Skocz do zawartości

wizjaplus

Użytkownicy
 • Zawartość

  1153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutralna

O wizjaplus

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  Gůrny Ślůnsk

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. wizjaplus

  TOYA

  Widzę że Toya postawiła na współpracę ze Stingray Digital, i pojawił się nowy kanał Stingray Retro. Ma ktoś aktualny wykaz częstotliwości wraz z zawartością ?
 2. wizjaplus

  Elsat

  Jakie kanały aktualnie w sieci nadawane są w wersji niekodowanej...
 3. wizjaplus

  nc+ – przekazy testowe

  Fakt przydałby się Filmbix Action w HD. Więc czekamy co się pojawi pod nowym testem 😁
 4. wizjaplus

  UPC

  Widać UPC robi porządki w części telewizji analogowej jak i likwiduje kanały SD które oferowała w pakiecie Start udostępniając odpowiedniki w HD i uzupełniając brakujące kanały z MUX 8.
 5. wizjaplus

  UPC

  Kończy się umowa. Ile można wynegocjować za pakiet MAX z nagrywarką i 150 Mb/s ?
 6. wizjaplus

  Elsat

  5 czerwca 2013 roku Kabel Deutschland zaczął testy wśród wybranych abonentów w Berlinie DVB-C2 z modulacją 1024QAM i FEC 3/4. Ale testy wewnętrzne już były w 2011 roku.
 7. wizjaplus

  Satelita zamiast DVB-T2

  Gdyby w budynkach wielorodzinnych były zbiorcze instalacje satelitarne to taki pomysł by się mógł sprawdzić. Niestety nie wyobrażam sobie aby w bloku gdzie jest 100 balkonów na każdym była antena satelitarna.
 8. wizjaplus

  Erox i Eroxxx

  Miałem dostęp do tych stacji i faktycznie jakość techniczna była bardzo dobra, porównywalna do TV Puls HD przesyłanego przez światłowód. Jeden oferuje soft, drugi hard, jeśli chodzi o ofertę programową.
 9. wizjaplus

  Elsat

  Jeśli do każdego budynku będzie doprowadzony światłowód to wprowadzenie DVB-C2 to będzie tylko kwestia modernizacji stacji czołowych i wymiana dekoderów na obsługujące DVB-C/C2, a to by było dobre przy wprowadzeniu kanałów 4K, myślę że że w kilka lat każdy abonent miałby już nowy standard dekodera.
 10. wizjaplus

  Elsat

  Teraz czeka ich inwestycja w HEVC i 4K, a być może w niedalekiej przyszłości także w DVB-C2. A także aby rozbudowywać własną sieć światłowodową, w celu dalszego rozwoju. Czekamy o której włączą wersje HD Kino Polska. Zapewne po 8 rano zaczną się telefonu ob abonentów.
 11. wizjaplus

  Elsat

  Pamiętaj problemem nie jest dla nadawcy oferować wersje SD, bo światłowód nie ma z tym problemu, np. tak robi TVP, AXN czy Polsat. Po prostu jeśli się pojawi na sat wersja HD , to wyłącza się SD aby ograniczyć koszty. Stąd wersje HD w światłowodzie są w o wiele lepszej jakości oferowane, i tylko operator decyduje z jakością HD dany kanał wpuszcza do swojej sieci. Chodź i tak w tej sieci kablowej kanały są oferowane w dobrej lub bardzo dobrej jakości.
 12. Szukam urządzenia, którym będę mógł sprawdzać jakość stacji, jakie są oferowane w sieci kablowej, niezależnie, czy kodowane, czy nie.
 13. wizjaplus

  Elsat

  Tego już nie wiemy czy aby reemisja w wersji HD nie jest nieco droższa i trwały negocjacje i stąd może być też to opóźnienie. Niestety ale póki ktoś nie założy tutaj konta czy to z zarządu czy jakiś technik to do końca pewni nie będziemy jak to do końca wygląda. Jeszcze kilka stacji do podmiany na wersje HD im pozostało, stąd podejrzewam że to tylko kwestie finansowe decydują że te zmiany następują powoli.
 14. wizjaplus

  Elsat

  A być może to jest kwestia tego że nie otrzymali jeszcze uprawnień na sygnał Kino Polska HD, stąd ta sytuacja. Akurat zdarza się to często w sieciach kablowych i to pobierając sygnał zarówno z światłowodu czy satelity.
 15. W UPC mam Horizon. Tam takiej funkcji nie ma, no chyba że jest jakaś opcja wejścia w menu serwisowe.
×