Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje ci KSW? :) Ja go nie widzę od czasu, kiedy Dziekanowski próbował przestawić mu twarz w studiu za jego m.in. żenujące żarciki, a było to podczas meczu Szkocja - Polska w ramach eliminacji do Euro 2016. Po tym meczu był on raczej jeszcze tylko raz w studiu, czyli 3 dni później w meczu ostatnim z Irlandią (Dziekana wtedy chyba nie było), bo Polsat zaprzeczał, że coś się wydarzyło między Dziekanowskim a Iwanowem (szkockie źródła mówiły co innego) i jakby chciał to udowodnić sadzając go na stołek. Żartował też z tego bodajże Szczęsny z Krychowiakiem w jednym z wywiadów po meczu z Irlandią, że coś tam puderku za dużo przy czerwonym oku Iwanowa czy coś w ten deseń ;)

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka część składu "studyjnego" i reporterskiego wróciła z Francji? Teraz w studiu warszawskim widzę już Kołtonia z Feddkiem, a reszta? Nie wyobrażam sobie żeby na finał np. nie dali żadnego studia ze stadionu...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Feddek przedstawia składy w studiu, u Niemców pominął Ozila a kilku nazwisk Włochów nie umiał poprawnie przeczytać. Może to szczegół ale ten gość tak strasznie mnie irytuje od lat. Nie rozumiem co on tam robi i czemu jest to człowiek Polsatu przy naszej Reprezentacji. Wszystkie jego analizy i komentarze są dla mnie nic nie warte. Sorry za stronniczy komentarz ale gościa nie trawie i myślę, że mam podstawy a do tej pory nawet się powstrzymywalem przed jakąkolwiek krytyką Polsatu podczas Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak mówili, co okazało się bzdurą i dopiero od teraz są czyszczone, więc paru się załapało na pauzę do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze kartki kasują się po meczach 1/4.

Co do tych nazwisk, to u nas strasznie kibice przywiązują do tego wagę. A wystarczy włączyć sobie angielski czy hiszpański komentarz w czasie meczu Polski. Połowa składu ma źle czytane nazwiska i nikt z tego powodu nie spazmuje jak u nas. