Jump to content

MisterRondel

Users
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

97 Świetna

About MisterRondel

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Prusy Wschodnie

Recent Profile Visitors

352 profile views
 1. Ale, że potrafią fajnie zrobić jedne rzeczy a inne stanowią dla nich ciężki problem to nie rozumiem. Dziwni ci informatycy. Może mają priorytety że coś ma działać lepiej najpierw, a coś innego jest mniej ważne i można się tym zająć dużo później. No bo rzut z telefonu na telewizor działa super. Sama aplikacja na smartfon też jest solidna i nowatorska. Dla mnie największe WOW to, że nie trzeba wprowadzać danych karty płatniczej tylko można ją zeskanować aparatem. To jest mega nowatorskie i naprawdę robi wrażenie. Niemal zbierałem szczekę z podłogi jak to zadziałało.
 2. Super TV kojarzy się z czymś na wyrost, co nie jest do końca prawdziwe, więc dodajemy przedrostek super, żeby ludziom się wydawało, że jest. Czy Super Polsat jest super? No nie do końca. Albo Superstacja? Tu będzie podobnie.
 3. Matko. Rozgrywki do oglądania dla desperatów chyba.
 4. I dobrze, przynajmniej nie będzie "dogrywki" tak zwanej. A dziś poznamy finalistów baraży o Ekstraklasę. Radomiak będzie barać się z Termalicą, a Warta z Miedzią. Fniał 31 lipca i wtedy pozna ostatniego nowego ekstraklasowicza.
 5. Miejcie pretensje do HaBeŁo, że tak was wykiwało. Ten kanał stosuje ostatnio dziwne praktyki a wszystko właśnie zaczęło się od braku porozumienia z wytwórnią co do filmów WB. Co zakrawa na jedną wielką tragifarsę biorąc pod uwagę, że WB i HBO mają wspólnego właściciela, więc wszystkie produkcje WB powinny być w HBO z urzędu.
 6. Będą jaja jak w finale będą derby Rzeszowa. Dobrze, że Widki awansowały, szkoda tylko, że przez ich żenującą postawę awansowała też Łęczna.
 7. Będzie kolejny kanał śmieć.
 8. Nie rozumiem dlaczego nie dadzą w tych kanałach baraży o Ekstraklasę. I tak nic w tym czasie innego nie ma.
 9. I takie coś nadają w kanale telewizyjnym? Trudno sobie wyobrazić większe marnotrastwo częstotliwości.
 10. Umarł Totwiarz, niech żyje Goldziak
 11. Przede wszystkim lepsza jakość. No i można w końcu rzucić telefonem na telewizor.
 12. Może choć udało by się wynegocjować jakieś skróty albo mecze w Polsat Sport Premium.
 13. Nadal słabo. W ogóle gdyby nie pandemia to 1 liga była by traktowana pezez Polsat dalej jako zło koniecznie. Dwa mecze na kolejkę i koniec. A jak widać można inaczej, ostatnie kolejki pokazały, że jak się chce to można i prawie wszystkie spotkania pokazać na żywo. Mało to anten mają? Tylko im się nie chce.
 14. Tym gorzej, bo przez ich nieudolność awansuje ten dziadowski klub z Łęcznej.
 15. Ja bym chciał żeby przejęli I ligę od Polsatu.
×
×
 • Create New...