Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.05.2021 o 21:11, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

No tak chodziło mi o zwyczajne Nickelodeon 😅

Zwyczajny Nickelodeon nie zniknie, bo to jest główna marka tej całej grupy.

 

19 godzin temu, IDTH napisał:

Ciekawi mnie wspomniany kanał MTV 00s, którego oficjalnie nigdzie nie ma. Rok temu nadawał chwilowo jako kanał tymczasowy w Wielkiej Brytanii i Irlandii - ale tylko przez miesiąc. Emitowany był w miejscu MTV Classic UK&I.

 

Spoiler

 

mtv-00s.png

 

mtv00s-18062020-1-3.jpg

 

 

 

19 godzin temu, Bloo411 napisał:

@IDTH, jak wspomniałem, ten pani pomyliły się kanały. Mówiąc o MTV 00s zapewne miała na myśli MTV 80s.

 

2 godziny temu, RETROJAM500 napisał:

Co do MTV 00s to kto wie, czy taki kanał nie powstanie w przyszłości na stałe? Może Pani z Viacomu się niechcący wygadała, że zastąpią/planują rebranding także np VH1 w MTV 00s?

@RETROJAM500 trafił. Według węgierskiego portalu dojdzie do rebrandingu VH1 na wspomniane MTV 00s.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wydaje się, że zmiana będzie raczej kosmetyczna. Brandem spod znaku "Nick" chcą przyciągnąć młodszą widownię i tyle. Po zapowiedziach można wywnioskować, że playlista nadal będzie w stylu CHR, ale w przeciwieństwie do MTV Music 24 pewnie nie będzie hip-hopu, a głównym trzonem będzie pop. Zapowiadają Arianę, Duę, Justina (Timberlake'a 😛) i Eda Sheerana, a z drugiej strony targetują widownię na wiek 6-11. Dla mnie to niespójne, bo nie powiedziałbym, żeby muzyka tych artystów była kierowana do tak młodych odbiorców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W suuumie jeśli to ma być wersja tylko na rynek polski i węgierski (jak MTV Polska), to jest szansa, że kanał będzie nieco żywszy, z polskim lektorem w identach, może polskimi napisami, moooże polskimi piosenkami czasem. Więc jakościowo nawet na plus. No i można jakoś spożytkować 777k fanów na Facebooku, to naprawdę spora baza. Tylko wypadałoby to zacząć komunikować żeby przyciągnąć uwagę targetu, choćby na Nickelodeonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zapytajmy młodzieży, co to jest MTV, z czym się im kojarzy, jak rozszyfrować skrót MTV. Konia z rzędem dla tego, kto prawidłowo (zgodnie z pierwowzorem) odpowie na te pytania. Music Tele Vision już dawno temu przestała być Music, a stało się UTV ("Unbrain" Tele Vision) - taka moja zabawa językiem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2021 o 08:24, szymon040393 napisał:

Na informacji dołączonej do faktury telewizji kablowej TVKSM Grudziądz poinformowano, iż decyzją nadawcy z dniem 1 czerwca 2021r. nastąpi zmiana nazwy kanału MTV Music 24 na Nick Music (poz. 70). Charakter i zawartość programowa kanału nie ulegnie zmianie.

Data startu kanału (Dzień Dziecka) chyba nie jest przypadkowa 😉

W dniu 12.05.2021 o 12:04, SatExpert napisał:

Comedy Central Music, Paramount Music, a na końcu likwidacja. 😂

Paramount Channel to zmienią w Paramount+, MTV Hits w MTV00s, a MTV Polska w MTV Global

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Data startu kanału (Dzień Dziecka) chyba nie jest przypadkowa 😉

Paramount Channel to zmienią w Paramount+, MTV Hits w MTV00s, a MTV Polska w MTV Global

Co ty gadasz? Przecież wiadomo że VH1 zmieni się w MTV 00s. a nie że MTV Hits zmieni się w MTV 00s 😂

Edytowane przez DarwinShow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rebrandingi MTV budzą politowanie. Chyba nie ma bardziej "bezpłciowych" produktów, które jeszcze niedawno były tak kultową markę.

 

Ciekawe czy MTV w ogóle istnieje w świadomości młodzieży 16-25 czy już tylko YouTube i Spotify?

Edytowane przez CYFROmaniak
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.05.2021 o 13:24, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Data startu kanału (Dzień Dziecka) chyba nie jest przypadkowa 😉

Paramount Channel to zmienią w Paramount+, MTV Hits w MTV00s, a MTV Polska w MTV Global

Jak już mieli by zmieniać Paramount Channel to na Paramount Network tak jak w innych krajach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...