Jump to content

gregor111

Users
 • Content Count

  464
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Świetna

About gregor111

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gregor111

  Kanały Eleven Sports

  Przez ten durnowaty podział praw nie można zrobić nawet Multiligi z ostatniej kolejki w Bundeslidze. A jest przecież kilka ciekawych meczy, które zdecydują o grze w LM. Kibic piłkarski tylko na tym traci, emocje już będą dużo mniejsze.
 2. gregor111

  TVP INFO

  Dzisiejszy program Pospieszalskiego był naprawdę w porządku. Szedł wbrew propagandzie TVP. Pospieszalski dziękował Sekielskiemu za film, uczestnicy programu twierdzili, że problem pedofilii w Kościele musi być natychmiast rozwiązany, bo inaczej będzie jak w Irlandii. Był nawet ksiądz profesor z UKSW, który wprost twierdził, że biskupi ulegli degrengoladzie moralnej, która przeszła z czasów komunizmu i że przypadków pedofilii jest więcej, bo on sam je badał od wielu lat.
 3. gregor111

  Kanały Eleven Sports

  Szok, czy ja słyszę Borowczyka? W sumie fajnie. Ten cały Gąsiorowski mi działał na nerwy.
 4. gregor111

  Kanały Polsat Sport Premium

  Na PS Premium 2 to mają wyczucie czasu. Puszczają teraz pierwszy mecz Barcelony z Liverpoolem z Barcelony.😀 Przecież teraz powinni powtarzać tam mecz z Liverpoolu od początku.
 5. gregor111

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  Mecz BVB z Werderem jest teraz na c+ now. Jakimś kanale widmo, do którego mają chyba tylko dostęp posiadacze nc+. Ja w Upc mam pełny pakiet C+, a niestety tego nie mam. Tak nie powinno być, że mecze tak istotne dla mistrzostwa Niemiec wrzuca się do śmiesznych kanałów. Rozumiem, że ramówka jest wszędzie zajęta, ale naprawdę mecz cardiff z crystal palace na c+ sport 2 jest ważniejszy i ciekawszy? Śmiem wątpić. To jest przykład, że Premier League ma pierwszeństwo nad Bundesligą. Nie podoba mi się to.
 6. gregor111

  TVP INFO

  TVP źle skończy. W swojej propagandzie dzisiaj zapomnieli się kompletnie. Każdy może mieć swoje zdanie o byłym premierze Tusku, ale porównywanie jego słów do Hitlera jest czymś tak obrzydliwym, że upaść się niżej nie da. Jestem z Gdańska, słowa o Wolnym Mieście Gdańsku tutaj nikogo nie oburzają. Na Zaspie na ścianach bloków są wielkie graffiti kibiców: Duma Wolnego Miasta Gdańsk: Lechia.
 7. gregor111

  Kanały Eleven Sports

  Też to chciałem zauważyć. Dziwne ułożenie dzisiejszych transmitowanych spotkań. Na ES4 najciekawszy mecz. Lipsk jak wygra to się zbliża do Bayernu i Borusii. Na ES 2 mecz o nic. Nie każdy ma ES4, niestety w UPC u mnie brak.
 8. gregor111

  TVP INFO

  Ciekawie czy widzowie TVP Info w ogóle dowiedzą się o dzisiejszym wystąpieniu szefa Rady Europejskiej na UW. Nie wspominając już o jakichś fragmentach z wykładu bez komentarza.
 9. gregor111

  Kanały Polsat Sport Premium

  Dziwny jakiś ten obraz. Ale na TVP1 jeszcze gorszy. Dźwięk z jaskini. Dodatkowo jeszcze pikselizuje.
 10. gregor111

  Kanały CANAL+ Sport i nSport+

  A Ćwiąkała mówiąc teraz w trakcie meczu o Bawarczykach kogo ma na mysli: piłkarzy Bayernu czy Norymbergi?
 11. gregor111

  TVP INFO

  O Boże, poważnie był taki pasek w TVP Info? To już jest jakiś Rów Mariański jeżeli chodzi o poziom informacji w TVP. Ktoś chyba tam za długo grał w Battlefield.
 12. gregor111

  Kanały Polsat Sport Premium

  Z tymi kanałami będę miał zasadniczy problem przez 3 miesiące od czerwca do sierpnia. To znaczy, będę płacił za nic. W przypadku UPC płacę 20 zł na miesiąc, więc niedużo, ale oczywiście gdy jest co oglądać. Natomiast przez te 3 miesiące będę wyrzucał pieniądze w błoto. Polsat powinien się postarać o mecze kwalifikacyjne do LM, już od 2 rundy eliminacji. Pomimo, że mecze byłyby mało ciekawe, bo dopiero od 4 rundy zaczynają się fajne spotkania, to i tak lepiej pokazywać coś niż powtórki z całego ubiegłego sezonu.
 13. gregor111

  Kanały Polsat Sport Premium

  Dokładnie, a jak już kiedyś pisałem najbardziej wnerwiający jest Rafał Wolski. To przejście ze spokojnego komentarza do darcia się jak nawiedzony jest strasznie irytujące. Dlaczego w dobie tylu nowinek technicznych nie da się wyłączyć komentarza ze stadionu? To jest niewiarygodne w sumie, lektora w filmie można, a komentatora nie.
 14. gregor111

  TVP Sport

  Zgroza! Do Barcelony to sama przyjemność polecieć. Rzadko zgadzam się z wislokiem, szczególnie w kwestii TVP, ale po prostu dla mnie rywalizacja w świecie wirtualnym nigdy nie będzie sportem. A porównywanie gier komputerowych do szachów jest jakimś nieporozumieniem. W szachach walczysz, rywalizujesz, w świecie rzeczywistym.
 15. gregor111

  TVP Sport

  Zachodzę w głowę nieustannie jak można oglądać gry komputerowe w telewizji. Jakbym się tym pasjonował, to pewnie wolałbym odpalić CS na kompie. I otworzyłbym piwo jak prawdziwy e-sportowiec. Nazywanie czegoś takiego e-sportem jest mniej więcej podobne co stwierdzenie, że oglądając film porno, uprawiam seks.
×