Jump to content

MIGUEL

Users
 • Content Count

  1524
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Dobra

About MIGUEL

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa / Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Big Fat Hits" / "Non-Stop Hits" / "Nothing But Hits" to jest ta różnorodność? xD To jest to samo tylko ubrane w różne nazwy. Zupełnie jak VIVA Dance, VIVA Dance Mix, VIVA Power Dance... Już lepiej dać jedno pasmo 24/7 albo w ogóle nie tworzyć ramówki.
 2. Jeśli dobrze pamiętam, to w Polsce po wprowadzeniu nowej oprawy dość mocno ograniczono muzykę starszą niż z ostatnich kilku lat. Playlista europejska to trochę zmieniła, choćby przez pasma tematyczne typu top 50 80s czy coś.
 3. MTV przybiera takie logo z okazji dnia kobiet co roku (W - Woman), może mają tydzień że jak program dotyczy kobiet (np. Pussycat Dolls) to zmieniają.
 4. No ale po co XD Mamy 2020 rok, a nie 2000. Każdy inny kanał puszcza polską muzykę więc co za różnica czy kanały MTV grają polskich artystów czy nie. Masz tez youtube i mnóstwo serwisów streamingowych.
 5. Jeszcze jest ta, która była w Polsce od 2015 (i jest dalej bodajże w Ameryce Płd i pewnie w Danii). Jakby nie patrzeć, jest świeższa od tej europejskiej.
 6. Trochę śmieszne jest to, że paneuropejski kanał MTV Music 24 ma swoją polską stronę na Facebooku xD Oczywiście to nie dziwi, skoro ma prawie milion polubień (odziedziczone po VIVIE). BTW czy w polskim kablu dalej są dostępne MTV Hits i MTV Dance, skoro są wyłączone z Astry? Jeśli tak, to skąd biorą sygnał?
 7. Dla widza zdecydowanie zmiana na lepiej, w końcu nie ma reklam. Tylko zaliczyliśmy regres w oprawie 😂 Mogliby ją w końcu zmienić, na VH1 Europe jest ta sama od 2014, a od tego czasu powstały już dwie nowe.
 8. Chodzi o moment zmiany. Nie wiedzieć czemu, jak wprowadzają nową oprawę graficzną albo rebranding to zajmuje im 6 godzin zanim wprowadzą zmiany. Np jak zamykali VIVĘ, to od 6 do 12 MTV Music nadawało z logo VIVY.
 9. VH1 właśnie skończyła się umowa z TVN Media i wygląda na to że nowej umowy nie ma - czyli brak reklam. A to zdaje się jedyny cel, dla którego był utrzymywany polski feed VH1 Europe pod nazwą VH1 Polska.
 10. Niech ktoś nagra ten kanał 3 marca w okolicach 6:00 i/lub 12:00 we wtorek, może będzie przepięcie na sygnał europejski z tamtejszą oprawą.
 11. Niech ktoś nagra ten kanał o 6:00 i około 12:00 3 marca. O 6 spodziewałbym się zmiany playlisty i identów a o 12 reszty oprawy xD EDIT: W sumie to wciąż możliwa jest opcja, że kanał będzie dalej produkowany w Polsce, a jedyne co się zmieni to nazwa, logo, oprawa i brak reklam. Jakby nie patrzeć, we wszystkich możliwych programach tv (łącznie ze stroną mtv.pl) ramówka pozostaje niezmieniona, a Viacom raczej zawsze uwzględniał takie zmiany z dużym wyprzedzeniem. Wtedy pewnie od 6 nie będzie reklam a od 12 wleci reszta.
 12. Jaką mieli za luty na przykład? Akurat w Polsce takie programy są od lat coraz bardziej popularne, jak również to one były najbardziej popularne na MTV. Ogólnie mogliby sprzedać licencje na te programy np. TTV, pasowałyby tam. Do tego potrzebna jest polska koncesja ze swoimi ograniczeniami, jak choćby 1/3 materiałów polskich. Z pomocą Polsatu ten kanał obfitowałby w Pamiętniki z wakacji czy Must Be The Music.
 13. Ma dobrą oglądalność i kasę od gniazdka, czemu miałoby przynosić straty? Wszystko zależy od polityki Viacomu który tnie koszty gdzie tylko może.
 14. Teoretycznie mamy inną - przez przerwy na reklamy, część utworów z VH1 Europe się u nas nie pojawia, mamy też inną grafikę ekranową. Jeżeli od 3 marca będzie ten sam feed co VH1 Europe (wliczając w to grafikę), będzie to oznaka zamknięcia VH1 Polska.
 15. Od bodajże 4 września 2018 MTV Polska nadaje ma tę samą ramówkę (te same odcinki) co MTV Europe, te same identy, w pasmach muzycznych są dosłownie te same piosenki. Jedyna różnica to reklamy, grafika ekranowa i godziny 22-2. A zatem jakiś program może mieć zerową oglądalność i w normalnych warunkach byłby zdjęty z ramówki, ale ramówka jest dyktowana przez MTV Europe.
×
×
 • Create New...