Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Holandia, Flandria, Wielka Brytania (i Irlandia) oraz Australia.

 

W Holandii TMF został zastąpiony przez MTV Music 24. Nadawały tam również TMF Dance (muzyka trance i house z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Holandii), TMF NL (muzyka lokalna), TMF Pure (soul i r&b) oraz stacja radiowa TMF HitRadio. Wszystkie kanały tematyczne zostały zamknięte 1 stycznia 2012 roku. TMF HitRadio nadaje jako HitRadio Veronica i tylko w Internecie.

 

TMF Flanders został zastąpiony przez Comedy Central. Nadawał również TMF Live HD, podobny do MTV Live HD. Brytyjski TMF był drugim najdłuższej nadawanym kanałem pod tą marką, po rodzimej dla niej Holandii. Był wtedy, jeśli dobrze kojarzę, jedynym kanałem Viacomu w ofercie Freeview. W 2009 roku doszło do rebrandingu na VIVA, a w ramach globalnego zamykania tej marki zastąpiono ją MTV OMG (skrót od Obsessed with Music and Gossip). Australijski TMF był najkrócej, od 2007 do 2010 roku. Został zastąpiony lokalnym MTV HITS, zamkniętym w 2014 roku w Australii i 2015 roku w Nowej Zelandii.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś odpalone w tle MTV Music 24 i o ile playlista jest całkiem spoko i rzeczywiście trochę przypomina to Trace Urban, to niestety kawałków mają zaprogramowanych chyba z 40, z czego te z wysokiej rotacji jak np. Medusa - Lose Control lecą praktycznie co godzinę ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś odpalone w tle MTV Music 24 i o ile playlista jest całkiem spoko i rzeczywiście trochę przypomina to Trace Urban, to niestety kawałków mają zaprogramowanych chyba z 40, z czego te z wysokiej rotacji jak np. Medusa - Lose Control lecą praktycznie co godzinę ;).
Ostatnio "Everything I Wanted" leciało co pół godziny, więc jakoś mnie to nie dziwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez kilka godzin sluchalem Mtv Music 24 na przemian z VH-1.  No i muszę przyznać,  że sporo klipów było w krótkim czasie na obu kanałach.  Niektóre nawet łącznie po 3 razy.  A sluchalem ledwie 3 godziny.  Szkoda, że mają tak bogatą bibliotekę,  a od lat nie potrafią nic ciekawego zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 to jest cały czas to samo co było, tylko zamiast reklam są 2 teledyski więcej.

Dawne klimaty tego kanału (czyli lata 70-90) są na VH1 Classic, ale nie ma go w polskich platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kamil2505 napisał:

Dzisiaj przez kilka godzin sluchalem Mtv Music 24 na przemian z VH-1.  No i muszę przyznać,  że sporo klipów było w krótkim czasie na obu kanałach.  Niektóre nawet łącznie po 3 razy.  A sluchalem ledwie 3 godziny.  Szkoda, że mają tak bogatą bibliotekę,  a od lat nie potrafią nic ciekawego zaproponować.

 

Gdyż ponieważ Viacom. Nie od dzisiaj wiadomo że kanały najlepsze potrafią być gdy nie zostają wykupione przez wielkie korporacje zwłaszcza takie co nie potrafią zarządzać.

 

Siłą prawdziwego MTV były programy autorskie. Uwielbiałem Paula Kinga i a program Most Wanted Raya Cokesa to była jedna z moich motywacji by się angielskiego nauczyć :)

I to byli ludzie, którzy odpowiadali za dobór muzyki, świetne rzeczy z muzyki alternatywnej szły w "120 Minutes". No ale jak się wyznaje filozofię że kanał telewizyjny to jest playlista i nadaje się Catfish to czego oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reklam to na pewno duży plus,  ale playliste dobrze jakby poszerzyli.  Tylor Swift - "The Man" już nie wiem,  który raz dzisiaj słyszę. Przed chwilą ten kawałek był na Mtv Music 24, a jakieś pół godziny wcześniej na Mtv Live HD.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Big Fat Hits" / "Non-Stop Hits" / "Nothing But Hits" to jest ta różnorodność? xD To jest to samo tylko ubrane w różne nazwy. Zupełnie jak VIVA Dance, VIVA Dance Mix, VIVA Power Dance... Już lepiej dać jedno pasmo 24/7 albo w ogóle nie tworzyć ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Sinku napisał:

Ja ogólnie zamiast MTV Music 24, dałbym MTV Hits, nie ma reklam, a pasma są bardziej różnorodne i playlista jest bardziej obszerna.

Przecież na MTV Music 24 też nie ma reklam. Playlista w obydwu przypadkach jest prawie identyczna. Różnica polega ta tym, że w MTV Music 24 masz tylko jedno pasmo "A-List Playlist", zaś w MTV Hits masz kilka, gdzie w sumie i tak w każdym z tych pasm lecą te same utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.03.2020 o 18:31, Bloo411 napisał:

Przecież na MTV Music 24 też nie ma reklam. Playlista w obydwu przypadkach jest prawie identyczna. Różnica polega ta tym, że w MTV Music 24 masz tylko jedno pasmo "A-List Playlist", zaś w MTV Hits masz kilka, gdzie w sumie i tak w każdym z tych pasm lecą te same utwory.

Sto razy mu to mówię :P A on mnie nie słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...