Jump to content

MIGUEL

Users
 • Content Count

  1529
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Dobra

About MIGUEL

 • Rank
  Przesiaduję 24/7

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa / Bielsko-Biała

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W międzyczasie ostatnio padł kanał VH1 MegaHits w LA i Brazylii. Po zamknięciu w październiku VH1 Classic, ostatnie kanały VH1 na rynku to VH1 USA, VH1 Europe, VH1 Denmark i VH1 Italy (poprawcie mnie, jeśli się mylę).
 2. 7 października VH1 w Ameryce Łacińskiej zostanie zastąpiony przez VH1 Europe. Info podali na swojej stronie na Facebooku.
 3. Obejrzałem. Nie moje klimaty ale w klimatach pop-punkowych to norma od dekad przecież. Nie rozumiem, do czego to się odnosi. Nie mówił oficjalnie żeby był bi/homo ani też nie jest trans, więc co ma jedno do drugiego?
 4. XDDDDDDDD satkurierowcy narzekają na obecność punków w telewizji muzycznej i się oburzają że to "demoralizujące". Ewidentnie nie jesteście targetem MTV, zapraszam na transmisję koncertu Anny Jantar.
 5. @Bloo411 są reklamy, to nie jest do końca retransmisja, jest osobny feed. MTV Polska i MTV Europe nadają te same programy, te same odcinki, te same klipy, ale jest polska oprawa, reklamy, wyłącznie polska ścieżka językowa. Jedynie w godzinach 22:00-2:00 jest okienko sterowane przez polski Viacom.
 6. "Big Fat Hits" / "Non-Stop Hits" / "Nothing But Hits" to jest ta różnorodność? xD To jest to samo tylko ubrane w różne nazwy. Zupełnie jak VIVA Dance, VIVA Dance Mix, VIVA Power Dance... Już lepiej dać jedno pasmo 24/7 albo w ogóle nie tworzyć ramówki.
 7. Jeśli dobrze pamiętam, to w Polsce po wprowadzeniu nowej oprawy dość mocno ograniczono muzykę starszą niż z ostatnich kilku lat. Playlista europejska to trochę zmieniła, choćby przez pasma tematyczne typu top 50 80s czy coś.
 8. MTV przybiera takie logo z okazji dnia kobiet co roku (W - Woman), może mają tydzień że jak program dotyczy kobiet (np. Pussycat Dolls) to zmieniają.
 9. No ale po co XD Mamy 2020 rok, a nie 2000. Każdy inny kanał puszcza polską muzykę więc co za różnica czy kanały MTV grają polskich artystów czy nie. Masz tez youtube i mnóstwo serwisów streamingowych.
 10. Jeszcze jest ta, która była w Polsce od 2015 (i jest dalej bodajże w Ameryce Płd i pewnie w Danii). Jakby nie patrzeć, jest świeższa od tej europejskiej.
 11. Trochę śmieszne jest to, że paneuropejski kanał MTV Music 24 ma swoją polską stronę na Facebooku xD Oczywiście to nie dziwi, skoro ma prawie milion polubień (odziedziczone po VIVIE). BTW czy w polskim kablu dalej są dostępne MTV Hits i MTV Dance, skoro są wyłączone z Astry? Jeśli tak, to skąd biorą sygnał?
 12. Dla widza zdecydowanie zmiana na lepiej, w końcu nie ma reklam. Tylko zaliczyliśmy regres w oprawie 😂 Mogliby ją w końcu zmienić, na VH1 Europe jest ta sama od 2014, a od tego czasu powstały już dwie nowe.
 13. Chodzi o moment zmiany. Nie wiedzieć czemu, jak wprowadzają nową oprawę graficzną albo rebranding to zajmuje im 6 godzin zanim wprowadzą zmiany. Np jak zamykali VIVĘ, to od 6 do 12 MTV Music nadawało z logo VIVY.
 14. VH1 właśnie skończyła się umowa z TVN Media i wygląda na to że nowej umowy nie ma - czyli brak reklam. A to zdaje się jedyny cel, dla którego był utrzymywany polski feed VH1 Europe pod nazwą VH1 Polska.
 15. Niech ktoś nagra ten kanał 3 marca w okolicach 6:00 i/lub 12:00 we wtorek, może będzie przepięcie na sygnał europejski z tamtejszą oprawą.
×
×
 • Create New...