Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faza grupowa za nami, można podsumować. Dźwięk czasami trzeszczy, są jakieś zakłócenia na wizji, jakość HD gorsza niż na TVP i darmowych niemieckich kanałach, słabi, jęczący eksperci; śmiano się z TVP jakiś czas temu za gwiazdy typu Rodowicz, a w Polsacie był nawet Rysiek z Klanu, komentatorzy słabo oddają emocjonalnie przebieg meczu, jak np. Kowalski; Hajto marudzi pod nosem i wcina się Borkowi w słowa, bo chcę mówić, żeby ktoś trzymał głębie i przełożył piłkę z lewej na prawą. Ogólnie słabo i nie tego się spodziewałem. Przydałby się cash-back.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj to nie ten wątek ale.... Kiedy więc zawodnik staje się spalony?

"Gdy przejmie zagraną przez kolegę piłkę lub przeszkodzi swoją obecnością w interwencji obrońcom (nawet bez bezpośredniego kontaktu z piłką). W sytuacji, gdy zagraną piłkę przejąć może wielu zawodników, zarówno będących jak i niebędących na pozycji spalonej, sędziowie asystenci zawsze czekają z podniesieniem chorągiewki do momentu, aż będzie jasne, który zawodnik otrzyma futbolówkę." 

Tygodnik lechia.gda.pl nr 50

 

Cytujesz nie wiadomo co zamiast przepis który mówi:

Artykuł 11, strony 30 przepisów gry w Piłkę Nożną który znajduje się na stronach związku :

"Zawodnik który przebywa na pozycji spalonej, może być ukarany jedynie wtedy, gdy w momencie dotknięcia bądź zagrania piłki przez współpartnera, zdaniem sędziego jest aktywny w grze po przez :

-branie udziału w grze,lub

-przeszkadzanie przeciwnikowi, lub

-odnoszenie korzyści z przebywania na pozycji spalonej.

 

W twoim linku mówią o wyjątku o którym pisałem wyżej, ale w 90% przypadków kiedy obrońca ma znacznie bliżej nie ma na co czekać bo to marnuje efektywny czas gry. Nie lepiej jest poczekać bo czekanie skraca mecz a jeśli obrońca m 2 metry do piłki a twój partner 8 metrów to nie ma sensu czekać, w 90% sytuacji tak wygląda spalony. 

 

 

Co do Kowala to już pisałem i napisze jeszcze raz, on dość często mówi mądre rzeczy ale jeżyk wypowiedzi jakim posługiwał się kiedyś za nim krąży. I czasem nie dało go się słuchać niezależnie od treści bo forma była dziwna. 

 

Do teraz nikt nie odpowiedział mi jaki powinien być idealny ekspert ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza grupowa za nami, można podsumować. Dźwięk czasami trzeszczy, są jakieś zakłócenia na wizji, jakość HD gorsza niż na TVP i darmowych niemieckich kanałach, słabi, jęczący eksperci; śmiano się z TVP jakiś czas temu za gwiazdy typu Rodowicz, a w Polsacie był nawet Rysiek z Klanu

 

A słyszałeś chociaż co mówił Rysiek z Klanu? Szacun dla Pana Cyrwusa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiałbym te żale odnośnie celebrytów, gdyby ich zapraszali, usadzali obok Iwana czy Kowalczyka i dawali się wypowiadać na równi z nimi. Oczywiście, tak zrobili jedyny raz z bokserami i należy im się za to bura.

A, że raz dziennie zaproszą jakiegoś "celebrytę", pogadają z nim 10 minut aż tak Was razi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat nie chodzi o dźwięk, bo tutaj faktycznie Polsat się skompromitował. Wspominałem o rzekomym zapraszaniu celebrytów. Dla mnie nie ma problemu, jeśli zaproszą kogoś raz dziennie na 10 minut i nie widzę powodów do szczególnej krytyki ich za to.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam owe kanały od samego ich startu i przyznam szczerze, że nie powala mnie sposób transmisji Euro. W studiu goście z zeszłej epoki, ciągle wałkowane te same tematy o reprezentacji, prowadzący z ,,siatkówki'', drętwy Iwańczyk. We Francji z komentatorów tylko Borek i Włodarczyk dają radę, dla Kowalskiego i Przybysza ME to za wysoka pólka. Brakuje mi ekspertów, Ziober to jakaś tragedia, Lubański i Hajto mi nie przeszkadzają, ale najlepszy był Michniewicz. Jakość przekazu dla mnie ok, kilka razy był problem tylko z synchronizacją dźwięku z obrazem, Moim zdaniem otoczce turnieju dużo brakuje do Euro 2008. Jako, że to kanały premium powinni postarać się bardziej. Ocena 3+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat nie chodzi o dźwięk, bo tutaj faktycznie Polsat się skompromitował. Wspominałem o rzekomym zapraszaniu celebrytów. Dla mnie nie ma problemu, jeśli zaproszą kogoś raz dziennie na 10 minut i nie widzę powodów do szczególnej krytyki ich za to.

Celebryci rażą o tyle,że mamy w pamięci zdecydowaną krytykę robienia takich wywiadów z nimi wygłoszoną przez Mateusza Borka w stosunku do TVP, który robił właśnie takie krótkie programy 10 minutowe z nimi. Nie zostawił na tym suchej nitki ów komentator nr 1 Polsatu,a teraz jego stacja robi dokładnie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mają jakiś problem, bo w przerwie meczu Walia - Irlandia płn. nie ma studia. Lecą tylko wybrane sytuacje z pierwszej połowy, bez jakiegokolwiek komentarza.

 

I od razu wcześniejszy powrót na stadion. Ciekawe, co było powodem?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa posty jeden pod drugim powstałe na skutek usunięcia innego postu znajdującego się pomiędzy nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, tak jakby był to pomysł Borka że celebryci przychodzą do studia Polsatu. 

Jednak fakt jest faktem,że teraz ta krytyka wypada troszkę głupio, skoro teraz Polsat robi to samo. Podobnie jak mocno krytykował NC+ za brak wysyłania komentatorów na LM (że tal LM nie jest prawdziwa itp.) podczas gdy Polsat za chwilę sam MŚ w siatkówce rozgrywane w Polsce robił głównie z dziupli. Myślę,że Borek powinien być bardziej wstrzemięźliwy w krytyce konkurencji skoro lada moment okazuje się,że jego stacja robi to samo lub gorsze rzeczy. Pewne rzeczy nie giną, więc jak teraz takie studio z celebrytami jest, to przypomina się co mówił o tym Borek.. Mnie osobiście to nie przeszkadza takie studio czy rozmowy z takimi osobami, MŚ czy ME w piłce nożnej to święto, którym żyje cały kraj. 

Mecze są lepiej opakowane w Polsacie,a Roman Kołtoń to taka perełka. Uwielbiam patrzeć na to jak się cieszy, po nim to widać tą pasję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno o meczu Francja - Irlandia. A dwa wypowiedzi Jacka Gmocha, szarpane, urywane zdanie w połowie, miesza myśli, wali kocopoły, wtrąca się w czyjąś wypowiedź totalnie niepotrzebnie. ''Państwo widzą. Ale Ja nie widzę''. Jego czas w tv się skończył.

A ten trzeci to kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z obrazem i głosem, człowiek płaci 100 zł i jeszcze go nawet nie przeproszą za ich błędy tylko z uśmiechem na twarzy wracają do studia. Parodia, a np. na darmowym ZDF mecz leci i żadnym kłopotów nie ma, tylko w Polsacie zawsze coś musi być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...