Jump to content

michu_taki_taki

Users
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Dobra

About michu_taki_taki

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 11/13/1999

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Wrocław

Equipment

 • Pay TV Operator
  Orange

Recent Profile Visitors

472 profile views
 1. Niby takie „Club” to ja się pytam. gdzie Hardwell, Kaaze, Dannic, Armin Van Buuren, Blasterjaxxx, Zedd, Martin Garrix? ani razu nie widziałem tych wykonawców na Club MTV
 2. Akurat powiem ci, ze na początku po zmianie z MTV Dance działo się tam niewiele, ale widać, ze wzięli się za Playliste na Club MTV. Mam często włączone to w tle i kawałki coraz rzadziej się tam powtarzają
 3. Wiem, tylko chodzi mi o to, ze jednak MTV UK jakiś ślad bo Club MTV UK zostawi.
 4. Na stronie mtv.co.uk po wejściu w ramówkę Club MTV, można zobaczyć taki o to komunikat: „06:00 club mtv is no longer available Please head to MTV BASE to catch a new weekly Club MTV Chart on Fridays at 7pm”
 5. Akurat Club MTV w Europie, wydaje mi się być strzałem w 10. Faktycznie widać, ze ktoś nad tą playlistą pracuje, i dobrze. Różnice według mnie w porównaniu do MTV Dance widać kolosalną, a ten kanał mam praktycznie włączony non-stop, żeby mi coś grało w tle. W sumie jest to jedyny kanał MTV, na którym faktycznie puszczajà spoko kawałki i nie ma reklam. Jedynie na minus to fakt, ze jak się uwezmą na jakieś kawałki tak jak na „Rain On Me” lub „Breaking Me” to można oszaleć.
 6. do niedawna na stronie MTV można było normalnie zobaczyć program TV dla VH1 Europe, o tyle było to korzystne, ze oglądając VH1 z ipli mogłem sobie sprawdzić czy leci jakieś fajne pasmo. Od jakiś 2 tygodni spisu programów nie ma, a odnośnik do VH1 ciagle jest. https://www.mtv.pl/program-tv/vh1 Jak myślicie. Celowy zabieg, czy błąd, którego nie chce im się naprawiać?
 7. Czy naprawdę nie można nazwy programy trzymać bez tego znikania co 5 sekund i zrobić tak jak na MTV, ze znika tylko na końcu teledysku/końcu pasma/przed reklamami? Po co coś takiego. Wiem, ze rozbraja mała „[beep]oła”, ale mnie to kuje w oczy XD
 8. czyli Club MTV w PL tez zniknie? Skoro nadawca było UK? Chyba, ze jeszcze jakiś wpływ ma na to czeska licencja
 9. Jednak są coraz większe zmiany w playliście. Dzisiaj między innymi zdobyli moje serce puszczając Single Ladies - Beyonce, a rzadko się takie kawałki. Za czasów MTV Dance trafiały się, z tego co pamiętam.
 10. O tyle dobrze, że na Club MTV nie ma takich beznadziejnych w większości kawałków, jak na MTV Hits i jakoś ten poziom jeszcze trzyma. Fakt faktem, do "Club" tej stacji daleko.
 11. Będzie to idealna zapchajdziura ramówkowa, serial ma 32 sezony XDDDDD https://pl.wikipedia.org/wiki/The_Real_World
 12. A MTV Dance, które jest w Polsce przypadkiem nie jest czeskie? Gdzieś to wyczytałem wczoraj
 13. Cały czas oglądam MTV Dance, mimo że mamy 6:00 nic się nie zmieniło.
 14. Specjalnie czekałem do 00:00 żeby zobaczyć czy się coś zmieni ale jednak nie 😂😂 zmiany pewnie dopiero po 5:00 wejdą
 15. Co ciekawe w ramówce dzisiaj (31.05) o 23:00 rozpocznie się program „Club MTV!”, a potem od 5:00 już ramówka typowo dla Club MTV.
×
×
 • Create New...