Jump to content

WilkuTVSAT

Users
 • Content Count

  775
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About WilkuTVSAT

 • Rank
  Aktywny
 • Birthday 03/05/1970

Informacje o profilu

 1. WilkuTVSAT

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Witam, a myślałem że to tylko u mnie w sobotę 28 czerwca bo mam internet mobilny. Wieczorem po 20 u mnie już jakoś działało, obejrzałem cały mecz Legii be problemu. pzdr
 2. WilkuTVSAT

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Chyba w obecnej wersji oprogramowania nie ma takiej możliwości aby zmienić tę rozdzielczość, u mnie także klawiszem opt można tylko zmienić jakość materiału pobieranego z sieci ale nie rozdzielczość obrazu wysyłanego poprzez hdmi. Dodatkowo raz na jakiś czas po włączeniu nie wskakuje mi obraz i dźwięk na kanałach z Player+ (DVB-T działa normalnie) chociaż mam połączenie z netem i vod działa i można tamte materiały oglądać, pomaga wyłączenie i włączenie dekoderka. U mnie dekoder wykrył nową wersję oprogramowania. Na pozór nic się nie zmieniło, być może troszkę szybciej wskakują kanały z netu ale to może tylko mi tak się zdaje.
 3. WilkuTVSAT

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Korzystam z własnego odbiornika i modułu CAM, zaraz jeszcze sprawdzę parametry na lyngsat.com, pozdrawiam
 4. WilkuTVSAT

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Witam, czy komuś działa Polsat News Hd w pakiecie Mini HD prepaid? Pytam, bo doładowałem sobie kartę na ten pakiet i u mnie ten program nie działa a jest wyszczególniony w cenniku dla użytkowników z 11 stycznia 2018 który można pobrać ze strony CP. Dodam, że działa mi za to Polsat Doku chociaż nie ma go w pakiecie Mini przynajmniej w cenniku.
 5. WilkuTVSAT

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Witam. Poprosiłem CP o odpowiedź na piśmie z uzasadnieniem decyzji. Jak ją otrzymam to testowo zasilę konto tego modułu na pakiet Mini i zobaczę co się stanie i ewentualnie potem zgłoszę sprawę do UOKiK. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie moim tematem.
 6. WilkuTVSAT

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Witam. Opiszę pokrótce moje przygody związane z modułami CP i jeżeli po lekturze ktoś życzliwy ma pomysł jak rozwiązać mój problem to proszę o sugestie. Otóż miałem sobie moduł CI CP (starego typu) w systemie prepaid i w roku 2012 podpisałem umowę abonencką z tym modułem. Podczas tej umowy ze względu na problemy z odbiorem niektórych kanałów wymieniłem w jednym z APS-ów w Warszawie ten moduł na nowszy CI+ (w dalszym ciągu był on moją własnością). Następnie podczas przedłużania umowy bodajże w roku 2014 oświadczono mi, że umowa będzie przedłużona jeżeli wezmę od nich na udostępnienie moduł a ten mój CI+ mogę sobie schować do szuflady i w odpowiednim momencie skorzystać z oferty prepaid. Problem jest w tym, że teraz rozwiązałem umowę abonencką, oddałem ten udostępniony moduł, a tego mojego nie da się poprzez ICOK zadeklarować w żadnym pakiecie prepaid, widnieje tam komunikat dane w trakcie aktualizacji i tak jest już od paru lat. Składane reklamacje telefoniczne nie dają rezultatu. Czy ktoś ma pomysł jak ten moduł z powrotem ożywić abym mógł sobie np. opłacić pakiet Mini w prepaid? Dziękuję i pozdrawiam.
×