Jump to content

gregor111

Users
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Rewelacyjna

About gregor111

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlaczego nie ma ścieżki z dopingiem podczas meczu? Psu na budę takie oglądanie. I każą jeszcze za to płacić. Nawet na meczach Ekstraklapy był dźwięk z trybun.
 2. Ja się dziwię, że w obecnej sytuacji gdy nie grają najważniejsze ligi w Europie, żadna stacja nie pokazuje w weekend meczów ligi tureckiej i rosyjskiej. To są dwie ostatnie ligi w Europie, które rozgrywają swoje mecze. Myślę, że teraz wiele osób z braku laku zainteresowałoby się tymi ligami. Przynajmniej jakieś mecze z publicznością. A rosyjska liga nie jest zła. Czekam aż ktoś na to wpadnie.
 3. Oglądam powtórkę meczu Napoli z Barceloną, bo wczoraj nie miałem okazji. Czy ten Wichniarek z Feddkiem są podczas komentarza w knajpie w Neapolu czy na stadionie? Bo słabo są zainteresowani tym spotkaniem. Niestety, nastał czas miernot i nowych elit, nie tylko w polityce ale także w komentarzu sportowym.
 4. gregor111

  TVP Sport

  Poziom ligi wcale nie spada, tylko jest niski od zawsze. A chyba jest jasne, dlaczego oglądalność ekstraklasy w tvp jest tak słaba. Bo prawdziwi kibice piłki nożnej już dawno mają C+. A niedzielnych kibiców jest niewielu. Ci co mają C+ nigdy nie przełączą na TVP. Ja musiałbym na głowę upaść, gdybym miał zaraz zobaczyć mecz Legii z Jagiellonią na TVP. Przełączę oczywiście na c+ sport.
 5. gregor111

  TVP Sport

  A propos zwycięstwa Zmarzlika. W grudniu byłem w Szwajcarii w okresie kiedy były wybory na ich sportowca roku. I kto wygrał? Nie Roger Federer jak chyba każdy mógł oczekiwać, ale Christian Stücki, uprawiający szwajcarską odmianę zapasów, Schwingen, b.popularną w Szwajcarii. Wręcz analogiczna sytuacja do Lewego i Zmarzlika. Bardzo fajnie, że są doceniane inne sporty.
 6. gregor111

  TVP 1

  Przypadkowo dzisiaj zobaczyłem całe wydanie DTV u osoby, która ogląda TVP. Oprócz, co wiadomo, że jest to propaganda iście komunistyczna, to jeszcze nie było ani jednej, dosłownie żadnej wiadomości o świecie. Wszystko dotyczyło Polski. Dla mnie to jakiś skandal.
 7. gregor111

  TVP Sport

  Nielsen zawsze był najbardziej wiarygodny z wszystkich mało wiarygodnych pomiarów oglądalności. Od kiedy do TVP na najwyższe stanowisko przyszedł pewien Pan, który został prawomocnie skazany za kłamstwo, pomiary Nielsena najlepiej wrzucić do kosza. Jak to przerażająco świadczy o odbiorcach tej stacji, że tak bezkrytycznie łykają słowa wielokrotnego kłamcy.
 8. Właśnie to zobaczyłem. 73 mln wyświetleń?! Dałem radę pół minuty, ta muzyka jest przerażająca. Jak takiej chałtury słuchają Polacy, to zgroza. Niech nigdy nie przyjdzie STARS.TV do głowy puszczać podobnej muzyki!
 9. Świetna rozmowa o obecnym stanie polityki między dr Sosnowską, Warzechą, prof. Dudkiem i Stankiewiczem. Ciekawsza niż sama debata. To jest poziom, którego nigdy nie dosięgnie obecne TVP Info. Warzecha w TVN 24, a teraz wyobraźmy sobie red. Wielowieyską w Info. Przykład, że jeżeli ktoś mówi, że jedna i druga TV jest równie stronnicza zwyczajnie wykazuje złą wolę. W Info nie wolno skrytykować partii rządzącej bez reakcji ze strony usłużnego dziennikarza.
 10. gregor111

  TVP Sport

  @wislok Szczególnie, że w tym czasie nie ma żadnych transmisji na żywo. Ale widocznie komentatorzy TVP mają ciekawsze rzeczy do robienia za publiczne pieniądze wieczorem w Katarze.
 11. gregor111

  TVP Sport

  @wislok Ja z racji tego, że w ESP1 są wieczne reklamy, zmuszony jestem słuchać tego dennego komentarza na TVP Sport. Żadnych gratulacji nie było, ani wielkiej radości. Po prostu skomentowała sukces Fiodorow tak jak by był to kolejny rzut w konkursie.
 12. gregor111

  TVP Sport

  Rozumiem, że pisane z przekąsem. Chciałem tylko zaznaczyć, że Babiarz kiedyś był porządnym komentatorem, a teraz zszedł na psy. Tylko tyle.
 13. gregor111

  TVP Sport

  Babiarz dzisiaj przechodził samego siebie podczas transmisji z Doha. Z każdym rokiem jest z nim coraz gorzej. Upodobnił się do Jóźwika pod względem ilości baboli podczas komentarza. Dobrze, że jest Chmara, który go poprawia. Dzisiaj skakała wzwyż Kamila Skolimowska, Norweg Warholm zamienił się w Norwega Ingebrigtsena, zawodnik miał islamskie pochodzenie (w Polsce jest pewnie katolickie?), zawodniczka z Azerbejdżanu płacze po świetnym rzucie młotem, co zostało pokazane, a Babiarz "a co tu się stało?", Włodarczyk go poprawiła, że to po dobrym rzucie...o przekręcaniu nazwisk i o słabej orientacji na bieżni nawet nie wspomnę ("zawodnicy już docierają do połowy dystansu" jak dawno go przebiegli). Jutro jest sesja od 15.15 do 21.15, pewnie będę całą oglądał, więc tym razem wszystko zapiszę.
 14. Naprawdę starasz się porównywać jakiś Profil opozycji na FB czy zachowanie pewnej lekko szurniętej kobiety z aferą, w której szef NIK, ważna osoba w partii rządzącej, miała kontakty z gangsterami, prowadziła w swojej kamienicy pokój schadzek oraz prawdopodobnie kłamała w swoich oświadczeniach majątkowych? Naprawdę? Powinniśmy podziękować TVN24, że się o tym dowiedzieliśmy.
 15. Parszywe czasy nastały. Zamiast profesjonalistów i ludzi znających się na rzeczy coraz więcej miernot lansujących się na ekranie. Tylko dlatego, że kiedyś grali, śpiewali, występowali w reality show czy operze mydlanej. Nie dostają już zamówień, a na emeryturze też trzeba coś robić. Wszystko by przybliżyć treści "przeciętnemu" odbiorcy. Czyli celem jest zaniżenie poziomu programu, żeby pozyskać widza masowego. Dlatego zamiast teatru TV mamy serial turecki, zamiast filmu dokumentalnego komedię romantyczną, zamiast muzyki poważnej disco-polo, a zamiast fachowego dziennikarza, który zęby zjadł na piłce, mamy przebrzmiałą gwiazdę hip-hop. Polacy i tak już intelektem nie grzeszą, a trzeba ich jeszcze dobijać?
×
×
 • Create New...