Jump to content

Recommended Posts

W takiej formie podpis pasma jest bezcelowy... 

• Like 1

Ostatnie chwile MTV Music Polska:

• Like 1

Przekaz jest zagraniczny, świadczy o tym napis "now" zamiast "teraz", ponadto nazwa pasma na ekranie to "a-list playlist", a w EPG "MTV Music 24".

Belki natomiast są dość ładne, ale wydają mi się większe (wyższe) od poprzednich.

[...] Nie wiedzieć czemu, jak wprowadzają nową oprawę graficzną albo rebranding to zajmuje im 6 godzin zanim wprowadzą zmiany. [...]

Tutaj żadnych problemów nie było, bo tylko wyłączyli polski przekaz i wpięli nas do zagranicznego.

W ten sposób kanał ostatecznie stal się szafą grającą widmo.

Posted (edited)
2 godziny temu, Kamil :D napisał:

Na satelicie też dalej w SD.

I tak pewnie zostanie. 

Edited by lucky

Gdyby usunąć zbędna nazwę pasma to by wyglądało to o niebo lepiej. 

Swoją drogą mogli by w końcu pójść po rozum do głowy i wprowadzić taką oprawę graficzną na resztę kanałów. W tej chwili śmiesznie to wygląda kiedy ogląda się mtv music z przezroczystym logo, a po przełączeniu na mtv dance wali po oczach kolorowe logo. 

Trochę śmieszne jest to, że paneuropejski kanał MTV Music 24 ma swoją polską stronę na Facebooku xD Oczywiście to nie dziwi, skoro ma prawie milion polubień (odziedziczone po VIVIE).

BTW czy w polskim kablu dalej są dostępne MTV Hits i MTV Dance, skoro są wyłączone z Astry? Jeśli tak, to skąd biorą sygnał?

FB zostaje im jako jedyny kanał do promowania Polskich artystów. 

Dziś ostatecznie do historii przeszły polskie kanały muzyczne Viacomu. Szkoda mi najbardziej lusterkowej VIVY i VH1 gdy w weekend był Final Countdown. MTV Music Polska i VH1 Polska z ramówką europejską to już było stopniowe niszczenie polskich kanałów. Plusem obecnie jest brak reklam i wreszcie ładna grafika.

W Polsce jest za dużo kanałów z muzyką "popularną", połowę można byłoby zlikwidować.

Posted (edited)

A na MTV LIVE HD usunęli HD z logotypu.

MTV Music 24 to kolejny bezsensowny kanał jak MTV Music, zbyteczny.

Jedynie znośne do oglądania obecnie jest MTV DANCE, ponieważ od paru miesięcy puszczają sporo nowych kawałków, dużo klasyków (i to nie byle jakich),

nie wałkują tych samych klipów non stop i puszczają wiele klipów, których nie widać na innych stacjach. Jedyne co razi to grafika!!!

Edited by Bytesize

3 godziny temu, IDTH napisał:

FB zostaje im jako jedyny kanał do promowania Polskich artystów. 

I jeszcze instagram

Najbardziej mi szkoda tego, ze na żadnym MTV nie ujrzymy już polskich teledysków. Kiedyś MTV Polska miało otwierać drogę polskim artystom na świat (są to słowa nieprzypadkowe, bo z pierwszego wydania MTV News). W tym momencie VIMN wyłączając MTV Music Polska pokazało w sumie co myśli o polskim przemyśle muzycznym, a wszyscy doskonale wiedzą, że promowanie na FB nic nie da. Mam nadzieje, ze może kiedyś jeszcze usłyszę polskie utwory w MTV. 

• Confused 1
  • Upvote 1

No ale po co XD Mamy 2020 rok, a nie 2000. Każdy inny kanał puszcza polską muzykę więc co za różnica czy kanały MTV grają polskich artystów czy nie. Masz tez youtube i mnóstwo serwisów streamingowych.

Masz racje, owszem. Z drugiej strony 4Fun, Eska nie są tak rozpoznawalnymi markami jak MTV. No niestety, ale cięcia kosztów dają się we znaki. 

Posted (edited)
10 minut temu, michu_taki_taki napisał:

Najbardziej mi szkoda tego, ze na żadnym MTV nie ujrzymy już polskich teledysków. Kiedyś MTV Polska miało otwierać drogę polskim artystom na świat (są to słowa nieprzypadkowe, bo z pierwszego wydania MTV News). W tym momencie VIMN wyłączając MTV Music Polska pokazało w sumie co myśli o polskim przemyśle muzycznym, a wszyscy doskonale wiedzą, że promowanie na FB nic nie da. Mam nadzieje, ze może kiedyś jeszcze usłyszę polskie utwory w MTV. 

