Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Murawski i Przytuła są o wiele lepsi od tych co siedzą w studiu Polsatu? Bo jak dla mnie to podobny poziom, tyle, że sporo młodsi.

 

Co do Wieszczyckiego i Węgrzyna zgadzam się w 100%. 

Murawski nie jest zły ale Przytuła to mój ulubieniec podobnie jak Jagoda. :lol2: Węgrzyn daje radę choć rzadko mam styczność z jego komentarzem.Dziś pierwszy mecz na Euro oglądałem na kanale Polsatu Belgia-Irlandia.I główny komentator jeszcze dawał radę to ekspert lepiej żeby milczał. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Murawski i Przytuła są o wiele lepsi od tych co siedzą w studiu Polsatu? Bo jak dla mnie to podobny poziom, tyle, że sporo młodsi.

 

Co do Wieszczyckiego i Węgrzyna zgadzam się w 100%. 

chyba nie przeczytałeś ze zrozumieniem, odnosiłem sie do ludzi, duetów komentujących bezpośrednio same spotkania a nie do jak piszesz tych co siedzą w studio. Dla mnie jedynie Czesio Michniewicz sprawdza się jako ekspert ( dodatkowy komentator) Bo Hajto to niestety nie ta liga co  Michniewicz nie wspominając już o wymienionych wyżej własnie komentujących w NC+ czyli Węgrzyn, Przytuła, Murawski, Wieszycki i choćby Mielcarski ( jako dodatkowi eksperci komentujący)

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna podstawy prawne  blokowania nagrywania meczy przez Polsat i jakie względy bezpieczeństwa przemawiają za tym, że pakiet na Ipla dostępny jest tylko na Samsungach?

 

 

PS. Nie rażą was w komentarzach wstawki typu" brakuje mu prawej czy lewej nogi" . Przecież to nie paraolimpiada. :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niemożność nagrywania dotyczy jedynie abonentów CP czy tak jest u wszystkich operatorów??

Co do Ipli- no to pomijając to o czym wiemy ograniczanie do jednego urządzenia- Samsunga możliwości oglądania poprzez Smart TV zmniejsza potencjalną bazę odbiorców. Powinni to rozszerzyć we własnym interesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Prusik w studiu jest Ok.Potrafi się wypowiedzieć i gada merytorycznie.

 

A Hajto nie jest ekspertem nr 2, do tej pory współkomentował tylko 3 mecze.

 

Prusik merytorycznie? :o Kiedy coś ciekawego powiedział? Jest tak samo słaby jak Dziekanowski. Obaj ten sam, jakże niski poziom. Nic nie maja do powiedzenia. Poziom Tomasza Rząsy i Radka Majdana. 

 

 

Zgadzam się co do Prusika pasuje jak najbardziej z rzeczową oceną do studia ale tez sprawdzał się z Borekiem jako współprowadzący transmisję w meczach przed Euro. Co do Borka to mogłby prowadzić wszystkie mecze :) bo jest wybitnym komentatorem. A co do Hajty to pisałem o nim w odpowiedzi na wpis kolegi @ robsonUnitedxD na poprzedniej stronie i jego oceny jakoby był ekspertem nr 2 , co wywołało u mnie śmiech

 

Michniewicz ekspert numer 1. 

Hajto ekspert numer 2. 

 

Ziober i słowo ekspert są wykluczające się wzjaemnie więc pomijam tego człowieka... Wczoraj "komentował" mecz Belgia - Irlandia KARYGODNIE! Gość jest po prostu żałosny. Jagoda przy nim to mistrz! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robsonUnitedxD: Skoro wszyscy są źli, to po co to zamawiałeś? :) Komentatorzy i eksperci jacy są tacy są i nikt nigdy tego nie zmieni :) nawet jakby te PPV było za 9999,90 ZŁ, to jakość pewnie byłaby identyczna :D więc albo kupujecie i nie narzekacie, albo nie kupujecie i oglądacie na Niemcach - proste? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, by oglądać jak człowiek w tv? 

Bo piłka to moja pasja i taki turniej trzeba obejrzeć od dechy do dechy?

 

Poza tym co ma pytanie, "Po co kupowałeś?" do jakości ekspertów? Jedno z drugim się nie łączy jakoś.

No to skoro kupiłeś to słuchaj Ziobera i NIE NARZEKAJ !!! :roll: Ziober był, jest i będzie w Polsacie czy tego chcecie, czy nie - to nie jest Canal+ - tu taka jakość komentarza była od zawsze i zawsze taka będzie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też tacy, którzy narzekają bo inni mają a oni nie. 

 

Duża wiedza Hajty na temat Bundesligi i ogólnie pilki bardzo się przydaje. Dzisiaj mecz Szwajcaria-Francja, a przecież prawie wszyscy Helweci biegają lub biegali po niemieckich boiskach. 

Czyli Hajto będzie gadał tylko o tych, których kojarzy z Niemiec? Rzeczywiście fascynujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...