Jump to content

MIGUEL

Users
 • Content Count

  1501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Dobra

About MIGUEL

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa / Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale wczesnym rankiem (od 5 do 7) emitowany jest serial "Inna", znany z anteny MTV.
 2. Z tego co widzę, to ostatnio ramówka zrobiła się bardzo nudna. W tygodniu zniknęły prawie wszystkie tematyczne pasma (Classics, Approved, 3from1), zostały dwa uniwersalne na krzyż z notowaniami Most Wanted.
 3. Jak dla mnie mega spoko pomysł, fajnie to wygląda kolorystycznie i jest czytelne. Dobrze by się prezentowało na ekranie.
 4. Poza koncepcją nie ma co tu oceniać. Miks oryginalnego i w miarę aktualnego konceptu kanałów MTV, na dawną nutę. Aczkolwiek nie podoba mi się to, w ogóle nie potrafię nic twórczego ze starą VIVĄ stworzyć. Na drugim zmieniłem krycie i kolor żeby było cokolwiek widać, screen chciałem koniecznie ten.
 5. MIGUEL

  Kanały VIVA

  Czy są dzisiaj kanały (gdziekolwiek), które grają coś z happy hardcore'u? https://www.youtube.com/watch?v=Mi-aqHheJ8c
 6. Wygląda świetnie, no i jest zasadniczo taka sama jak moja self-made oprawa dla polskiego MTV Music sprzed miesiąca. To dobrze wróży. Może w tym roku wszystkie kanały muzyczne MTV dostaną takie oprawy? Wiedzę czerpię z itizaps.net.
 7. Ramówka na stronie Cyfrowego Polsatu zakłada tę wersję z mniejszą ilością muzyki, ale na antenie jest ta ze strony internetowej. Zatem generalnie żadnych zmian nie ma i zakładam, ze jutro po 15:00 dalej będzie muzyka.
 8. Potwierdzam, oglądałem ostatnio te telezakupy na MTV.
 9. Ahahah i to by było na tyle muzycznego MTV. Aczkolwiek wg ramówki na mtv.de jest normalnie, tak jak wcześniej.
 10. To logo nie jest wykorzystywane w MTV Music UK, jedynie ich twitter ma takie. Wg mnie jest bardzo ładne. Swoją drogą ktoś zrobił wizualizację wszystkich kanałów tematycznych MTV wg tej oprawy, zobaczcie sobie.
 11. Kanały MTV co 2 lata zmieniają oprawy graficzne, więc w tym roku powinna pojawić się nowa. Pewnie najpierw na kanałach brytyjskich a do Polski przyjdzie z opóźnieniem.
 12. A to kręcą jeszcze nowe MTV Bites? Ja myślałem, że od roku lecą powtórki.
 13. [Kolejne basicowe grafiki dla Viacomu] Dawno, dawno temu, w świecie w którym ludzie z Viacomu myślą w innych kategoriach uznano, że skoro VH1 gra hity (te nowe i te starsze), to VIVA skupi się bardziej na muzyce klubowej i rapie, a do tego doda jakieś kreskówki dla dorosłych, jakiś program o wpadkach który poprowadzi Tede, może to później wycofa, nie zrezygnuje z marki i oto mamy! Logo zostaje bo ma świetny charakter (tylko już nie lusterko), info o programie ograniczone do suchego napisu, belki z tytułem nieco inne. Reszta oprawy nie bazuje już na trójkątach, nie ma logo dla każdej audycji (trójkąty są bardzo ciężkie do tego żeby były fajnie użyte). Może czas ogarnąć programy do montażu żeby to zwizualizować inaczej niż w formie zapów. Są też dwa sposoby wyświetlania numeru miejsca na liście. Pierwszy zaczerpnięty z oprawy 2009-2012. Drugi sposób zakłada większą belkę (i przez to wyżej położoną), żeby cyfry się zmieściły. Trójkąt z numerem może być wyświetlany cały czas.
 14. MIGUEL

  Kanały VIVA

  Nie miałem przyjemności oglądać VIVY PL przed 2005, a interesuje mnie, jaki był udział poszczególnych gatunków w playliście. Oczywiście w przybliżeniu. Najbardziej interesuje mnie udział hip hopu (polskiego i zagranicznego) i czy więcej było muzyki klubowej, niż typowego melodyjnego popu i rocka. Czy rap był wyłącznie w osobnych magazynach, czy w takich "Planet VIVA" też?
 15. Loona nie wymieniła Węgier, ale za to jeśli dobrze usłyszałem, to wymieniła Hiszpanię XD Kultowy kanał kończy nadawanie w Niemczech - od miesiąca są wyświetlane (prawie) wszystkie historyczne wersje logo, jest Final Countdown, specjalne pasma i specjalny program pożegnalny, zadbano o to co jakie piosenki zostały puszczone jako ostatnie, plansza pożegnalna. A w Polsce? Na tydzień przed zaczęli puszczać jakiś 10-sekundowy ident o zmianie, o 6:00 wszedł MTV Music jeszcze ze starym logo i oprawą, a na nowe trzeba było czekać 6 godzin. Swoją drogą - nie wiem jak to wyglądało na co dzień o 14:00, ale dziś pod koniec VIVA FOREVER - The Show trójkąt po prawej przygotował się do pokazania co bedzie następne - i pusto, to było smutne
×
×
 • Create New...