Jump to content

wizjaplus

Users
 • Content Count

  1190
 • Joined

Community Reputation

9 Neutralna

About wizjaplus

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gůrny Ślůnsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Według oferty brakuje wielu wersji HD stacji które są w ofercie tj. Da Vinci, Kino TV, Kino Polska, AMC, Eurochannel, Stingray DJAZZ, English Club TV, Comedy Central, Comedy Central Family, TV Republika, Discovery Life, Polsat Viasat Nature, Eska TV, Eska TV Extra, Fokus TV, Polo TV, Bloomberg TV, TVN. W ofercie są kanały Wellbeing Network HD i Stingray Brava które to już nie są nadawane. Jest też wspólny kanał Viasat Nature / History HD który miał zakończyć nadawane w dniu 30 września.
 2. W UPC kanał Polo TV jest już w HD. A to ciekawe że Disco Polo Music pierwszy nie doczekał się wersji HD.
 3. A przypadkiem lokalnym kanałem nie jest Telewizja Pemerania która własnie jest lokalna stacja dla Szczecina poza TVP 3 Szczecin.
 4. Od razu się lepiej ogląda, wcześniej obraz był rozmydlony.
 5. Szkoda że wraz z nową wizualizacją i ramówką nie podniesiono jakości z SD na HD na satelicie.
 6. Gdyby tak odkodować PN na satelicie Hot Bird, to konkurencyjne stacje tez pomyślały by nad odkodowaniem swoich stacji, a jest ich poza PN jeszcze trzy.
 7. A może trwają rozmowy z MWE i stad nic nie robią z awarią, bo to jednak dodatkowe koszta.
 8. Disney jest teraz zajęty swoim nowym produktem Disney+.
 9. Dla tych co tęsknią za Vivą jest uruchomiona w internecie (nadaje z Rosji) wersja VIVA Polska lecz tylko w jakości SD.
 10. I mogli by w to miejsce zaoferować TV 1000 Russkoe Kino. Bo takiego kanału brakuje, od kiedy wyłączono Wojna i Pokój.
 11. produkcje puszczanie na tym kanale są i tak dostępne na innych naszych kanałach mam na myśli Polsat Viasat Histoty HD i Polsat Viasat Nature HD. Jedyna różnica że to wersja international bez reklam. Teraz gdy i Nature i History mamy w HD to kanał już nie jest tak atrakcyjny jak kilka lat temu.
 12. Dziś już nie ma uzasadnienia do dalszej dystrybucji łączonego kanału VIASAT Nature & History HD. Można by pomyśleć nad wprowadzeniem np. TV 1000 Russkoe Kino HD.
 13. A to dlatego że Kino Polska jest wyłącznym dystrybutorem wszystkich stacji SPI w Polsce. To była kwestia czasu zanim pojawi się polska wersja językowa. Na początku Gametoon też miał częściowo polską wersje językową. Po tym jak Docubox dołączył do oferty UPC zaczęto pracować nad polska wersją językową, to jednak wymaga czasu tłumaczenie programów. Ciekawe tylko kiedy powstanie osobna wersja Docubox na polski rynek by wprowadzić reklamy, bo póki co jest to wersja international wiec miedzy programami jest autopromocja. Zasięg pozostałych stacji tematycznych SPI jest zbyt mały aby póki co ładować kasę w polską wersję językową. Najbardziej brakuje polskiej wersji przy kanale FilmBox ArtHouse, ale póki co mamy polskie napisy ;)
 14. Ma ktoś aktualny wykaz UPC (rejon Katowice), coś na wzór tego
×
×
 • Create New...