Jump to content

martusia83

Users
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Kiepska

About martusia83

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To mało powiedziane. Wkurzające jest to wpisywanie Pinu co przełączenie kanału. Uwielbiamy z mężem tego typu gatunki filmów, ale jak trzeba co przełączenie kanału wpisywać te 4x 0 to nas frustruje.
 2. Aha, dobra nie będę kombinować, bo zaraz w ogóle obraz stracę. Niech będzie jak jest, tak czy siak jesteśmy zadowoleni z nc+ zwłaszcza, że po 2 letniej przerwie używaliśmy Orange, które jest dramatyczne.
 3. Tego typu? LNB Wide Band GT-WB1 H+V /Quattro na 2 kable/ Czy może Konwerter LNB Inverto Wide Band Unicable NC+ HD 4K
 4. Czytałam, że dekoder UB+ posiada szybkie przełączanie kanałów, a nie szybkie przełączanie kanałów od czasu do czasu Spokojnie, jakoś nie mam parcia na tą funkcje, ale jak widzę jak nie które kanały szybko przełącza, to myślałam, że umie to robić non stop.
 5. ee to lipa z tym szybkim przełączaniem. Pic na wodę.
 6. Mam wyłączoną blokadę, ale i tak co zmiana kanału woła o PIN non stop. Mam jeszcze takie pytanie, jak działa szybkie przełączanie? Posiadam unicable opticuma i mam dostęp do 8 kanałów w opcjach miernika, ale kanały tylko nie które się szybko przełączają. Czy u Was też to tak działa?
 7. Witam, Pytanie do Was, czy jest możliwość wyłączenia przymusu wpisywania pinu podczas przełączania kanałów erotycznych? Kiedyś pamiętam, że jak raz się wpisało to już nie trzeba było wpisywać ponownie, a tu trzeba za każdym razem.
 8. Do konwertera mam łatwy dostęp i główny dekoder hula OK, jednak dekoder multiroom nie działa, nie łapie sygnału. Może coś jest nie tak ze złączkami okiennymi.
 9. Udało nam się odnaleźć odpowiedniego satelitę i wszytko działa jak należy. Teraz tylko czekam na kuriera z konwerterem unicable
 10. Tylko, że na planszy głównej mam Poziom: 85% Jakość: 67% A obok jest napisane HOTBIRD, poniżej BER 2,2E-5 i pali się zielona kropeczka. Więc chyba skierowana antena jest dobrze?
 11. Hmm, czyli to nie kwestia aktywacji? Przydzieleniu uprawnień itp.? Dalej próbować ustawiać antenę?
 12. Dzisiaj otrzymałam sprzęt i antenę. Podłączyłam dekoder Ultrabox do anteny, która ma jakość 65%, a siłę 87%. Wszystko ładnie, ale jak próbuję pobrać kanały to wyskakuje komunikat "nie znaleziono kanałów". Co może być przyczyną? Karta włożona jest prawidłowo.
 13. OK dziękuję za odpowiedź. Jeśli kupię taki konwerter i do tego taki rozgałęźnik https://dvbsklep.pl/pl/c/Rozgalezniki/27 z jednym wejściem na unicable i dwa wyjścia jeden do dekodera ultrabox a drugi do multiroom to będzie to w ten sposób działać? Wtedy od satelity szedłby jedynie jeden kabel? Dobrze rozumuje?
 14. OK, czyli ten Unicable inverto się nada? Złote wejście idzie do Ultraboxa, a kolejne srebrne do multiroom?
 15. Sporo dzisiaj czytałam w sieci odnośnie poprawnego podłączenia UltraBoxa do anteny oraz multiroom i wyczytałam, że jeśli chcę wykorzystać wszystkie korzyści wynikające z najnowszego dekodera to muszę się zaopatrzyć w taki konwerter? https:// Kupiłam już w sklepie euro taki https://www.euro.com.pl/akcesoria-do-tunerow-satelitarnych/technisat-phoenix-ce-uhd-quad-0000-7694.bhtml#afterSearch-1081309||||product Rozumiem, że ten nie będzie odpowiedni do podłączenia ultraboxa i nagrywania 3 kanałów oraz do podłączenia multiroom?
×
×
 • Create New...