Jump to content

martusia83

Users
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Kiepska

About martusia83

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To mało powiedziane. Wkurzające jest to wpisywanie Pinu co przełączenie kanału. Uwielbiamy z mężem tego typu gatunki filmów, ale jak trzeba co przełączenie kanału wpisywać te 4x 0 to nas frustruje.
 2. Aha, dobra nie będę kombinować, bo zaraz w ogóle obraz stracę. Niech będzie jak jest, tak czy siak jesteśmy zadowoleni z nc+ zwłaszcza, że po 2 letniej przerwie używaliśmy Orange, które jest dramatyczne.
 3. Tego typu? LNB Wide Band GT-WB1 H+V /Quattro na 2 kable/ Czy może Konwerter LNB Inverto Wide Band Unicable NC+ HD 4K
 4. Czytałam, że dekoder UB+ posiada szybkie przełączanie kanałów, a nie szybkie przełączanie kanałów od czasu do czasu Spokojnie, jakoś nie mam parcia na tą funkcje, ale jak widzę jak nie które kanały szybko przełącza, to myślałam, że umie to robić non stop.
 5. ee to lipa z tym szybkim przełączaniem. Pic na wodę.
 6. Mam wyłączoną blokadę, ale i tak co zmiana kanału woła o PIN non stop. Mam jeszcze takie pytanie, jak działa szybkie przełączanie? Posiadam unicable opticuma i mam dostęp do 8 kanałów w opcjach miernika, ale kanały tylko nie które się szybko przełączają. Czy u Was też to tak działa?
 7. Szukam i dalej nic nie mogę znaleźć na ten temat. Czy Orange w ogóle ma w planach dołączyć te kanały do oferty? LM rusza już za kilka tygodni, a tu dalej cisza. Wiem, że nc+, UPC już wiedzą, co i jak.
×
×
 • Create New...