Jump to content

wizjaplus

Users
 • Content Count

  1246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About wizjaplus

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gůrny Ślůnsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spokojnie, Nowela TV jak i Water Planet to kanały płatne więc jak nie ma zasięgu to i nie ma opłacalności. Z racji że ramówka obu stacji nie jest rozwijana, kolejne sieci kablowe wycofują stacje ze swojej oferty. Tele 5 jak i Polonia 1 są oferowane bezpłatnie wiec im nic nie grozi.
 2. No cóż prawie 200 kanałów to już jest w UPC, na oficjalnym wykazie z dodatkowymi pakietami wychodzi 199 kanałów. Więc może oferta 4K będzie głównie w usłudze VOD.
 3. Niestety jeśli chodzi o jakość to tylko grafika jest wyraźna. Prowadzący jest lekko rozmyty. Inna wadą jest że gdy prowadzący coś mówi nagle puszczany jest blok reklamowy i to w programie ma żywo. Widać stacja jeszcze musi dopracować wszystko by było to profesjonalne.
 4. Nowością od dzisiaj to Biznes 24 HD. Niestety nie podmieniono NTL na wersję HD. Być może pojawi się też Super TV.
 5. Jeśli nie korzystasz z żadnych usług UPC, ani tzw. AZART w ramach czynszu. To kabel po prostu zostanie przez technika odpięty i zaplombowany.
 6. Nadaje polskie napisy, a część audycji jest w polskiej wersji językowej.
 7. Poza serialami anime, "MacGyver", czy" A-Team" fajny był program komputerowy "Escape".
 8. W tamtych czasach fajnie było oglądać "Polska Kronikę Filmową", czy program komputerowy "Meta".
 9. Prawda jest taka że HD to powinno być podstawą. SD to już historia jak jak czarno-biały obraz czy telewizja analogowa. Mamy XXi wiek i wzrok trzeba szanować. Aż dziwne że Discovery wciąż swój kanał z historią traktuje tylko w wersji SD, a technicznie są na to gotowi aby zaoferować wersje HD.
 10. No cóż, przynajmniej wiadomo że technicznie nie mają problemu i mogliby podmienić na wersję HD. Zawsze to nieco lepszy obraz od SD który i tak pobierają światłowodem.
 11. Dzisiaj podmieniono dosył stacji Polonia 1. Teraz pobierany jest poprzez światłowód w wersji HD (Polonia 1 HD). Dziwne że Polonia 1 tak szybko podmieniana jest w wielu sieciach kablowych na wersje HD.
 12. Fakt, jakość Yattaman wciąż taka sama. Aż dziwne że nie wystąpili o nowe kopie tego serialu, ale to by się wiązało z także kosztami nowego tłumaczenia. Za to jakość by się poprawiła.
 13. Chętnego nie było na UPC w Polsce. Nie każdy operator telekomunikacyjny był zainteresowany udziałami w DTH. Nie bez powodu wprowadzenie nowego dekodera i ewentualnie oferty 4K jest tak z roku na rok przekładane. To może świadczyć o tym, że wciąż szukają chętnego do kupna ich sieci. Swego czasu też było głośno o tym, że chcieli pozbyć się udziałów w DTH, aby łatwiej można wtedy znaleźć chętnego na ich sieć kablową. Ogólnie UPC wykonuje wyłącznie potrzebne modernizację oraz opłacalne inwestycje, w których wartość sieci mogłaby wzrosnąć przy ewentualnej sprzedaży.
 14. UPC bardziej stawia na Internet. Telewizję traktuje jako coś dodatkowego/uzupełniającego. To widać chociażby z długo zapowiadanym nowym dekoderem czy rozbudową oferty.
 15. Nowy Horizon powinien mieć głowicę DVB-C2 dla kanałów 4K HEVC, i aplikacje takie jak Netflix, Amazon Prime Video, HBO GO, Disney+. Czyli zaoferować coś co jest w stanie przyciągnąć aktualnych , jak i nowych abonentów. Bo raczej za wcześnie na kodek VVC.
×
×
 • Create New...