisał:

Ok, sprawa wyjaśniona, więc zdecydowanie lepiej mieć HBO GO, niż dostęp przez "pośrednika".

Nadal mnie ciekawi opcja audio w 5.1, bo już się pogodziłem z myślą, że w Europie 5.1 nie ma (chociaż w USA jest), ale nawet przeglądając ten wątek widzę, że ktoś wspominał o 5.1 na Samsungach chyba. Jak to w takim razie jest w rzeczywistości? Jeśli jest DD 5.1 to czy faktycznie na OS w Samsung, czy LG, czy tu i tu i dlaczego akurat tam ;) To jest głupia sprawa, że nigdzie nie ma takich informacji oficjalnie podanych - metodą prób i błędów można się dowiedzieć, co i na jakim sprzęcie uda się uzyskać... Nadal liczę, że to się zmieni po starcie HBO MAX, ale pytanie czy i kiedy.

 

Nie jest wybrakowana o treść jako taką tylko nowe odcinki wchodzą z opóźnieniem. Jak komuś nie zależy na tym by mieć je od razu nie jest to problem.

Trzeba by sprawdzić przez jakiś czas czy wrzucają jednak wszystko czy zdarzają im się braki.

Ponadto mając HBO np. w nowej usłudze Canal+ ma się dostęp do HBO GO, nie wiem jak w Player+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Bushiken napisał:

 

Nie jest wybrakowana o treść jako taką tylko nowe odcinki wchodzą z opóźnieniem. Jak komuś nie zależy na tym by mieć je od razu nie jest to problem.

Trzeba by sprawdzić przez jakiś czas czy wrzucają jednak wszystko czy zdarzają im się braki.

Ponadto mając HBO np. w nowej usłudze Canal+ ma się dostęp do HBO GO, nie wiem jak w Player+.

Ja rozumiem, że może nie być najnowszego odcinka, ale tu jest sytuacja, że na sześć wydanych są dopiero dwa - ostatni dostępny jest z 16.04, czyli około miesiąc opóźnienia.

I właśnie spróbowałem się zalogować danymi z C+, w HBO GO bezpośrednio to nie przechodzi, ale mniejsza z tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ddawid6 napisał:

I właśnie spróbowałem się zalogować danymi z C+, w HBO GO bezpośrednio to nie przechodzi, ale mniejsza z tym...

Wspominane było w wątku o Canal+ TPI, że jeszcze się nie da faktycznie ale taka możliwość ma być.
Bardziej uwiera, że nie ma oddzielnej zakładki produkcji HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...