Jump to content

pawlo26

Users
 • Content Count

  397
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About pawlo26

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Też mi to przypomina "Pożyczone nuty" z 4funa.😂Jak nie 4fun kopiuje pomysły to teraz Eska od nich.
 2. Program "Historia jednej piosenki" miał lecieć dopiero od 2 marca, a leci już dzisiaj.Program polega na historii wybranych piosenek, które opowiada Michał Hanczak z Radia Eska.
 3. "Szofer gwiazd" startuje w kwietniu dopiero.Informacja z postu Oli Kot na fb.Przedwczoraj kręcili odcinek z Sylwią Lipką.
 4. Ciekawe jak szybko ściągną te reality show, bo np."Taki lajf" sprawdziłem na Playerze ma 15 odcinków i to jest chyba coś w stylu "Ukryta prawda" lub "Dlaczego ja".Ten ident MTV, co poleciał przed "Dopasowani" chyba zagraniczny był. Teraz po zakończonym programie leci jeden klip El Profesor "Bella Ciao (Hugel remix)".
 5. Kojarzę, jak Ola Kot mówiła w listopadzie, że kręci program "Szofer gwiazd" na Instagramie i gościem była "Ruda" z Red Lips. O której leciał ten program wczoraj? Pewnie znowu poleciał jednorazowo, tak jak "Miejska Lista" w Sylwestra, której nie było wpisanej do ramówki.
 6. Przecież pisało na dole, że startujemy 3 lutego.W poniedziałek powraca "Hit hunters- upoluj ten klip" będzie można wygrać co tydzień wyjazd na "Eska odwołuje zimę" na Dominikanę.
 7. Leciał przed chwilą spot "Ekstremalna rozrywka w Eska TV" reklamujący te wszystkie reality show, które pojawią się 3 lutego.
 8. @Repoman, nie wydaje mi się, żeby ludzie młodzi przestali oglądać całkowicie TV muzyczne na rzecz YouTube, czy Spotify. Sam jestem młodą osobą i wiem, że ludzie lubią na domówkach, czy dla relaksu odpalić jakiś kanał muzyczny. Ja często z radia, czy TV muzycznej mogę odkryć jakiś nowych artystów, czy piosenki, które potem mogę poszukać na YouTube. Eska nie rezygnuje całkowicie z muzyki, ale jeśli ktoś chce 100 procent muzyki to jest Eska Extra albo inne kanały z muzyką.
 9. Jestem pewien, że pojawi się fala krytyki na socialmediach Eska TV, jak od lutego zamiast muzyki będą leciały w weekendy programy z MTV.Tak było gdy zaczęli grać disco polo raz i jak pojawiły się seriale.Ciekawi mnie skąd ten pomysł na programy z MTV.Można już zobaczyć w programie tv na interii na 3 lutego.Tam pisze, że "Warsaw shore" będą emitować sezon 3 z 2015 roku.Te odcinki można zobaczyć na Playerze."Impreska" w formie playlisty będzie we wtorek i czwartek o 18:00.Natomiast "Projekt Impreska" z Olą Ciupą, która robi program w klubach będzie powtórkowo od poniedziałku do czwartku o 19:00,a premiera w piątek i sobotę o 18:00.
 10. Wolałbym już na tym kanale szczerze mówiąc powtórki "Eska Music Awards" czy "Hitów na czasie" ale to starocie już totalne, ale przynajmniej związane z tą stacją.Jeszcze nie ma na internecie programu tv ani cennika na luty.Jestem ciekawy czy w sobotę, niedzielę też będą te programy z MTV.Ma powrócić też "Miejska Lista" pisali o tym w tamtym tygodniu na fb i instagramie, że można zgłosić swoje miasto i oprowadzić prowadzącą po nim,ale kiedy ona powróci to nie wiadomo.Pod koniec lutego będzie znowu "Eska odwołuje zimę" z Dominikany, ciekawe czy zrobią jakiś specjalny program z tej okazji.
 11. Od 3 lutego zmieni się ramówka.O 6:00 będzie "Dzień dobry",później "Szybkie Strzały".Od 9:00 "Hity na czasie", od 13:00 różne programy i listy przebojów typu: "Co się słucha", "Made in Poland", "Podwójna Gorąca 20".A od 20:00 "Are you the one", o 21:00 "Taki lajf", o 22:00 "Catfish", o 23:00 "Warsaw shore", o 24:00 "Ex on the beach".Informacja z programu tv "TV 14".Czy ich kupiło MTV czy co, że tyle programów z tego kanału będzie? 😂
 12. Nie uważam, żeby playlista ich była uboga, bo można natrafić na kilka nowych polskich piosenek, które nie lecą często. Szkoda tylko, że wałkują co chwilę te same piosenki najczęściej. Ostatnio widziałem, że dopiero zaczęli grać Lanberry-Zew, która leciała w "Hitach na czasie", a nie w "Made in Poland". Widziałem też, że zaczęli grać Sanah "Szampan" i Krzysztofa Zalewskiego "Miłość miłość". Akurat jego piosenka jest chyba z 2016 roku, u a u nich to teraz jest hitem. Leciało to nawet w "Podwójnej gorącej 20".
 13. Ważne, że gra muzyka.😂 Jaki dokładnie wynik ma Eska, a jaki Polo? Jest duża różnica?
 14. To samo zauważyłem na Polsacie, że też ta reklama pierwsza leciała😂
 15. Chyba nie,bo mówili że można pisać na ich socialmediach do jakiego miasta mają przyjechać. Była to końcówka tego programu, to musiał on lecieć chyba o 10:00.
×
×
 • Create New...