Jump to content

pawlo26

Users
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About pawlo26

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 1. Te "Hity baby one more time" to odliczanka ze starszymi klipami.Nie wiem czy to jest jakieś tematyczne czy poprostu starsze klipy.
 2. 4FUN TV jak i inne 4Funy nie mają logo i belek.Na dance i gold zamiast oznaczenia jest jakaś dziwna ikonka😂.
 3. Leciała piosenka Regard "Ride it", po której poleciał Marcin Sójka, Rihanna I znowu "Ride it".Nie widziałem nigdy na Esce, żeby pod rząd prawie poleciała ta sama piosenka😂
 4. "Made in Poland" gra dużo piosenek, które nie lecą w normalnej playliście i za to im plus."Klasyczna 10" czy te "Hity :Baby one more time" bo nie wiadomo jak ten program będzie się nazywał,powinny być tematyczną listą.Brakuje mi takiego pasma w polskich tv muzycznych.
 5. Te "Hity:Baby one more time" to chyba ta "Klasyczna 10 wpisana w cenniku reklam.Nic nie wiadomo co to za program.W programie tv na listopad wpisane są" TV okazje" o 5:45 i piątek o 2:45.
 6. Eska tv extra wprowadziła po 6 miesiącach znów licznik reklam, który wygląda tak samo jak na zwykłej esce tylko przed minutami nie ma napisu 0 jest np.1:25. Już poprawili belki z napisem programu blisko logo, tak jak było tydzień temu.Od listopada nowy program "Klasyczna 10".
 7. Eska TV nadaje w HD już od 2015 roku w kablówkach.
 8. Zauważyłem, że pod koniec programu "Przesłuchanie" na planszy pojawiło się zamiast ZPR media jakieś Mad brain production😂.
 9. Eska TV zaczęła grać piosenki z lat 90.Teraz leci DJ Bobo "Thers a party".
 10. Jutro z okazji dnia polskiej muzyki Eska TV jak i inne tv muzyczne od godziny 10:00 do 11:00 będą grać tylko polskie przeboje.
 11. Też to zauważyłem przy innych programach np.dziś w "Podwójnej gorącej 20" druga piosenka miała napis przy logo "Co się słucha".I było jeszcze więcej takich wpadek.
 12. Tylko w telemagazynie jest poprawny program tv bo w tym na Interii jest wpisany dalej serial "1000 złych uczynków" i nie ma wpisanego nowego programu z polską muzyką.
 13. W październiku chyba nie będą już lecieć "Słoiki".Jest wpisany w program tv serial bez nazwy.O 24:00 będzie lecieć jakiś program lub serial "Magicy z ulicy".We wtorek 1 października pojawi się nowy program "Made in Poland - lista hitów z Polski".
 14. Usunęli już z oprawy Martynę Kondratowicz.Dodali nowe jingle z Olą Ciupą.
×
×
 • Create New...