Jump to content

emarti

Users
 • Content Count

  1030
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Dobra

About emarti

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday 04/03/1979

Informacje o profilu

 • Location
  Nord
 1. A ja zapytam o konwertery bez filtra LTE. Czy mając taki konwerter Inverto PRO Single można go założyć czy od razu będziemy narażeni na zakłócenia? Sygnał LTE przede wszystkim w dużych miastach jest wszędzie więc montując konwerter satelitarny bez filtra będzie działał?
 2. emarti

  TVP Polonia

  Od jakiegoś czasu na Astrze 23.5 E prowadzona jest transmisja kanału TV Polonia z niskim SR. Sat Kurier nic o tym nie wspominał na portalu. Zastanawia mnie, "z jakiej okazji" akurat tam uruchomiono przekaz. Pozdrawiam.
 3. Czy przy antenie Triax TD 78 jest możliwość dołożenia konwertera zezującego na pozycję 16E? Główny konwerter jest na 13E. Oczywiście drugi konwerter powinien być z wąskim promiennikiem a pytam o to bo właśnie czytałem w poradniku SK że takie konwertery "na zwykłych antenach mogą gorzej odbierać..." .
 4. Jeśli chodzi o Europę to polski rynek jest chyba najbardziej zagospodarowany w kanały muzyczne. Nie przypominam sobie aby kiedyś jakaś zagraniczna duża marka wykupiła jakiś polski kanał muzyczny. Wydaje mi się że ci duzi wiedzą że Polak przyzwyczajony jest do swoich rodzimych kanałów z muzyką i po przejęciu np. takich 4 Fun nie mieliby przebicia się bo widownia przeniosłaby się na inne podobne kanały np. Eskę. Poza tym nie zdziwię się kiedyś jak znowu MTV pozamiata konkurencję i przejmie Tracę TV w obawie że zaczynają rosnąć.
 5. My się chyba nie rozumiemy. Nie twierdzę że mogą być tłumy rezygnujących. Sam nie zamierzam rezygnować. Mam ogromną nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi.
 6. Nigdy nie jest za późno bo mogą go ponownie włączyć nawet po jakimś czasie. A skoro oni tak bardzo chcą abyśmy my przedłużali z nimi umowy to oni niech także przedłużą umowę z nadawcą. Nie wydaje mi się też aby za ten kanał były aż tak wygórowane stawki dla operatora.
 7. Wcale to nie jest głupi pomysł. Każdy by z nas napisał to może by coś to dało. Usuwają jeden z lepszych, wartościowych kanałów muzycznych bez reklam.
 8. I co tam, Trace TV zostaje w ex. nc+ ? Piszecie maile do nich aby nie wyłączali tego kanału?
 9. Masz przecież Ale Kino które emituje filmy rodem z Canal+ sprzed lat. Canal+ Retro nigdy nie powstanie bo to zniechęci potencjalnych klientów na wykupienie paczki bo pomyślą po co mam płacić za stare filmy.
 10. Bardziej wartościowe z lepszymi filmami to Paramount, WB, Columbia, Pixel.
 11. @STARS.TV jako że jesteś mistrzem od posiadania informacji odnośnie oglądalności stacji TV czy też programów w nich nadawanych miałbym pytanie które zawsze mnie zastanawiało jeszcze wtedy gdy internet nie istniał... Ilu widzów może mieć film fabularny na kanale np. Paramount, TNT, AMC czy Ale Kino nadawany w środku tygodnia o 3 czy 4 w nocy? Czy ktoś w ogóle ogląda wtedy?? Bliźniacze pytanie może być np. o program dokumentalny w tym samym czasie np. na Discovery Life czy Discovery Science.
 12. Coś ostatnio Canal+ sypnął starszymi filmami z lat 90... Dziwię się że nie walczą o pozyskanie praw z jakichś dużych wytwórni filmowych.
 13. Zastanawiam się dlaczego podczas przeszukiwania tego satelity metodą Blind Scan odbiornik wyszukuje jako "nowy transponder" kilka przekazów ale już nie są dodawane na koniec listy kanałów jako "nowe programy"? Nawet później wchodząc w nowo znaleziony transponder siła i jakość jest dobra. Odbiornik to Cryptobox 600HD.
 14. Nie wiem czemu nie odpowiadałem na to pytanie może dlatego że skupiałem się aby problem rozwiązać i może szybko wyszło mi to z głowy że pytaliście. Ten Cameleon jest z Multiroomu tak więc mam gdzieś ten ich drugi dekoder jednak ja korzystam z tej karty w innym zupełnie mieście. W każdym bądź razie problem się rozwiązał i najwyraźniej pomogło wgranie nowszego softu z końcówką 403 . Wygląda że teraz wszystko śmiga. Ostatni post rozpaczy napisałem za szybko po wgraniu softu i należało po prostu odczekać kilkanaście minut. Byłem zbyt spanikowanym. Ale co było przyczyną że na tamtym przestało świecić z chwilą puszczenia uprawnień ze strony to już pozostaje chyba zagatką.
 15. Wgrałem inny soft który także ma zabezpieczenia FEDC i problem jest nadal. Dekoder nie widzi karty, podczas wkładania do slotu nie ma informacji o "inicjalizacji karty seca..." czy jakoś tak to było. Po wybraniu MENU ---> Ustawienia ---> Karta Dostępu, brak jest karty seca, widnieje tylko EMM, EMM U, EMM S, EMM G - wszystkie na "tak". Chciałbym powtórzyć, że problem pojawił się zaraz po puszczeniu uprawnień ze strony www. Nie wydaje mi się aby puszczenie uprawnień spowodowało uszkodzenie karty. Kombinowałem już na wiele sposobów, zostawiając na dwie noce włączony odbiornik na TVP1, przeszukiwanie satelity, wyłączanie i włączanie odbiornika z prądu, wyciąganie i ponowne wkładanie karty do slotu. Żadnej poprawy. Poza tym to jak pójdę do APS to raczej nie wymienią mi już karty na także Cameleona jeśli faktycznie jest uszkodzona w co nie chce mi się wierzyć.
×
×
 • Create New...