Jump to content

Recommended Posts

Wolę już MTV Music 24 bez reklam jako przystawka w wolnej chwili niż Polo TV itp. z gatunkiem muzyki której na co dzień nie słucham czy Eska TV lub 4fun tv z natłokiem reklam.

Brak reklam to na pewno duży plus,  ale playliste dobrze jakby poszerzyli.  Tylor Swift - "The Man" już nie wiem,  który raz dzisiaj słyszę. Przed chwilą ten kawałek był na Mtv Music 24, a jakieś pół godziny wcześniej na Mtv Live HD.  

Ja ogólnie zamiast MTV Music 24, dałbym MTV Hits, nie ma reklam, a pasma są bardziej różnorodne i playlista jest bardziej obszerna.

"Big Fat Hits" / "Non-Stop Hits" / "Nothing But Hits" to jest ta różnorodność? xD To jest to samo tylko ubrane w różne nazwy. Zupełnie jak VIVA Dance, VIVA Dance Mix, VIVA Power Dance... Już lepiej dać jedno pasmo 24/7 albo w ogóle nie tworzyć ramówki.

25 minut temu, Sinku napisał:

Ja ogólnie zamiast MTV Music 24, dałbym MTV Hits, nie ma reklam, a pasma są bardziej różnorodne i playlista jest bardziej obszerna.

Przecież na MTV Music 24 też nie ma reklam. Playlista w obydwu przypadkach jest prawie identyczna. Różnica polega ta tym, że w MTV Music 24 masz tylko jedno pasmo "A-List Playlist", zaś w MTV Hits masz kilka, gdzie w sumie i tak w każdym z tych pasm lecą te same utwory.

Przeszło miesiąc czasu zajęło PC+ poprawienie ID w dekoderze. Logotyp był MTV Music 24, ale ID mieli stare, tj. MTV Music Polska. Jeszcze zostało poprawienie programu w EPG, gdyż cały czas jest ramówka po MTV Music Polska.

W Multimedia też jeszcze EPG MTV Music Polska.

W dniu 22.03.2020 o 18:31, Bloo411 napisał:

Przecież na MTV Music 24 też nie ma reklam. Playlista w obydwu przypadkach jest prawie identyczna. Różnica polega ta tym, że w MTV Music 24 masz tylko jedno pasmo "A-List Playlist", zaś w MTV Hits masz kilka, gdzie w sumie i tak w każdym z tych pasm lecą te same utwory.

Sto razy mu to mówię :P A on mnie nie słucha.

Posted (edited)

And there are already no Polish VIACOM channels with music... StarsTV and 4Fun.TV ousted a competitor from the Polish television market.

Edited by 1993andrey1993
  • Haha 1

Jednej rzeczy nie rozumiem. Skoro puszczają muzykę w wielu językach w tym rosyjski, to dlaczego nie mogą też puszczać piosenek w języku polskim?  

W dniu 18.05.2020 o 23:13, 1993andrey1993 napisał:

And there are already no Polish VIACOM channels with music... StarsTV and 4Fun.TV ousted a competitor from the Polish television market.

Life... :)

Duży props dla MTV Music za emisję nowego Run the Jewels z DJ Premierem... :).

Kolejny miła niespodzianka - Anderson Paak - Lockdown. Takie prawie MTV Base mamy w tym kanale. Ciekawe kiedy zepsują :(.

W dniu 15.03.2020 o 14:15, bugmenot napisał:

VH1 to jest cały czas to samo co było, tylko zamiast reklam są 2 teledyski więcej.

Dawne klimaty tego kanału (czyli lata 70-90) są na VH1 Classic, ale nie ma go w polskich platformach.

VH1 Classic jest na Netii. Ale jak wiadomo MTV Rocks zmieni się na MTV 90s, a VH1 Classic na MTV 80s.

Posted (edited)

Jest też w WP Pilot, Ipla itd. Ale tutaj akurat chodziło mi o platformy satelitarne.

Edited by bugmenot

7 minut temu, bugmenot napisał:

Jest też w WP Pilot, Ipla itd. Ale tutaj akurat chodziło mi o platformy satelitarne.

Tutaj zgoda. MTV 80s w ogóle nie będzie dostępny drogą satelitarną. Oprócz tego co wymieniłeś zostają wybrane sieci kablowe i IPTV. Jeśli się nie mylę to np. w UPC nie ma.

1 godzinę temu, bugmenot napisał:

VH1 Classic jest także w Canal+ przez Internet (Canal+ OTT).