Skocz do zawartości

MTV Music 24


Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ale zauważ to że każdy kanał ma swoje główne logo w odpowiednim kolorze, a także swoje odpowiedniki w innych. Przykładowo logo MTV DANCE w idencie jest pomarańczowe, jak u nas dla MTV MUSIC, ale w ramówce na stronie MTV jest już fioletowe. A żółty kolor jest dla MTV ROCKS. Natomiast na MTV LIVE HD jest zielony, który jest także widoczny w ramówce na mtv.co.uk przy wcześniej wspomnianym MTV ROCKS. MTV MUSIC na stronie włoskiego MTV jest już oznaczony kolorem zielonym, z którym MTV LIVE HD nadaje na antenie. Także nie nadążysz… ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tu się zgodzę z @Poland, o tej porze powinna już być ramówka i promocja. I nieistotne jest czy ta ramówka będzie wyszukana, czy nie, jej brak na niecałe 2 tygodnie przed startem jest dziwny.

Najwyżej skończą jak Eska Rock TV który to z publikowaniem wszystkiego na ostatnią na chwile w czasie startu stacji, raczej daleko nie zajdzie. Poza tym Viacom to chyba bardziej doświadczony nadawca od ZPR'u więc na takie sytuacje raczej nie powinien sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramówka MTV Music,
 
17 Październik:

6:00 MTV Hits
13:00 MTV TOP 10: Najseksowniejsi
14:00 MTV Hits
16:00 MTV Bites
16:05 Moje MTV
17:00 MTV Music PL Top 10
18:00 MTV 3 z 1
19:00 MTV Hits
21:00 Moje MTV
22:00 MTV Brand New for 2016: The Best Bits
23:00 Moje MTV
0:00 MTV Music Non-Stop
2:00 MTV 24/7


 
18 października:

6:00 MTV nie mów do mnie rano
8:00 MTV Hits
10:00 MTV Polska lista
11:00 MTV 100% Music
13:00 MTV Music PL TOP 10
14:00 MTV Hits
16:00 MTV Bites
16:05 Moje MTV
17:00 MTV Polska Lista
18:00 Ikony MTV: Katty Perry
19:00 MTV Hits
21:00 Moje MTV
22:00 MTV World Stage
22:30 MTV World Stage
23:00 Moje MTV
0:00 MTV Music Non stop
2:00 MTV 24/7


 
19 pażdziernika:

6:00 MTV nie mów do mnie rano
8:00 MTV Hits
10:00 MTV Music PL TOP 10
11:00 MTV 100% Music
13:00 MTV Polska lista
14:00 MTV Hits
16:00 MTV Bites
16:05 Moje MTV
17:00 MTV US TOP 10
18:00 MTV 3 z 1
19:00 MTV Hits
21:00 Moje MTV
22:00 MTV World Stage
23:00 Moje MTV
0:00 MTV Music Non stop
2:00 MTV 24/7

 

Edytowane przez Patjyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd info o ramówce?

Ja brałem z Onetu. W sumie prawie wszędzie jest już ramówka dostępna. 

 

Jeśli będzie w SD to kanał nie godny uwagi :)

Kablówka SMSNET poinformowała,że przez jakiś czas u nich kanał będzie w SD. To pewnie na sat też będzie SD, zresztą nikt nie każe Ci oglądać. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Dance UK zmieniło logo z pomarańczowego na fioletowe jak MTV Dance International. Czyżby dla zwolnienia koloru dla MTV Music PL?  :lol2:

Ramówka nie powala. Przeraża mnie polska muzyka w ramówce, która jest dostępna na wszystkich innych kanałach. Jak narazie ramówka do czwartku.

Ciekawe co w piątki i soboty wieczorem? Może jakieś pasma w stylu Partyzone, Superock, Chill Out Zone, Alt.MTV? Bo to bym obejrzał późnym wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Dance UK zmieniło logo z pomarańczowego na fioletowe jak MTV Dance International. Czyżby dla zwolnienia koloru dla MTV Music PL?  :lol2:

Ramówka nie powala. Przeraża mnie polska muzyka w ramówce, która jest dostępna na wszystkich innych kanałach. Jak narazie ramówka do czwartku.

Ciekawe co w piątki i soboty wieczorem? Może jakieś pasma w stylu Partyzone, Superock, Chill Out Zone, Alt.MTV? Bo to bym obejrzał późnym wieczorem.

A co mają wersje UK, międzynarodowa do polskiej lokalnej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z polskiej muzyki! Oby raczej coś ambitniejszego niż Margarety i inne [beep]erele. Pamiętam, że na VH1 grali takie piosenki, które żadna inna stacja nie puszczała. Np Natalię Przybysz albo piosenkę LemON, której nigdzie potem nie słyszałem. Więc jestem na tak! :)

Fajna ramówka, oby to wszystko równie fajnie wyszło! :)

Chyba się postarają, tak coś myślę! :D A nazwy programów faktycznie podobne jak te z VIVY.

Jeszcze tylko 11 dni do startu :D

Edytowane przez varsovie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że są tematyczne programy.W weekend mogliby zrobić tematyczne weekendy bo takich obecnie brakuje na Eska TV i 4fun.tv.Plusem jest też godzinne pasmo z wybraną gwiazdą.Coś czuje ,że bedzie dużo nowych i tych bardziej zapomnianych klipów.Ramówka o wiele lepsza od tej obecnej na Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę z polskiej muzyki! Oby raczej coś ambitniejszego niż Margarety i inne [beep]erele. Pamiętam, że na VH1 grali takie piosenki, które żadna inna stacja nie puszczała. Np Natalię Przybysz albo piosenkę LemON, której nigdzie potem nie słyszałem. Więc jestem na tak! :)

Fajna ramówka, oby to wszystko równie fajnie wyszło! :)

Chyba się postarają, tak coś myślę! :D A nazwy programów faktycznie podobne jak te z VIVY.

Jeszcze tylko 11 dni do startu :D

 

Jeżeli liczysz na ambitniejsze polskie granie, to się przeliczysz. Chodzi o to, aby z graniem trafić do jak najszerszego grona odbiorców, więc zapewne mierne piosenkareczki typu Margaret, Sarsa, Sylwia Grzeszczak, Lanberry, Cleo czy Ewelina Lisowska będą tam gościły kilkadziesiąt razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że ramówka MTV Music będzie dość podobna do tej, jaką miała daaaaaaaaaaaaaaaaawno temu VIVA PL. :)

 

O, na przykład taką. ⬇ :)

http://www.telemagazyn.pl/viva/?dzien=2005-10-25

Czyli BINGO? :D Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co zmienią nazwę jak można było wrócić do starej dobrej VIVY PL? Ehh! Viacom i ich korporacyjne decyzję. Brak słów. Po TMF też świetnym kanale i marce jak widać grzebią kolejną świetna markę a wszystko to oklepane korporacyjnym "bełkotem" typu, że chcą wzmocnić lokalnie markę "MTV" w Polsce i na innych rynkach.

To się skończy tak samo jak inne ich pomysły. Wrócili z VH1 Polska i jakie mają wyniki. Jeszcze będą żałować likwidacji VIVY w Polsce.

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...