Jump to content

wizjaplus

Users
 • Content Count

  1216
 • Joined

Community Reputation

13 Neutralna

About wizjaplus

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gůrny Ślůnsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli UKE wstrzymał zmianę kanału. Stąd te opóźnienia. Wydane pozwolenie zostało cofnięte, lecz nie było oficjalnego info.
 2. Knowledge TV CMT Europe Viva Polska Atomic TV Wizja Sport Wizja Jeden Polonia 1 (pierwsza odsłona) Fox Kids TV Lingua Info Dokument Wojna i Pokój PTV Rondo TV Wisła
 3. Jakos nie chce mi sie wierzyć ze Liberty Global pozostawi sobie tylko UPC w Polsce. Po prostu na razie nie bylo chetnego na ten oddzial UPC. Widac ze minimalnie inwestuje, a ro moze oznaczac ze mimo wszystko szukaja chetnego na sprzedaz UPC Polska. Pamietac nalezy ze swoje udzialy ma tez w PC+. A nie kazdy jest zanteresowany i segmentem kablowym i satelitarnym. A Liberty Global chcialby znalesc klienta na caly biznes jaki prowadzi w Polsce.
 4. Nigdy nie robiłem loga. A tak patrząc na projekty większości osób, to widać że wychodzi im to rewelacyjnie. 👌
 5. Jakby wyglądało logo Polonii 1 (logo używane 1993-1996 i logo 1996-2002) wykorzystując współczesne techniki do tworzenia profesjonalnego loga?
 6. 1. HBO / Canal+ za filmy kinowe. 2. Sundance / Eurochannel / Filmbox Arthouse za filmy niszowe. 3. HBO GO / Netflix - głównie dla seriali.
 7. Po co to samo puszczać na TVN 24 i TVN 24 BiS. TVN 24 powinien prowadzić normalnie program, a wydanie specjalne powinno być na TVN 24 BiS bo to on jest bardziej nastawiony na wydarzenia międzynarodowe. To się nazywa oszczędność, produkcja jednego programu na dwóch kanałach, a opłaty za reemisje brane są zarówno za TVN 24 i TVN 24 BiS. To nie pierwszy raz w taki sposób postępuje TVN. Widać to się opłaca, a operatorzy kablowi dają się rolować na kasę.
 8. Ale są sieci kablowe w których jeszcze jest on dostępny np. Jambox czy Imperium Telekom, oraz wiele pomniejszych sieci kablowych.
 9. Kanał w tym roku zakończy nadawanie. Na poszczególnych rynkach zastępowana jest 24 godzinną wersją HD Viasat History albo Viasat Nature. A tam gdzie już obie stacje nadają w HD po prostu jest wyłączana po wygaśnięciu umowy na reemisję.
 10. Poczekajmy większość ludzi sobie urlop przedłużyła do 6 stycznia. Więc jakiś informacji spodziewać się można dopiero w przyszłym tygodniu . No chyba że już jakieś operator sieci kablowych podpisał umowę i się wysypie z ta informacją wcześniej niż nadawca.
 11. Zamiast 13 HD to wolałby już ten E-Sport HD bo tam więcej aktualniejszej ramówki.
 12. Od nowego roku podwyżki nawet taka Platfoma Canal+ szuka oszczędności. Zysk musi być, bo inaczej co to byłby za biznes.
 13. Abonenci pisali w sprawie Da Vinci i sie udało, wprawdzie w SD ale lepsze to niż jego brak. W sprawie pisania o Trace Urban, niestety już za późno, trzeba było to uczynić zanim kanał zostanie wyłączony. Trace Urban wciąż będzie dystrybuowany w Polsce w sieciach kablowych i IPTV które ważą zainteresowanie Kanały które z zasady nie emitują reklam są droższe, utrzymują się wyłącznie z reemisji (mobile/cable/DTH).
 14. Decyzja nie jest prawomocna więc UPC dalej stosuje te praktyki. https://www.upc.pl/pdf/wykaz_programow_max_horizon_kaon.pdf
 15. No ja o tym wiedziałem. bo od razu mu się to rzuciło w oczy. Bo jest do umowy podpięty ów wykaz programów. Przy takich zapisach łatwiej nadawcą wycofywać kanały z polskiego rynku. AMC nie naraziło się UPC jeśli chodzi o współpracę, i mogło wycofać kanał w oferty. UPC nic na tym nie traci. A niestety AMC HD jest droższy niż wycofywany CBS Action, stąd nie ma się co spodziewać takiej podmiany. PS: Czasem UPC lubi zaskakiwać.
×
×
 • Create New...