Jump to content

MIGUEL

Users
 • Content Count

  1501
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MIGUEL

 1. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale wczesnym rankiem (od 5 do 7) emitowany jest serial "Inna", znany z anteny MTV.
 2. Z tego co widzę, to ostatnio ramówka zrobiła się bardzo nudna. W tygodniu zniknęły prawie wszystkie tematyczne pasma (Classics, Approved, 3from1), zostały dwa uniwersalne na krzyż z notowaniami Most Wanted.
 3. Jak dla mnie mega spoko pomysł, fajnie to wygląda kolorystycznie i jest czytelne. Dobrze by się prezentowało na ekranie.
 4. Poza koncepcją nie ma co tu oceniać. Miks oryginalnego i w miarę aktualnego konceptu kanałów MTV, na dawną nutę. Aczkolwiek nie podoba mi się to, w ogóle nie potrafię nic twórczego ze starą VIVĄ stworzyć. Na drugim zmieniłem krycie i kolor żeby było cokolwiek widać, screen chciałem koniecznie ten.
 5. MIGUEL

  Kanały VIVA

  Czy są dzisiaj kanały (gdziekolwiek), które grają coś z happy hardcore'u? https://www.youtube.com/watch?v=Mi-aqHheJ8c
 6. Wygląda świetnie, no i jest zasadniczo taka sama jak moja self-made oprawa dla polskiego MTV Music sprzed miesiąca. To dobrze wróży. Może w tym roku wszystkie kanały muzyczne MTV dostaną takie oprawy? Wiedzę czerpię z itizaps.net.
 7. Ramówka na stronie Cyfrowego Polsatu zakłada tę wersję z mniejszą ilością muzyki, ale na antenie jest ta ze strony internetowej. Zatem generalnie żadnych zmian nie ma i zakładam, ze jutro po 15:00 dalej będzie muzyka.
 8. Potwierdzam, oglądałem ostatnio te telezakupy na MTV.
 9. Ahahah i to by było na tyle muzycznego MTV. Aczkolwiek wg ramówki na mtv.de jest normalnie, tak jak wcześniej.
×
×
 • Create New...