Jump to content

MisterRondel

Users
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Rewelacyjna

About MisterRondel

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Prusy Wschodnie

Recent Profile Visitors

461 profile views
 1. MisterRondel

  TVP Dokument

  Czyli będzie kanał dla nikogo.
 2. Dokładnie. Nie każdy nadawca musi być jak Polsat i mieć 258 kanałów, z czego 190 to śmieci z powtórkami powtórek i innymi zapchajdziurami. Jak chcą być poważnym nadawcą to niech zaczną od przejścia na HD wszystkich kanałów i zmiany idiotycznej już dzisiaj nazwy TVP HD na coś innego.
 3. Ale co mi po niskich cenach jeśli nie będzie w ofercie połowy kanałów, które oglądam? Nie ma szans nawet na tematyczne kanały typu Planete+, a co dopiero mowa o CANAL+, czy w przypadku abonentów Cyfrowego Polsatu o Polsatach Sport. Niska cena nie jest żadnym argumentem jeśli ma się ubogą ofertę.
 4. Ja nie wiem, co im tak schodzi długo? Przecież CANAL+ powinien być pionierem na rynku, konkurencja powinna być za nimi daleko w tyle, bez szans na dogonienie. Są to winni swoim abonentom przede wszystkim. CANAL+ = prestiż, tak zawsze było. Mam tylko nadzieję, że jak już skończą i wszystko będzie działać jak należy, to będzie to warte każdych pieniędzy.
 5. No i czym by ludzi przyciągnęli? Tym samym zestawem kanałów co u konkurencji tylko zubożonym o stacje tematyczne? Musieliby mieć w ofercie kilkanaście w miarę niezłych nowych kanałów na wyłączność, których nie ma ani w CANAL+ ani w Cyfrowym Polsacie. Nierealne.
 6. MisterRondel

  TVP Info

  Hahaha o matko. Dawno się tak nie uśmiałem To jest absolutny hit, kreatywność ludzi z tej stacji nie zna granic
 7. Jedyne czego jeszcze wam brakuje to dostępność w streamingu u poważnych graczy. Ipla i Canal+ przez Internet. Ani tu ani tu niestety nie ma Stars TV.
 8. A co, jakiś zakaz jest? Słabo to wygląda. Taki dobry mecz wczoraj a tu raptem 3 komentarze na krzyż.
 9. Jakie wszystko? Kanałów od CANAL+ na pewno by nie było żadnych, nawet tych nie premium. Więc tak czy inaczej trzeba by kombinować, żeby mieć i jedno i drugie.
 10. Ciekawe gdzie: Nawet w pakiecie extra, gdzie są inne MTV go nie widzę:
 11. To jestem w stanie zrozumieć, w przeciwieństwie do programów o ludziach "inteligentnych inaczej" typu Hotel Paradise.
 12. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem: reszty Polsatów dostępnych w nc+ Go nadal brak (Polsat Cafe, Play itd). Ogłaszali, że prędzej czy później w OTT, jak to tu zostało nazwane, się pojawią.
 13. Nie widzę tam w listingu kanałów nigdzie go.
×
×
 • Create New...