Jump to content

wizjaplus

Users
 • Content Count

  1266
 • Joined

Community Reputation

17 Neutralna

About wizjaplus

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gůrny Ślůnsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie liczyłbym na MTV 80s tak samo jak mamy wszystkie kanały od AMC Networks oprócz kanału AMC HD i tez się nie zapowiada aby stacja dołączyła do oferty.
 2. No i UPC sprawiło dużą radość dla tych co płakali po utracie Mango 24. Włączono TV Okazje i to od razu w jakość HD. (Horizon pozycja 107)
 3. Podobnie dziecięcy 2x2 HD też ma słaby zasięg a mimo to wciąż nadaje. Dajmy mu szansę na zwiększenie zasięgu.
 4. Widać finansowo UPC się nie opłaca stąd brak tej opcji na kanałach TVP, TVN czy Polsat-u.
 5. Ma ktoś możliwość zrobić zestawienie mux-ów jakie aktualnie są w MM oraz jakości video i audio. Ciekawe jakie różnice będą względem innych sieci kablowych.
 6. Może ktoś by zrobił aktualne zestawienie mux-ów wraz z bitrate każdego kanału które aktualnie są w MM ?
 7. Z ciekawych kanałów są jeszcze przyrodniczy LOVE NATURE 4K oraz podróżniczy TRAVELXP 4K.
 8. I czy już UPC odpowiedziało co w sprawie GOLD TV ? Może i by się udało włączyć wersje HD.
 9. Ultra TV 4K jako HD jest na dekoderze HORIZON. UPC mogłoby pomyslec nad kanałami bardziej sprofilowanymi jak Travelxp 4K, Love Nature 4K, czy Insight UHD
 10. Czy w Polsce jest testowana wersja DVB-C2 ? Testy od wielu lat prowadzone są na zachodzie m.in. dawny Kabel Deutschland dzisiejszy Vodafone.
 11. Niestety właściciel tych stacji planuje w najbliższym czasie zakodować swoje stacje i udostępniać je w modelu Pay TV, po części wynika to z tego że operatorzy kablowi i IPTV muszą płacić za reemisje, stad nie chcą aby kanały były ogólnodostępne, lub jeśli miałyby być nadawane FTA to zniesienie opłat od operatorów. Nadawca wybrał model Pay TV, karty są już wysyłane wszystkim którzy mają w swojej ofercie te kanały, i gdy operatorzy będą gotowi wtedy kanały zostaną zakodowane.
 12. Od dzisiaj w UPC kanał POLSAT Seriale jest już w HD. Natomiast w UPC zamiast udostępnić RT w HD jest sygnał sztucznie obniżany do SD.
 13. Czy na Litwie to jest nadawana polska wersja Power TV i Nuta Tv czy to specjalne wersje na rynek litewski ?
 14. Ja liczyłem na to że gdy dojdzie do zmiany nazwy z TO!TV na GOLD TV, to stacja udostępni sygnał także w sieciach kablowych w wersji HD i przy okazji uporządkuje swoja obecność w UPC. Niestety juz jakiś czas mamy GOLD TV, a w UPC nic się nie zmieniło poza zmianą nazwy stacji w EPG.
 15. Niestety wiele stacji ma podobną ramówkę, te same programy, i ciężko wskazać jedna stacje. Ogólnie większość stacji powinna mieć przebudowaną ofertę programową tak aby była dopasowana do nazwy danej stacji (Polsat Games tylko tematyka e-sportu i gier, czy Polsat Film który tylko nadawałby filmy) Jaki jest sens nadawania Disco Polo Music i Polo TV jeśli oba kanały maja taka samą tematykę i są skierowane do tej samej grupy odbiorców. Pierwszy mógłby grac starsze kawałki Disco Polo, a drugi skupić się na aktualnych trendach w muzyce disco. Więc ogólnie j
×
×
 • Create New...