Jump to content

gregor111

Users
 • Content Count

  475
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Świetna

About gregor111

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Świetna rozmowa o obecnym stanie polityki między dr Sosnowską, Warzechą, prof. Dudkiem i Stankiewiczem. Ciekawsza niż sama debata. To jest poziom, którego nigdy nie dosięgnie obecne TVP Info. Warzecha w TVN 24, a teraz wyobraźmy sobie red. Wielowieyską w Info. Przykład, że jeżeli ktoś mówi, że jedna i druga TV jest równie stronnicza zwyczajnie wykazuje złą wolę. W Info nie wolno skrytykować partii rządzącej bez reakcji ze strony usłużnego dziennikarza.
 2. gregor111

  TVP Sport

  @wislok Szczególnie, że w tym czasie nie ma żadnych transmisji na żywo. Ale widocznie komentatorzy TVP mają ciekawsze rzeczy do robienia za publiczne pieniądze wieczorem w Katarze.
 3. gregor111

  TVP Sport

  @wislok Ja z racji tego, że w ESP1 są wieczne reklamy, zmuszony jestem słuchać tego dennego komentarza na TVP Sport. Żadnych gratulacji nie było, ani wielkiej radości. Po prostu skomentowała sukces Fiodorow tak jak by był to kolejny rzut w konkursie.
 4. gregor111

  TVP Sport

  Rozumiem, że pisane z przekąsem. Chciałem tylko zaznaczyć, że Babiarz kiedyś był porządnym komentatorem, a teraz zszedł na psy. Tylko tyle.
 5. gregor111

  TVP Sport

  Babiarz dzisiaj przechodził samego siebie podczas transmisji z Doha. Z każdym rokiem jest z nim coraz gorzej. Upodobnił się do Jóźwika pod względem ilości baboli podczas komentarza. Dobrze, że jest Chmara, który go poprawia. Dzisiaj skakała wzwyż Kamila Skolimowska, Norweg Warholm zamienił się w Norwega Ingebrigtsena, zawodnik miał islamskie pochodzenie (w Polsce jest pewnie katolickie?), zawodniczka z Azerbejdżanu płacze po świetnym rzucie młotem, co zostało pokazane, a Babiarz "a co tu się stało?", Włodarczyk go poprawiła, że to po dobrym rzucie...o przekręcaniu nazwisk i o słabej orientacji na bieżni nawet nie wspomnę ("zawodnicy już docierają do połowy dystansu" jak dawno go przebiegli). Jutro jest sesja od 15.15 do 21.15, pewnie będę całą oglądał, więc tym razem wszystko zapiszę.
 6. gregor111

  TVN 24

  Kolejny symetrysta. Tylko jeden zrzekł się immunitetu, poddał się ocenie sądu i jakoś nic na niego nie znaleźli, a drugi poszedł na urlop. Po wyborach sprawa zostanie zamieciona pod dywan. Ot, drobna różnica.
 7. Naprawdę starasz się porównywać jakiś Profil opozycji na FB czy zachowanie pewnej lekko szurniętej kobiety z aferą, w której szef NIK, ważna osoba w partii rządzącej, miała kontakty z gangsterami, prowadziła w swojej kamienicy pokój schadzek oraz prawdopodobnie kłamała w swoich oświadczeniach majątkowych? Naprawdę? Powinniśmy podziękować TVN24, że się o tym dowiedzieliśmy.
 8. Parszywe czasy nastały. Zamiast profesjonalistów i ludzi znających się na rzeczy coraz więcej miernot lansujących się na ekranie. Tylko dlatego, że kiedyś grali, śpiewali, występowali w reality show czy operze mydlanej. Nie dostają już zamówień, a na emeryturze też trzeba coś robić. Wszystko by przybliżyć treści "przeciętnemu" odbiorcy. Czyli celem jest zaniżenie poziomu programu, żeby pozyskać widza masowego. Dlatego zamiast teatru TV mamy serial turecki, zamiast filmu dokumentalnego komedię romantyczną, zamiast muzyki poważnej disco-polo, a zamiast fachowego dziennikarza, który zęby zjadł na piłce, mamy przebrzmiałą gwiazdę hip-hop. Polacy i tak już intelektem nie grzeszą, a trzeba ich jeszcze dobijać?
 9. gregor111

  TVP INFO

  Były niedawno badania, że nawet część wyborców jedynie słusznej partii uważa, że Wiadomości TVP są zmanipulowane i propagandowe. Więc się zastanawiam jak bardzo ulegli propagandzie obrońcy TVP na tym i na innych forach, skoro mają wręcz czelność bronić tej stacji. Muszą być nieźle opłacani. A wystarczy odszukać sobie stare wydania DTV, by obiektywnie stwierdzić, że w PRL dziennikarze byli bardziej profesjonalni niż obecnie.
 10. gregor111

  TVP INFO

  Płakać się chce co uczyniono z TV "publicznej". Włączyłem na kilka minut pierwszy raz chyba od roku TVP Info. 21 tez samorządowych podpisanych przez samorządowców. Do wielu tez reporter się odnosił i każda z nich została przez usłużnych dziennikarzy i naukowców skrytykowana. Dyskusji zero. Nawet taki dobry pomysł jak stworzenie policji municypalnej ze straży miejskiej.. Bo będą się tworzyły układy. A to, że to pomoże zwykłym ludziom bo nowa formacja bedzie miała uprawnienia policji oczywiście nic.. Odechciało mi się TVP Info na kolejny rok.
 11. Polsat by się wstydził ciągle zapraszać do studia Obatela Henry'ego. Jakość studia zostaje obniżona o dwa poziomy. Czekamy jeszcze na Suskiego.
 12. Przez ten durnowaty podział praw nie można zrobić nawet Multiligi z ostatniej kolejki w Bundeslidze. A jest przecież kilka ciekawych meczy, które zdecydują o grze w LM. Kibic piłkarski tylko na tym traci, emocje już będą dużo mniejsze.
 13. gregor111

  TVP INFO

  Dzisiejszy program Pospieszalskiego był naprawdę w porządku. Szedł wbrew propagandzie TVP. Pospieszalski dziękował Sekielskiemu za film, uczestnicy programu twierdzili, że problem pedofilii w Kościele musi być natychmiast rozwiązany, bo inaczej będzie jak w Irlandii. Był nawet ksiądz profesor z UKSW, który wprost twierdził, że biskupi ulegli degrengoladzie moralnej, która przeszła z czasów komunizmu i że przypadków pedofilii jest więcej, bo on sam je badał od wielu lat.
 14. Szok, czy ja słyszę Borowczyka? W sumie fajnie. Ten cały Gąsiorowski mi działał na nerwy.
 15. Na PS Premium 2 to mają wyczucie czasu. Puszczają teraz pierwszy mecz Barcelony z Liverpoolem z Barcelony.😀 Przecież teraz powinni powtarzać tam mecz z Liverpoolu od początku.
×
×
 • Create New...