Jump to content

emarti

Users
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About emarti

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/03/1979

Informacje o profilu

 • Location
  Nord
 1. Bardziej wartościowe z lepszymi filmami to Paramount, WB, Columbia, Pixel.
 2. @STARS.TV jako że jesteś mistrzem od posiadania informacji odnośnie oglądalności stacji TV czy też programów w nich nadawanych miałbym pytanie które zawsze mnie zastanawiało jeszcze wtedy gdy internet nie istniał... Ilu widzów może mieć film fabularny na kanale np. Paramount, TNT, AMC czy Ale Kino nadawany w środku tygodnia o 3 czy 4 w nocy? Czy ktoś w ogóle ogląda wtedy?? Bliźniacze pytanie może być np. o program dokumentalny w tym samym czasie np. na Discovery Life czy Discovery Science.
 3. Coś ostatnio Canal+ sypnął starszymi filmami z lat 90... Dziwię się że nie walczą o pozyskanie praw z jakichś dużych wytwórni filmowych.
 4. Zastanawiam się dlaczego podczas przeszukiwania tego satelity metodą Blind Scan odbiornik wyszukuje jako "nowy transponder" kilka przekazów ale już nie są dodawane na koniec listy kanałów jako "nowe programy"? Nawet później wchodząc w nowo znaleziony transponder siła i jakość jest dobra. Odbiornik to Cryptobox 600HD.
 5. Nie wiem czemu nie odpowiadałem na to pytanie może dlatego że skupiałem się aby problem rozwiązać i może szybko wyszło mi to z głowy że pytaliście. Ten Cameleon jest z Multiroomu tak więc mam gdzieś ten ich drugi dekoder jednak ja korzystam z tej karty w innym zupełnie mieście. W każdym bądź razie problem się rozwiązał i najwyraźniej pomogło wgranie nowszego softu z końcówką 403 . Wygląda że teraz wszystko śmiga. Ostatni post rozpaczy napisałem za szybko po wgraniu softu i należało po prostu odczekać kilkanaście minut. Byłem zbyt spanikowanym. Ale co było przyczyną że na tamtym przestało świecić z chwilą puszczenia uprawnień ze strony to już pozostaje chyba zagatką.
 6. Wgrałem inny soft który także ma zabezpieczenia FEDC i problem jest nadal. Dekoder nie widzi karty, podczas wkładania do slotu nie ma informacji o "inicjalizacji karty seca..." czy jakoś tak to było. Po wybraniu MENU ---> Ustawienia ---> Karta Dostępu, brak jest karty seca, widnieje tylko EMM, EMM U, EMM S, EMM G - wszystkie na "tak". Chciałbym powtórzyć, że problem pojawił się zaraz po puszczeniu uprawnień ze strony www. Nie wydaje mi się aby puszczenie uprawnień spowodowało uszkodzenie karty. Kombinowałem już na wiele sposobów, zostawiając na dwie noce włączony odbiornik na TVP1, przeszukiwanie satelity, wyłączanie i włączanie odbiornika z prądu, wyciąganie i ponowne wkładanie karty do slotu. Żadnej poprawy. Poza tym to jak pójdę do APS to raczej nie wymienią mi już karty na także Cameleona jeśli faktycznie jest uszkodzona w co nie chce mi się wierzyć.
 7. FEDC dostałem na swoją kartę już bodajże w styczniu czy w lutym tego roku i wgrałem odpowiedni soft który wyeliminował ten problem tak więc to chyba nie to.
 8. Ja już kombinuje na wszystkie sposoby także wyłączam co jakiś czas z prądu i włączam ponownie, wyciągam kartę i wkładam ponownie, robię wyszukiwanie kanałów. To bardzo zastanawiające dlaczego dekoder przestał widzieć kartę po wysłaniu uprawnień. Wątpię aby akurat w tym momencie karta uległa uszkodzeniu.
 9. Oczywiście że tak. Jak pisałem wcześniej problem z odczytem karty pojawił się po aktualizacji uprawnień przez stronę www. Zrobiłem tak z nadzieją że ta aktualizacja pomoże w odbiorze Trace. Nie doczytałem jednak że to nic nie da. Po wysłaniu uprawnień wszystko już zgasło a dekoder nie widzi karty ani w menu ani podczas składania nie ma komunikatu "inicjalizacja karty seca..." czy jakoś tak to było. To jest dla mnie dziwne. Wczoraj raz jeszcze wgrałem ten sam soft 1.14.20092 i wykonałem reset do ustawień fabrycznych, zostawiłem włączony dekoder na TVP1 na całą noc i nic to nie dało.
 10. Nikt mi nic nie radził na innym forum. Póki co nic nie robiłem bo mam nadzieję że ktoś w jakiś sposób pomoże. Ustawienia fabryczne nie pomogły.
 11. Wczoraj wieczorem pojawił mi się problem z kartą Cameleon w odbiorniku Cryptoworks 600 HD. A mianowicie zauważyłem że od kilku dni nie mam dostępu do kanału Trace TV. Pomyślałem że może to wina uprawnień i akurat z jakichś przyczyn ten kanał ich nie dostał. Wykonałem reaktywację przez stronę www no i klops... Teraz to już nic nie świeci. Robiłem co mogłem, wyłączałem odbiornik z prądu, wyciągałem kartę oraz ponownie przesyłałem uprawnienia. Zostawiłem też włączony dekoder na TVP1 na całą noc i niestety nic z tego. Dekoder też nie widzi karty gdy ją się wkłada a także nie widać jej w menu odbiornika przy opcji "kartą dostępu". Proszę pomóżcie w tej sprawie. Czy można jeszcze coś zrobić aby korzystać z tej karty na własnym dekoderze? Dzięki!
 12. To mogłeś im odpisać "to przedłużcie umowę z Trace TV..."
 13. Hej, korzystając z transmisji danych w telefonie ile mniej więcej MB czy GB może w ciągu godziny pobrać aplikacja nc+ go włączając po prostu kanał TV na żywo?
 14. Chciałbym się od Was dowiedzieć jak opisywane są "maszty" czyli uchwyty na którym wieszamy czaszę satelitarną ale tutaj chodzi mi o te porządne z certyfikatem jakości? Wydaje mi się że po grubych latach powinienem już wymienić ten "maszt" a nie chce kupować taniochy. Czy takie certyfikaty są różne czy jest tylko jeden. Moja instalacja jest standardowa na balkonie w bloku na 4 piętrze z anteną Triax TD78. Dzięki za informacje. Pozdrawiam.
 15. To polecieli po całości... Płacić za powtórki i plansze...
×
×
 • Create New...