Jump to content

emarti

Users
 • Content Count

  1010
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralna

About emarti

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/03/1979

Informacje o profilu

 • Location
  Nord
 1. To mogłeś im odpisać "to przedłużcie umowę z Trace TV..."
 2. Hej, korzystając z transmisji danych w telefonie ile mniej więcej MB czy GB może w ciągu godziny pobrać aplikacja nc+ go włączając po prostu kanał TV na żywo?
 3. Chciałbym się od Was dowiedzieć jak opisywane są "maszty" czyli uchwyty na którym wieszamy czaszę satelitarną ale tutaj chodzi mi o te porządne z certyfikatem jakości? Wydaje mi się że po grubych latach powinienem już wymienić ten "maszt" a nie chce kupować taniochy. Czy takie certyfikaty są różne czy jest tylko jeden. Moja instalacja jest standardowa na balkonie w bloku na 4 piętrze z anteną Triax TD78. Dzięki za informacje. Pozdrawiam.
 4. To polecieli po całości... Płacić za powtórki i plansze...
 5. A jak wezmę z zobowiązaniem to za martwe miesiące też będę płacił za powtórki, czy plansze informacyjną?
 6. Czyli jak zawsze lipa dla starych. A dlaczego wtedy te kanały mam nadal świecące skoro była mowa latem że do końca 2018 roku miały być za free dla wszystkich? Powiem szczerze że 20 złotych to dużo przede wszystkim z uwagi jak "działa" LM. Czy jak będzie przerwa w rozgrywkach to też będę musiał płacić za powtórki?
 7. U mnie kanały Polsatu LM świecą nadal a w ICA mam możliwość wykupienia tych kanałów za 20 zł miesięcznie. Dziwne to dla mnie bo mam kanały i mam ofertę wykupienia 🤔 Chciałbym zapytać jeszcze o ofertę za 0 zł bo latem trąbiono że niektórzy abonenci mogą otrzymać kanały Polsatu nawet za 0 Zł. Czyli dla kogo ta oferta by była?
 8. Warto zwrócić uwagę także na dźwięk przy kanałach Canal+. Przede wszystkim jakość dźwięku przy kanale Canal+ Discovery... Dźwięk jest słabszy, płytki, pozbawiony mocy. Wczoraj zauważyłem podobną sytuację przy filmie na Canal+ Family. Ogólnie można zauważyć że na tą chwilę C+ Discovery jest już w pełni ze słabszym dźwiękiem to stopniowo wprowadza się jego pogorszenie na innych kanałach z tej grupy. Czasami jeszcze dany film "leci" z dobrą jakością dźwięku a czasami nie ale też poprzedzające film zapowiedzi programowe już na pewno. Widać że nadawca obniżył i dalej obniża jakość dźwięku który dotychczas był świetny.
 9. No prawda jest taka że filmy na Canal+ lepiej się ogląda niż na HBO. Canal+ ma kanały ze zdecydowanie lepszą jakością obrazu i dźwięku. Najgorsze jest to że nie ma kogo adekwatnego zapytać w Canal+ czy interesują się pozyskaniem praw z wytwórni. Przecież nie zadzwonię na infolinię 😂 Canal+ zaoszczędziło sporo na Lidze Mistrzów tak więc powinni te pieniądze włożyć w atrakcyjność oferty filmowej chyba że chcą trzymać tą kasę by za kilka lat odebrać LM Polsatowi.
 10. Dziś czytałem na portalu że Canal+ przedłuża prawa do treści z wytwórni 20th Century Fox. OK, to bardzo dobra wiadomość. Jednak pytanie co z innymi kluczowymi wytwórniami z Hollywood, których praw Canal+ nie posiada a ma je HBO. Czy są jakieś szanse na pozyskanie tych praw przez C+ czyt. odebraniu ich konkurencji? Jak to wygląda z punktu widzenia nadawcy? Czy ktoś z Was coś wie na ten temat? Oczywiście u nadawcy nic się nie dowiem .
 11. W nc+ jest to kanał gwarantowany?
 12. Czy ktoś z Was przerabiał zarabianie na youtubie? Czy ktoś w tym siedzi? Nie wiem o co w tym biega i chciałbym pogadać. Dostałem kiedyś informację że mogę zgłosić swoje filmy do których mam prawa aby zarabiały na reklamach. OK, zgłosiłem wszystkie te które nagrałem, nie ma podkładu muzycznego ani nie mają wspólnego z niczym co by naruszało jakieś prawa autorskie. Musiałem napisać niby oświadczenie że posiadam owe prawa. Po zgłoszeniu filmy zostały przesłane do analizy przez YT. Trwało to dobry tydzień i w tym czasie w "menadżerze filmów" przy każdym z nich widniał opis "w trakcie sprawdzania". Otrzymałem maila iż dwa filmy nie mogły zostać przyjęte do zarabiania. Faktycznie po dokładniejszym zapoznaniu się mogli doczepić się do czegoś. Jednak bez żadnej informacji zostały wyłączone pozostałe filmy do których nie może być zastrzeżeń co do praw. O co w tym biega? Kontakt z kimś z youtube też jest jakiś ograniczony. Ktoś w tym siedzi i bawi się tym?
×
×
 • Create New...