Jump to content

Szymon9904

Users
 • Content Count

  1042
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralna

About Szymon9904

 • Rank
  Połowa mocy ;)
 • Birthday April 19

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Equipment

 • Dish
  Triax TD 78 (80 cm)
 • LNB
  Inverto Unicable + 2 Legacy
 • Multifeed
  Brak
 • Receiver
  EVOBOX PVR
 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat
 • Package
  Premium (12/3)

Recent Profile Visitors

959 profile views
 1. A Radio Plus zmieniło obiekt nadawczy - z komina WISKORD na Warszewo, obniżając ERP z 15 do 1 kW i zmieniając polaryzację anten z H na V - jest to tymczasowe rozwiązanie, zobaczymy co dalej. Właściciel komina najwyraźniej uznał, że inny biznes jest dla niego bardziej opłacalny, niż dzierżawa miejsca pod anteny Plusa
 2. W Poznaniu nowa emisja na k. 28 (z nadajnika Śrem). A k. 50 to MUX4, emitowany z poznańskiego komina EC Karolin.
 3. W Trójmieście kanał 22.
 4. Konserwacja PKiN. Telewizja planowo do godziny 14, radio do godziny 17.
 5. Tutaj chodzi zapewne o odbiór DXowy multipleksów DAB+. Ta antena ma tylko doczepiany element do VHF, ponadto nie może mieć takiego zysku - to akurat producent łączy 'zysk' anteny i wzmacniacz ok. 25 dB. Spróbuj z taką anteną: https://dvbsklep.pl/antena-vhf-ca-rtv-6-mux-8
 6. Rozumiem, że wyłączono nadajnik 5 kW w Rząsinach?
 7. Ogłoszono listę chętnych na te lokalne multipleksy. Częstochowa: Katowice: Poznań: Rzeszów: Tarnów: Toruń: Warszawa:
 8. @ARTIPAPK, w tym samym APSie stwierdzono swego czasu, że wypowiedzenie mogę złożyć dopiero miesiąc przed końcem umowy.. @wuzel, no właśnie takie informacje otrzymałem na infolinii technicznej. Bo na ogólnej nie wiedzieli o co chodzi Dzięki za podpowiedź odnośnie reklamacji, skorzystam. @maks27, stąd właśnie jestem zdziwiony taką sytuacją. A mi zostaje w poniedziałek chyba znowu wymienić dekoder w APS.
 9. Wczoraj wymieniłem dekoder multiroom z HD5500s na HD5000 - ten pierwszy nie czytał już kart, typowa przypadłość dekodera MR. Dzisiaj dekoder zawołał o kartę z Evoboxa, przy czym nie widzi jej w ogóle (Ustawienia --> Informacje --> Dostęp warunkowy), gdzie kartę główną widzi bez problemu. Generalnie nie można odblokować dekodera MR. Po kontakcie z infolinią okazuje się, że rzekomo HD5000 nie czyta kart z Evoboxa i należy wymienić na jakikolwiek inny w punkcie. Serio nie da się nic z tym zrobić? I czym takie coś jest spowodowane?
 10. Odnośnie Pustkowa - tak, emisja na k. 24 jest silnie kierunkowa na Wrocław, co widać zresztą po wykresie charakterystyki kierunkowej.
 11. Nieznana jest obecna używana moc (w wykazie pozwoleń UKE z 4 lipca br. nie ma pozwolenia na ww. emisję), więc wpisałem 1 kW (czyli docelową). To samo - nieznana jest chociażby wysokość zawieszenia anten. Ponadto ani słowa nigdzie o innych danych technicznych (nawet o PIDach dla poszczególnych kanałów). Jeżeli @PowerTV chciałby je podać, to byłoby miło.
 12. @PowerTV, chcecie może coś powiedzieć o pojawieniu się Waszych kanałów w Szczecinie na kanale 39? Jakieś szczegóły techniczne? Podpowiem, lecą 3 programy - Nuta.TV, Power.TV, TVR.
 13. Nie są przekłamane. Aby uzyskać wynik w Mb/s, należy uzyskany przez Fergusona wynik pomnożyć razy 8, a potem podzielić przez 1024.
 14. Szymon9904

  Muzyczne Radio

  @SatExpert, a nie odbierasz może naziemnie MR? We Wrocławiu można słuchać bez większych problemów na 90.9 oraz 105.8 FM, sprawdzałem osobiście. DMC jest co tydzień, dalej Maciej daje czadu. W październiku 2017 to nawet obchodzono 1000. wydanie Teraz audycja trwa do 00:30, potem jest ASOT, a następnie (do 4-5 nad ranem) klubowa noc z DMC (playlista bez udziału prezentera) @kozaa, ja tam słucham wyłącznie naziemnie. Raz, że mam super odbiór. Dwa, że dźwięk z UKFu jest lepszy jakościowo aniżeli na streamie. Stream obarczony jest zbyt dużymi sopranami.
 15. pablo, tylko w tym przypadku akurat chodzi o inny transponder - tj. 10775/H, skąd emitowany jest kanał 4music TV (dawniej E4me TV).
×
×
 • Create New...