Jump to content

pawlo26

Users
 • Content Count

  416
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Dobra

About pawlo26

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

461 profile views
 1. "Ninja Warrior Polska" w Eska TV od niedzieli 8 listopada o 21:00.Program będzie emitowany prawdpodobnie co niedzielę. Najpierw będzie emitowany 1 sezon.
 2. "Love Island - wyspa miłości", który będzie od 1 września o 20:00 to 2 sezon. Powtórki 1 sezonu będą natomiast do niedzieli 23 sierpnia. Od 24 sierpnia zamiast "Love Island" o 22:00 będzie "Impreska". We wrześniu nie będzie już "Projektu Impreska".
 3. W Eska TV HD jest oznaczenie wiekowe. W wersji zwykłej mam wrażenie że jest trochę dźwięk przyspieszony na teledyskach.
 4. "Eska on the beach" w tym roku to powtórki z zeszłego roku.
 5. Powinni zdjąć w lipcu "Co się słucha", "Jazdy Gwiazdy" i "Przesłuchanie" , bo w czerwcu dalej będą i pewnie powtórki. "Projekt impreska" już w ten piątek będzie premierowy w nowej odsłonie ze studia, gościem będzie C bool. "Weekend z Eską" co tydzień jest nowy, nagrywany ze studia, gdzie Ola i Rudy prowadzą rozmowy z gwiazdami. Również "Nagrywarka" jest co tydzień nowa, jak i "The best of Eska". Tak pewnie już ruszą z nagraniami w plenerze, bo będą kręcić w czerwcu "Eska on the beach".
 6. Nie wiadomo jeszcze skąd będą kręcić odcinki, ale pewnie z Polski. Na ich Facebooku ogłosili, że można zgłaszać swoje miasta do Miejskiej Listy, czyli pewnie wkrótce ruszają z nagraniami.
 7. Od 27 czerwca wystartuje "Eska on the beach". W tym roku chyba tylko w sobotę i niedzielę premierowe odcinki.Od poniedziałku do piątku powtórki o 11:00. Znika tylko "The Best of Eska".
 8. Jeszcze nie ma ramówki na cały czerwiec więc nie wiadomo czy jakiś zmian nie będzie na wakacjach pod koniec czerwca.
 9. Lecą też kawałki z lat 90, ostatnio wrzucili dużo takich utworów widziałem min. Madonna, Scatman John czy Snap!. Zależy od odcinka bo czasem lecą nowsze klipy tak od 2010 roku. "Projekt impreska" będzie w nowej formule ze studia. Bedą goście specjalni. W każdym odcinku będzie gościem dj, który będzie grać seta. Tak samo prowadząca Ola Ciupa ma grać seta. Wczoraj nagrywali pierwsze odcinki pojawił się : C bool, Brave, Adam De Great, Skytech.
 10. Do @nieczęstygość Musiałeś w takim razie ostatnio Eskę oglądać jak był "Najlepszy Program".Nic nie robią to raczej w 4funie ramówka co chwilę ta sama, robi się szafa grająca oraz logo im znika co jakiś czas.Na Eska TV zdarzają się kłopoty techniczne, ale w porównaniu do 4funa to widać, że coś robią odnośnie ramówki i oprawy.
 11. Co ciekawe "Miejska Lista" miałabyć z widzami Eska TV, którzy zgłosili swoje miasto.Ola Kot mówiła o tym na livie, że mieli jechać do widza do Legionowa, ale pandemia koronawirusa zmieniła plany. Nagrali odcinek z Gromee i tym youtuberem przed ogłoszeniem, że robią nową "Miejską Listę". Odcinek z Adbusterem był kręcony już dawno temu, bo właśnie ten odcinek leciał w sylwestra.Więcej odcinków pewnie nie nagrali. Od 1 maja znów zmieniają ramówkę.Nie będzie już "Are you the one- Dopasowani", "Taki Lajf" czy "Catfish".Muzyka będzie do 21:30.Pojawi się "Love Island".
 12. Leci teraz "Szofer gwiazd"z Sylwią Lipką. Dziwne z ich strony,że kolejny raz nie ma tego wpisanego w ramówce.
 13. Zauważyłem, że skrócili bloki reklamowe są 2 po 4 minuty.Tak samo jest na Eska TV extra. 🙂
 14. Jeśli chodzi o te programy to np. "Co się słucha" ma nagrane wcześniej odcinki, które jeszcze nie leciały.Jak się skończą premierowe odcinki to pewnie będą puszczać same powtórki.W przyszłym tygodniu będą kręcić znowu specjalne wydania "Weekendu z Eską".
 15. Nie polecieli na Filipiny 😂. Progran w tym roku został anulowany, z wiadomego powodu, a także z tego że za chwilę zaczyna się tam pora deszczowa.Mówiła o tym Ola Kot.Miał to być program, w którym mieli podróżować z plecakami, brzmiało to jak "Azja express".Cała produkcja programów w plenerze jak "Co się słucha", "Nagrywarka", "Weekend z eską" czy "Projekt Impreska" nie są nagrywane aktualnie.
×
×
 • Create New...