Jump to content

wizjaplus

Users
 • Content Count

  1197
 • Joined

Community Reputation

10 Neutralna

About wizjaplus

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Gůrny Ślůnsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dragon Cinema miał być całkowicie nowym projektem, i jego start miał być na polskim rynku, niestety sieci kablowe nie były zbytnio zainteresowane czymś czego nie znają. Kanały Bollywood czy Eurochannel to kanały International które tylko dołączyły polską wersje językową. Zasięg tych stacji jest na wieku rynkach w Europie. Podobnie jest z TDC tutaj tylko wystarczy wstawić polską wersje językową. Ostatnio podobnie postąpił bez zapowiedzi kanał Insight UHD, też tylko dodał polskie audio, a zasięg póki co żaden. Inny przykład to stacja dziecięca 2x2, zasięg nie jest duży a jednak stacja utrzymuje się na polskim rynku. Przykładów naprawdę jest wiele, wiec nie skazujmy od razu TDC na straty, dajmy im czas i wtedy ocenimy zawartość programową jak i zasięg stacji. Ale jeśli już to po wycofaniu się CBS Action wolałbym aby włączono Eurochannel lub TV 1000 Russkoe Kino. Bliżej nam do kina europejskiego lub rosyjskiego niż tureckiego.
 2. Spokojnie kanał wytrzyma na polskim rynku. Takie kanały niszowe jak Bollywood HD czy Eurochannel HD nie mają dużego zasięgu a jednak utrzymują się na rynku polskim.
 3. Pojawiła się polska wersja językowa przy kanale Insight UHD z Astry 19,2 Wschód.
 4. W Gliwicach odbieram: Oczywiście tylko stacje związane regionalnie z GOP: TV Imperium TVT dlaCiebie.tv TVP 3 Katowice Tawizja
 5. Jest tyle polskiej produkcji bajek że mogło by pomyśleć nad blokiem tylko z polskimi kreskówkami.
 6. Gdyby biznes Polcast-u się nie opłacał i właściciel by na tym nie zarabiał to dawno te kanały by przestały nadawać lub zostały sprzedane. A widać że zarabia i jeszcze dodatkowo go stać aby nieco odświeżyć ramówkę swoich kanałów.
 7. No i mamy TVP Kultura w HD w UPC. dziwne że gdy Red Carpet pojawił się w HD na satelicie też nie dokonano podmiany.
 8. Według oferty brakuje wielu wersji HD stacji które są w ofercie tj. Da Vinci, Kino TV, Kino Polska, AMC, Eurochannel, Stingray DJAZZ, English Club TV, Comedy Central, Comedy Central Family, TV Republika, Discovery Life, Polsat Viasat Nature, Eska TV, Eska TV Extra, Fokus TV, Polo TV, Bloomberg TV, TVN. W ofercie są kanały Wellbeing Network HD i Stingray Brava które to już nie są nadawane. Jest też wspólny kanał Viasat Nature / History HD który miał zakończyć nadawane w dniu 30 września.
 9. W UPC kanał Polo TV jest już w HD. A to ciekawe że Disco Polo Music pierwszy nie doczekał się wersji HD.
 10. A przypadkiem lokalnym kanałem nie jest Telewizja Pemerania która własnie jest lokalna stacja dla Szczecina poza TVP 3 Szczecin.
 11. Od razu się lepiej ogląda, wcześniej obraz był rozmydlony.
 12. Szkoda że wraz z nową wizualizacją i ramówką nie podniesiono jakości z SD na HD na satelicie.
 13. Gdyby tak odkodować PN na satelicie Hot Bird, to konkurencyjne stacje tez pomyślały by nad odkodowaniem swoich stacji, a jest ich poza PN jeszcze trzy.
 14. A może trwają rozmowy z MWE i stad nic nie robią z awarią, bo to jednak dodatkowe koszta.
×
×
 • Create New...