Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to się wydaje, że Nick Music wejdzie za MTV Music 24 wszędzie, a artykuły z Węgier, jak i z Polski są po prostu mało doprecyzowane :) Bo co przeciętnego widza obchodzi, że ogląda kanał international. Ale zobaczymy w czerwcu, czy dobrze myślę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie szansa, że tagi teledysków puszczą w oryginalnym formacie :)

 

==

 

Przyznam, że będę żałował, likwidacji MTV Music 24. Dobrze tu dobierają nowe teledyski (co nie zdarza się zbyt często), a to sprawiało że częściej włączałem MTV Music 24 w pracy, niż np. Club MTV.

 

Ten kanał ma niewykorzystany potencjał. Po zmianie w zeszłym roku, można było w nim umieścić pasma jak mtv approved, night videos czy weekendy specjalne, znane z MTV DE. Zwłaszcza, że MTV Music 24 nie ma mierzonej oglądalności, więc nadawca nie musiałby się przejmować reakcją na te zestawienia. A one są świetne pod względem zawartości, zwłaszcza pierwszy - mtv approved, gdzie grane są rarytasy z określonego gatunku :)

 

I tak, mielibyśmy odskocznię od mizernych playlist polskich stacji, patrzących na każdy grosz, a niezdatnych do słuchania przeze mnie. Lecz miejmy na uwadze, że MTV to moloch, korporacja. A jak wiemy, w korporacjach panuje bajzel, który trudno komu ogarnąć, więc i szansa na powyższe jest mała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, danielpes5 napisał:

Co on śpiewa ? :D

 

4 fun Kids może się czuć poważnie zagrożony :D

4FUN Kids jest dla innej grupy wiekowej, jest bardziej skierowany dla małych bobasów które lubią oglądać Śpiewające Brzdące. A NickMusic jest skierowane do troche starszej grupy wiekowej :)

Edytowane przez Pompropompom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtekmedia2 napisał:

To już, aż tak daleki termin jest znany? 26 marca? 😳

 

Miało być maja. :) 

 

Na satelicie w ofercie Canal Digitaal kanał nie jest już oferowany i ma zostać niby wyłączony jego przekaz z Astry 19.2E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno MTV Music 24 zostanie wszędzie wyłączony i odpowiednio zastąpiony. W czasach ponownej centralizacji ViacomCBS na pewno nie bawiłby się w nowy kanał muzyczny tylko dla Polski i Węgier.

 

Wg mnie szkoda. Jako szafa grająca był przeze mnie chętniej włączany niż Eska czy 4fun. Nick Music na pewno będzie do nich bardziej podobny, więc słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ostatni dzień działalności MTV Music 24. Ciekawi mnie o której zostanie zastąpiony przez NickMusic. 

 

Na interesujący opis kanału natrafiłem dzisiaj w Canal+ Online. Jak widać polski oddział MTV nie dbał nawet o to, aby poprawnie kanał był opisywany u nadawców. 

 

music.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądało z Viacomem:
Nick HD na Nicktoons - przejście ok. 9:30-10:00

VIVA na MTV Music - grafika VIVY została podmieniona dopiero po 12:12.

 

@ciastek to MTV Dance zmienił się w Club MTV nie MTV Hits.

Edytowane przez BW134
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...