Teraz to drogę na świat polskim artystom otwiera Internet, czyt. You Tube. Czasy się zmieniły i niestety, ale lata świetności MTV ma już za sobą. Osobiście uważam, że zamiast tworzyć polskiego potworka MTV Music po likwidacji Vivy, mogli po prostu od razu udostępnić europejską wersję MTV Music 24.

Edited by Bloo411
  • Like 1

Posted (edited)

Ale powiem wam, ze jak mam to MTV Music 24 odpalone już trochę czasu, to tak playlista wydaje się całkiem fajna

Edit: Jak będzie wyglądała kwestia transmisji gali MTV EMA? Bo na MTV Polska będzie jak zawsze przerwa na reklamy, a na MTV Music 24 będzie puszczana muzyka w trakcie reklam? No i czy w ogóle będą transmitować MTV EMA na MTV Music 24

Edited by michu_taki_taki
Nie chciałem dodawać kolejnego posta.

Na MTV Music 24 tylko muzyka. Nie ma transmisji z nagród.

VIVY w Polsce i w góle gdziekolwiek nie ma. Viacom ją zlikwidował tak jak markę TMF. Ten kto mówi że MTV Music było kontynuacją VIVY Polska tylko pod nową nazwą to opowiada bzdury. VIVA to VIVA a MTV to MTV. Nie można zmienić nazwy kanału z VIVA na MTV i dalej twierdzić że VIVA istnieje tylko pod nową nazwą. To nie dorzeczne. Nie mieszajmy marki VIVA do tego co powstało po jej likwidacji czy MTV Music a teraz lada dzień MTV Music 24. Bo to ostatnie to będzie już SZAFA GRAJĄCA od Viacomu produkowana najtańszym kosztem dodatkowo płatna.
A co kolega na to co na głównej stronie SK? Sam się zdziwiłem co piszą.

W dniu 29.02.2020 o 14:08, pablo21 napisał:

VIVY w Polsce i w góle gdziekolwiek nie ma. Viacom ją zlikwidował tak jak markę TMF. Ten kto mówi że MTV Music było kontynuacją VIVY Polska tylko pod nową nazwą to opowiada bzdury. VIVA to VIVA a MTV to MTV. Nie można zmienić nazwy kanału z VIVA na MTV i dalej twierdzić że VIVA istnieje tylko pod nową nazwą. To nie dorzeczne. Nie mieszajmy marki VIVA do tego co powstało po jej likwidacji czy MTV Music a teraz lada dzień MTV Music 24. Bo to ostatnie to będzie już SZAFA GRAJĄCA od Viacomu produkowana najtańszym kosztem dodatkowo płatna.

W cyfrowym polsacie jest w rodzinnym

Jeszcze jedno, w czym różni się obecnie MTV Hits od MTV Music 24?. Ja jakoś nie dostrzegam różnicy pomiędzy tymi kanałami, grają tak samo, obie stacje są bez reklam, obie stacje są wersjami europejskimi. Ktoś z Was widzi różnicę?

Te różnice to logo, oprawa i rzecz jasna nazwa

Czy MTV Music 24 dalej będzie mieć mierzoną oglądalność w Nielsenie? Ciekawi mnie jak wyniki po tej zmianie bez reklam. 

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Jeszcze jedno, w czym różni się obecnie MTV Hits od MTV Music 24?. Ja jakoś nie dostrzegam różnicy pomiędzy tymi kanałami, grają tak samo, obie stacje są bez reklam, obie stacje są wersjami europejskimi. Ktoś z Was widzi różnicę?

Logo, oprawa, nazwa pasma, kolejność klipów i cześć jest puszczana tylko na jednym z tych kanałów. 

To oczywiste, że logo i oprawa są inne w przypadku tych stacji. Chodziło mi o to, że dla mnie nie ma różnicy pod względem muzycznych, gdyż na obydwu stacjach leci to samo.

MTV Music 24 to takie biedniejsze MTV Hits - w większości kablówek i w CP ten pierwszy kanał jest w znacznie tańszych pakietach.

Posted (edited)
16 godzin temu, Bytesize napisał:

A na MTV LIVE HD usunęli HD z logotypu.

To tylko na czas kiedy było logo WTV, teraz jest już normalnie

Edited by nieczęstygość