Jump to content

Szymon9904

Users
 • Content Count

  1055
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About Szymon9904

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Metody kontaktu

 • GG
  4921329

Equipment

 • Dish
  Triax TD 78 (80 cm)
 • LNB
  Inverto Unicable + 2 Legacy
 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  Premium (12/3)

Recent Profile Visitors

1494 profile views
 1. Niestety, ale ta mapa pokazuje bardzo zaniżone zasięgi (koncesyjne) danych stacji, a przy ich rysowaniu stosowane są bardzo wysokie progi sygnałowe. Według KRRiT, niektóre stacje miejskie nie pokrywają zasięgiem nawet całych miejscowości nadawania, gdzie w praktyce tak nie jest (chociażby Antyradio w Krakowie). Myślę, że o wiele bliżej rzeczywistości są mapy FM Scan: https://fmscan.org/net3.php?r=f&m=m&itu=POL oraz mapy Radiopolski: https://mapy.radiopolska.pl/test/. Warto jednak pamiętać, że to wszystko to są symulacje, mniej bądź bardziej odzwierciedlające rzeczywistość, lecz nigd
 2. Dostałem sygnał przed chwilą, że MUX4 z EC Karolin na kanale 28 działa cały czas Nie wiem, skąd ta informacja o kanale 36.
 3. A moglibyście napisać, jaki to nowy kanał oraz podać więcej szczegółów technicznych? Bez tego trudno jest prowadzić wykazy / spisy aktualnych stacji i emisji z należytą starannością.
 4. 1 maja CANAL+ zmienia nazwę na CANAL+ Premium. KRRiT rozpatrzyła dzisiaj wniosek w przedmiotowej sprawie. http://www.krrit.gov.pl/krrit/aktualnosci/news,2978,canal-zmienia-nazwe-na-canal-premium.html
 5. Czekam na rozwój wydarzeń, oby się udało! MUX L1 odbierał całkiem przyzwoicie w okolicach Żar i Żagania, będąc uzupełnieniem oferty ogólnopolskich MUXów. Jeżeli chodzi o MUX L7, miejscowo można odebrać i w Żarach (ok. 60 km do nadajnika Głogów/Jakubów). Odbiór poprawił się (stał się łatwiejszy) po wyłączeniu czeskiego MUX1 z Liberca, który nadawał na tym samym kanale 43.
 6. Nie jest.. to, co odbierasz, to MUX4 z nadajnika Zielona Góra/Wilkanowo - 10 kW i polaryzacja pionowa. Sprawdzam często kontrolnie sygnał na mierniku DVB-T/T2 i nie ma emisji z Wichowa. Sygnał pojawia się jedynie po ustawieniu anteny UHF w pionie na Wilkanowo. Wiarygodnymi źródłami w temacie prowadzonych emisji jest Radiopolska.pl i fmscan.org.
 7. Bo emisja z Wichowa nie jest prowadzona. Wydano jedynie pozwolenie radiowe. I na jakiekolwiek zmiany w tym temacie przed refarmingiem (czerwiec 2020 r.) raczej bym nie liczył..
 8. Nadawca TV Łużyce zawiesił nadawanie kilka miesięcy temu. Chwilę po tym wyłączono nadajnik 5 kW w Rzęsinach (z zapowiedzią, że to samo czeka niedługo inne). Jak widać, inne też już wyłączyli..
 9. W przypadku Polskiego Radia - wszystko przesunęło się o rok. Aktualna data planowanego rozpoczęcia emisji to październik 2020 roku. Jeżeli chodzi o MUX lokalny, nie wydano jeszcze decyzji koncesyjnych. Ponadto trzeba wyłonić operatora emisji, a to może potrwać.
 10. Czyli zaledwie Śrem i stacje miejskie z Leszna. Słaby odbiornik, bądź zakłócenia utrudniają odbiór. To ciekawe, bo w tych rejonach można np. odebrać w dobrej jakości Muzyczne Radio na 105.8 MHz czy też Plus Legnica z Polkowic (102.6 FM) i stacje z Wichowa (np. Radio Zachód 106 MHz) czy Ślęży (np. ZET 93.6 MHz, PR Wrocław 102.3 MHz).
 11. 1 - Najgorszy kanał ogólnotematyczny - TVP12 - Najgorszy kanał informacyjny - TVP Info3 - Najgorszy kanał filmowy - Kino TV4 - Najgorszy kanał sportowy - brak5 - Najgorszy kanał popularnonaukowy - Discovery Channel6 - Najgorszy kanał dziecięcy - Disney XD7 - Najgorszy kanał muzyczny - Polo TV8 - Najgorsza paczka kanałów premium - Filmbox9 - Najgorszy serwis VOD - brak10 - Kanał, który nie powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - TV Okazje11 - Kanał, który powinien być zlikwidowany w pierwszej kolejności w Polsce/mojej platformie, kablówce - Polonia 112 - Najgorsze radio pol
 12. 1 - Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat 2 - Najlepszy kanał informacyjny - TVN 243 - Najlepszy kanał filmowy - HBO4 - Najlepszy kanał sportowy - Eurosport5 - Najlepszy kanał popularnonaukowy - National Geographic6 - Najlepszy kanał dziecięcy - brak7 - Najlepszy kanał muzyczny - Stars.TV8 - Najlepszy kanał zagraniczny - RTL9 - Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+10 - Najlepszy serwis VOD - Player.pl11 - Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven Sports 4
 13. 1 - Najlepsze radio polskie emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muzyczne Radio2 - Najlepsze radio polskie w internecie - Radio MUZO.FM3 - Najlepsze radio polskie emitowane w systemie satelitarnym - Antyradio4 - Najlepsze radio polskie dostępne w mojej platformie satelitarnej - Radio MUZO.FM5 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne w systemie satelitarnym - sunshine live6 - Najlepsze radio zagraniczne dostępne na mojej platformie satelitarnej - RTL 102.57 - Najlepsze radio zagraniczne w internecie - BBC Radio 18 - Najlepsze lokalne radio z Polski emitowane w Twoim miejscu zamieszkania - Muz
×
×
 • Create New...