Jump to content

gregor111

Users
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

100 Rewelacyjna

About gregor111

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. gregor111

  TVP Sport

  Dziwne, że nie ma ścieżki z dźwiękiem kibiców z trybun. Przyzwyczaiłem się już do tego.
 2. Dlaczego nie ma ścieżki z dopingiem podczas meczu? Psu na budę takie oglądanie. I każą jeszcze za to płacić. Nawet na meczach Ekstraklapy był dźwięk z trybun.
 3. Ja się dziwię, że w obecnej sytuacji gdy nie grają najważniejsze ligi w Europie, żadna stacja nie pokazuje w weekend meczów ligi tureckiej i rosyjskiej. To są dwie ostatnie ligi w Europie, które rozgrywają swoje mecze. Myślę, że teraz wiele osób z braku laku zainteresowałoby się tymi ligami. Przynajmniej jakieś mecze z publicznością. A rosyjska liga nie jest zła. Czekam aż ktoś na to wpadnie.
 4. Oglądam powtórkę meczu Napoli z Barceloną, bo wczoraj nie miałem okazji. Czy ten Wichniarek z Feddkiem są podczas komentarza w knajpie w Neapolu czy na stadionie? Bo słabo są zainteresowani tym spotkaniem. Niestety, nastał czas miernot i nowych elit, nie tylko w polityce ale także w komentarzu sportowym.
 5. gregor111

  TVP Sport

  Poziom ligi wcale nie spada, tylko jest niski od zawsze. A chyba jest jasne, dlaczego oglądalność ekstraklasy w tvp jest tak słaba. Bo prawdziwi kibice piłki nożnej już dawno mają C+. A niedzielnych kibiców jest niewielu. Ci co mają C+ nigdy nie przełączą na TVP. Ja musiałbym na głowę upaść, gdybym miał zaraz zobaczyć mecz Legii z Jagiellonią na TVP. Przełączę oczywiście na c+ sport.
 6. gregor111

  TVP Sport

  A propos zwycięstwa Zmarzlika. W grudniu byłem w Szwajcarii w okresie kiedy były wybory na ich sportowca roku. I kto wygrał? Nie Roger Federer jak chyba każdy mógł oczekiwać, ale Christian Stücki, uprawiający szwajcarską odmianę zapasów, Schwingen, b.popularną w Szwajcarii. Wręcz analogiczna sytuacja do Lewego i Zmarzlika. Bardzo fajnie, że są doceniane inne sporty.
 7. gregor111

  TVP 1

  Przypadkowo dzisiaj zobaczyłem całe wydanie DTV u osoby, która ogląda TVP. Oprócz, co wiadomo, że jest to propaganda iście komunistyczna, to jeszcze nie było ani jednej, dosłownie żadnej wiadomości o świecie. Wszystko dotyczyło Polski. Dla mnie to jakiś skandal.
 8. gregor111

  TVP Sport

  Nielsen zawsze był najbardziej wiarygodny z wszystkich mało wiarygodnych pomiarów oglądalności. Od kiedy do TVP na najwyższe stanowisko przyszedł pewien Pan, który został prawomocnie skazany za kłamstwo, pomiary Nielsena najlepiej wrzucić do kosza. Jak to przerażająco świadczy o odbiorcach tej stacji, że tak bezkrytycznie łykają słowa wielokrotnego kłamcy.
 9. Właśnie to zobaczyłem. 73 mln wyświetleń?! Dałem radę pół minuty, ta muzyka jest przerażająca. Jak takiej chałtury słuchają Polacy, to zgroza. Niech nigdy nie przyjdzie STARS.TV do głowy puszczać podobnej muzyki!
×
×
 • Create New...