Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, matjot napisał:

Czy Viacom nie może tego normalnie ogłosić, tylko jedni wiedzą już a inni się dowiedzą parę dni przed zmianą o ile w ogóle do zmiany dojdzie?

 

Czy w ogóle kablówki mają prawo do ogłaszania takich zmian przed właścicielem? Zwykle to decyzja biznesowa kiedy rozpocząć komunikowanie zmiany, a kablówkom się pewnie mówi żeby były gotowe, ciekaw jestem tylko czy one mogą sobie zrobić z tą informacją co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mtv napisał:

https://www.press.pl/tresc/65871,wlasciciel-mtv-uruchomi-w-czerwcu-muzyczny-kanal-dla-dzieci-od-6-do-11-lat

ViacomCBS potwierdza, że kanał MTV Music 24 zostanie zastąpiony w Polsce kanałem Nick Music. Nie wiem czy to błąd w artykule ale jest tam też napisane, że w portfolio ViacomCBS w Polsce jest kanał MTV 00S.

Ta pani chyba niezbyt się orientuje jakie kanały ViacomCBS ma na polskim rynku. Zapewne wymieniając MTV 00s chodziło jej o MTV 80s. Podejrzewam, że MTV Music 24 w całej Europie zostanie podmienione na Nick Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Music 24 to taki trochę dziwny kanał. Powstał w 2005 roku jako uzupełnienie oferty MTV Unlimited. Później przeszedł lekki rebranding w 2011 roku, gdzie niby zastąpił TMF Nederland. W Polsce oficjalnie pojawił się w zeszłym roku w miejscu MTV Music Polska. A na dniach ma zniknąć gdzie zastąpi go NickMusic. 

 

Zrozumieć działania Viacomu to zagwozdka. Ciekawi mnie wspomniany kanał MTV 00s, którego oficjalnie nigdzie nie ma. Rok temu nadawał chwilowo jako kanał tymczasowy w Wielkiej Brytanii i Irlandii - ale tylko przez miesiąc. Emitowany był w miejscu MTV Classic UK&I.

 

mtv-00s.png

 

mtv00s-18062020-1-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, bo MTV Music 24 wyróżniał się na tle reszty paczki MTV ładną, bardzo przyjemną dla oka oprawą. Niezrozumiały jest dla mnie ruch, w którym marka typowo kanałów dziecięcych będzie miała dodatkowy kanał o innej tematyce, gdy Viacom ma już marki muzyczne. Ale nie podejrzewam tej firmy o racjonalne decyzje.

 

Będzie większa oglądalność na niektórych rynkach? Zapewne tak, sama idea MTV Music 24 jest obecnie pozbawiona sensu. Tylko jakie to ma znaczenie przy braku reklam?

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...