Skocz do zawartości

wizjaplus

Użytkownicy
 • Zawartość

  1145
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O wizjaplus

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  Gůrny Ślůnsk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wizjaplus

  Elsat

  Jeśli do każdego budynku będzie doprowadzony światłowód to wprowadzenie DVB-C2 to będzie tylko kwestia modernizacji stacji czołowych i wymiana dekoderów na obsługujące DVB-C/C2, a to by było dobre przy wprowadzeniu kanałów 4K, myślę że że w kilka lat każdy abonent miałby już nowy standard dekodera.
 2. wizjaplus

  Elsat

  Teraz czeka ich inwestycja w HEVC i 4K, a być może w niedalekiej przyszłości także w DVB-C2. A także aby rozbudowywać własną sieć światłowodową, w celu dalszego rozwoju. Czekamy o której włączą wersje HD Kino Polska. Zapewne po 8 rano zaczną się telefonu ob abonentów.
 3. wizjaplus

  Elsat

  Pamiętaj problemem nie jest dla nadawcy oferować wersje SD, bo światłowód nie ma z tym problemu, np. tak robi TVP, AXN czy Polsat. Po prostu jeśli się pojawi na sat wersja HD , to wyłącza się SD aby ograniczyć koszty. Stąd wersje HD w światłowodzie są w o wiele lepszej jakości oferowane, i tylko operator decyduje z jakością HD dany kanał wpuszcza do swojej sieci. Chodź i tak w tej sieci kablowej kanały są oferowane w dobrej lub bardzo dobrej jakości.
 4. Szukam urządzenia, którym będę mógł sprawdzać jakość stacji, jakie są oferowane w sieci kablowej, niezależnie, czy kodowane, czy nie.
 5. wizjaplus

  Elsat

  Tego już nie wiemy czy aby reemisja w wersji HD nie jest nieco droższa i trwały negocjacje i stąd może być też to opóźnienie. Niestety ale póki ktoś nie założy tutaj konta czy to z zarządu czy jakiś technik to do końca pewni nie będziemy jak to do końca wygląda. Jeszcze kilka stacji do podmiany na wersje HD im pozostało, stąd podejrzewam że to tylko kwestie finansowe decydują że te zmiany następują powoli.
 6. wizjaplus

  Elsat

  A być może to jest kwestia tego że nie otrzymali jeszcze uprawnień na sygnał Kino Polska HD, stąd ta sytuacja. Akurat zdarza się to często w sieciach kablowych i to pobierając sygnał zarówno z światłowodu czy satelity.
 7. W UPC mam Horizon. Tam takiej funkcji nie ma, no chyba że jest jakaś opcja wejścia w menu serwisowe.
 8. Czym najlepiej sprawdzać jakość video, audio i dodatkowych danych, które są nadawane w pasmie kablowym DVB-C? Zarówno stacji, które są niekodowane, jak i stacje zakodowane.
 9. wizjaplus

  Elsat

  Więc które programy mają zmienny bitrate?
 10. wizjaplus

  Elsat

  Sieci kablowe, które są podpięte do światłowodów, mogą pobierać sygnał tą drogą do stacji czołowej. Pytanie, na ile sprzęt, który posiada Elsat, pozwala na taki ruch? Stąd część stacji pobierana jest z przekazu satelitarnego.
 11. wizjaplus

  Korean Central TV

  Jest może gdzieś aktualny stream live stacji Korean Central TV?
 12. wizjaplus

  UPC

  Niestety mimo że jest wybór polskiej wersji językowej to nadaje po angielsku. No to tylko do całości brakuje nam E-Sport HD od Astro ale oni mają słabiutki dział zajmujący się dystrybucją, więc na to szans w UPC nie ma.
 13. wizjaplus

  UPC

  Gametoon HD jest w polskiej wersji językowej, grafika też jest polska, więc niedługo zapewne reklamy się pojawią. Szkoda że nie dołączono pozostałych stacji ze stajni SPI (może to dlatego że inne stacje nie mają ani polskich napisów, ani polskiej wersji językowej)
 14. wizjaplus

  Telewizja Światłowodowa od EVIO

  Ma ktoś aktualny wykaz stacji z uwzględnieniem pozycji na liście?
 15. wizjaplus

  UPC

  To było do przewidzenia, że podczas negocjacji o Polsat-y Sport Premium właściciel będzie chciał się dogadać o włączenie nowych kanałów do oferty tj. Polsat Games HD i Polsat Rodzina HD. Co do Smart Dom to ten kanał będzie promował łączone usługi CP, więc w UPC się zapewne nie pojawi.
×