Jump to content

Recommended Posts

Raczej nie to samo co w MTV Unlimited, bo w tamtym pakiecie jest kanalik stworzony pierwotnie pod komórki i tak zostało do dziś (nawet logotypu swojego nie ma). Dostaniemy pewnie to co jest w Wielkiej Brytanii i Irlandii, Australii i Nowej Zelandii oraz we Włoszech, a było w Grecji, jeśli chodzi o brand. Oferta zapewne pozostanie ta sama, albo bardziej nastawiona na popowy szajs znany od współczesnych "artystów".

 

Plotki się sprawdziły, bo jeszcze jakiś czas temu ktoś tutaj pisał o zmianach w VIMN w Polsce. Z jednej strony szkoda marki VIVA, ale ona sama już była trudna do odratowania w ciągu ostatnich lat. A z drugiej, przynajmniej zyskamy w końcu lokalną wersję jednego z tematycznego kanału MTV. Chociaż to jednak MTV CLASSIC bardziej prosił się o powrót, ale dobre i to, a na polską lokalną wersję MTV ROCKS, obecnego na naszym rynku od lat, pewnie też nie ma co liczyć. Co dopiero mówić o np. popularnych w kablówkach MTV DANCE i MTV HITS.

Link to post
Share on other sites

@Emil.1603: Jakieś tam logo mają - jest na jinglach (starych zebranych ze wszystkich tematycznych MTV), a to użycie "czystego" loga na ekranie pewnie miało być nawiązaniem do stacji matki z czasów jak grała muzykę. No ale kanał jest rzeczywiście dość niewyględny, 4:3, paskudne belki, może dla nas zrobią coś nowego ;).

Inna sprawa, że MTV Live HD teraz już nie gra praktycznie nic live, w kółko teledyski i wyliczanki z brytyjskich MTV, jest "globalne" VH1, więc po co robić to samo w formie MTV Music... To ja wolałbym już MTV Base.

Edited by bugmenot
Link to post
Share on other sites

Co nie zmienia faktu, że to jest kanał zrobiony pod pakietem MTV Unlimited i w tamtych czasach też właśnie pod komórki. Nawet rozdzielczość nie jest jakaś szczególnie wysoka, jak na SD.

 

Na MTV LIVE HD było coś kiedykolwiek na żywo? Nie przypominam sobie.

 

Wielu chciałoby powrotu MTV BASE na rynek europejski, ale nawet we Francji zrobili "porządek" ze swoimi kanałami tematycznymi i w miejscu MTV BASE, MTV PULSE (francuski odpowiednik MTV ROCKS) i MTV IDOL (muzyka z 1980-2000) dali jeden MTV HITS podzielony na trzy pasma tematyczne.

Link to post
Share on other sites

Możliwe, że taki zabieg mógłby przyciągnąć jakąś część płaczków, którzy jęczą, że na MTV nie ma muzyki. Zobaczą markę MTV z członem "MUSIC" i może będą chętnie to włączać.

Link to post
Share on other sites

Viva informuje, że pod koniec sierpnia podadzą więcej informacji dotyczące MTV Music. Także czekamy. Trzymamy kciuki aby nie było źle, mimo że kultowy kanał znika. Może jednak będzie inaczej, niż na pozostałych stacjach muzycznych. Może prezenterzy. Może w jakości HD. Kto wie? Trzeba czekać do końca sierpnia. :)

Link to post
Share on other sites

To ważne co się zmieni w co? Opakowanie się zmieni, a środek pozostanie ten sam ;)

Co do rozpoznawalności marki. Co ona daje? Taka Polonia 1 jest jeszcze bardziej rozpoznawalna, niż Viva i co z tego, jak oferuje wielkie G? Marka sama się wypromuje jak zaoferuje dobry produkt. Ktoś dzisiaj jeszcze pamięta sieć komórkową Idea?

Link to post
Share on other sites

Marka sama się wypromuje jak zaoferuje dobry produkt. Ktoś dzisiaj jeszcze pamięta sieć komórkową Idea?

 

Ja pamiętam. :) Byłem klientem tej sieci przez kilka lat, zanim Idea zmieniła się w Orange. :?

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Link to post
Share on other sites

Oczywiście MTV Music będzie na tym samym miejscu, co Viva. Ale ciekawe, czy kiedyś coś im nie odbije i będą pobierać więcej kasy od operatorów? Wszystkie kanały z marki MTV są dodatkowo płatne. Wątpię, aby MTV Music miał być wyjątkiem. Choć obecnie Viva jest kanałem darmowym.

Link to post
Share on other sites

Możliwe, że taki zabieg mógłby przyciągnąć jakąś część płaczków, którzy jęczą, że na MTV nie ma muzyki. Zobaczą markę MTV z członem "MUSIC" i może będą chętnie to włączać.

No właśnie. Dla mnie, człowieka 30+, najważniejsze jest to, aby MTV Music było naprawdę MUSIC, a nie kolejnym typowym MTV z odmóżdżającym pseudo dokumentalnymi i pseudo reality programami.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...