Jump to content

mati69

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About mati69

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po obejrzenia „Projektu Impreska” w nowej formule również mam pozytywny odbiór. Program w takiej wersji powinien zostać na stałe bo akurat dla słuchaczy klubowych setów w tym dla mnie jest to nie lada gratka. Jak już zniosą obostrzenia i otworzą kluby i wróci stary „Projekt Impreska” to powinni zachować tą wersję jako odrębny właśnie tak jak w 4fun Dance tylko pod inną nazwą. Nowy „Projekt Impreska” moim zdaniem jest telewizyjną wersją programu „Eska Live Remix” który był swojego czasu w radiowej Esce. Lektor powtarza to dlatego by oddzielić od siebie kawałki które są w ciągu jednej kompilacji i to całkiem spoko brzmi.
 2. Jaki pasek? Czy tylko ja zawsze liczę na to że wprowadza nowe belki i oprawę ekranową jak to im wszystko znika? Poza tym wydaje mi się że jak covid-19 szaleje po świecie tak u nich w systemie chyba buszuje wirus jakiś?
 3. Na Esce zabrakło nazwy programu i belek z tytułami klipów.
 4. Moim zdaniem ta opcja powinna być tylko do tzw. „Liryc video” tak jak kiedyś był taki znaczek sam obok oznaczenia wieku Z racji że nie nagrywają już nowych odcinków tzw. „flagowych programów” to powinni je zdjąć z ramówki bo już leci przemaglowana wręcz powtórka „Co się słucha” którą oglądałem x razy i myśle że nie tylko ja. Już lepiej żeby była ta „szafa grająca„ albo niech zastanowią się nad nowymi programami które można emitować ze studia lub jakieś pasma muzyczne.
 5. Jak jakiś czas temu (odkąd wystartował program) pisałem że „Made in Poland” powinien być w formie odliczanki jak kiedyś „Polska Lista” tak dalej jestem utwierdzony w tym przekonaniu. W dodatku ten program niczym się nie różni od „Polskiej nocy” poza czołówką bo ten drugi jej nie ma. Klipy lecą te same co w nocy a skoro „Made in Poland - lista hitów z Polski” to powinna być to odliczanka z nowszymi kawałkami które próbują podbić listy przebojów a nie emitować starsze klipy.
 6. Z racji że program „Hity Baby One More Time” lecą teraz codziennie powinni rozszerzyć playliste i przede wszystkim nie puszczać piosenek z 2012-2013 bo one nie są jakoś specjalnie stare tylko faktycznie cofnąć się w czasie do starszych czasów, bo chyba takie miałobyć założenie tego programu. Od niedawna popsuły się na Esce belki zapowiadające następny klip - jest sam tytuł piosenki.
 7. Podajcie jakieś źródło o zmianie ramówki
 8. Wszyscy liczyli że jak rok temu Eska wprowadziła nową oprawę to również programy taką otrzymają. Mija zaraz rok od wprowadzenia nowej oprawy a „flagowe” programy dalej trzymają się tej samej starej a jak nowe programy doszły to zaczynają się w stylu Polo TV. Jednym słowem Eska spartoliła sprawę. Oprawy programów powinny nawiązywać do oprawy stacji czyli np. „Co się słucha” z Olą Kot w czołówce a „Projekt Impreska” z Olą Ciupą, tak samo 2x G20. Praktycznie wszędzie jakieś figury geometryczne są w tych czołówkach które nie mają z kanałem muzycznym nic wspólnego i źle to wyglada. Przynajmniej na ekranie przestało latać wszystko jak chciało. Jeżeli lider kanałów muzycznych który dodatkowo jest w naziemnej telewizji prezentuje taki poziom to lepiej będzie jak spowrotem zniknie z naziemnej bo czasami człowiek z niedowierzaniem ogląda co oni teraz tam robią. Masz jak podesłać przykładowy link do tego? Z chęcią poczytam :))
 9. Czy oni muszą emitować ten cały syf czyli Tv okazje? Ludzie maja do pracy na rano i wolą posłuchać muzyki a nie jakieś [beep]olenie o niczym
 10. Może już do tego czasu wjedzie letnia ramówka albo uspokoi się epidemia 😂
 11. Wejdź na cennik Polsatu a ujrzysz wszystkie programy które należą do tego giganta. Polsat jest jedyną telewizją która zamiast iść na jakość idzie na ilość i właśnie temu Eska funkcjonuje jak funkcjonuje czyli nie funkcjonuje XD
 12. W pełni zgadzam się z tym co napisałeś, w punkt ktoś mnie rozumie. Znowu odpaliłem przed chwilą Eske i co znowu oznaczenie nie proporcjonalnie do loga i nazwa pasma o pixel niżej
 13. Z racji że Eskę oglądam już dobre 5 lat (i dodam że jestem wzrokowcem) zauważę każde potknięcie z ich strony (niestety, jest to prawda) to nie było by żadnych zgrzytów na ekranie i nic by nie „latało jak chciało” na ekranie gdyby logo Eski nie znikało na czas TV okazji a oznaczenie wiekowe by było cały czas „przyklejone” oprócz reklam nie tak jak na muzycznej konkurencji, której właścicielem również jest Polsat XD a mowa o 4Fun. Rownież podkreślę że wersja Eski w HD trzyma się w ryzach jak również „Eska TV extra” wiec pytanie co się dzieje z główną Eską, czemu są dni kiedy wszystko tam leży i kwiczy że aż oczy bolą jak się ogląda?
 14. „Miejska Lista” wróciła do eskowej ramówki od kwietnia, z kolei brak na horyzoncie „Szofera Gwiazd” tak jak obiecywali podobno albo był to fake news
×
×
 • Create New...