Jump to content

Viva_Poland_FAN

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Viva_Poland_FAN

 1. Witajcie, jak wszyscy dobrze wiemy w UK jest kanał MTV 90's UK & Ireland. Niestety jest on tylko tymczasowy, dostępny jest dla widzów Wielkiej Brytanii i Irlandii. A co jakby zrobić z niego oddzielny kanał? Wiem, że jest już MTV Classic, ale kanałów ze starymi hitami nigdy za wiele. A w Polsce raczej nie ma dostępu do MTV Classic (jeśli ktoś ma to przepraszam). Bez względnego przedłużania przedstawiam wam polską wersję kanału MTV 90's. https://imgur.com/TKth7xL
 2. https://ok.ru/live/1288727174665
 3. Dla mnie to logo lusterkowe już nie jest takie niezwykłe, gdy umiem je zrobić.
 4. Ja na przykład sądzę o tej oprawie, że jest bardzo przejrzysta. Według mnie jest spójna, ostatnio oglądałem to nagranie na telewizorze z pendrive. Szkoda, że nie miałem wtedy do niej dostępu. Myślę również, że na spokojnie mogli ją wprowadzić w Polsce. Bo ta co była w latach 2012-17 na Viva Polska przez rok czasu widząc ją mi się po prostu przejadła.
 5. Ja chciałbym się was spytać, jak wam się podobała Oprawa Vivy HU z końca nadawania? Chodzi o tą najnowszą. Według mnie była naprawdę ładna i mogli taką wprowadzić do naszej polskiej Vivy.
×
×
 • Create New...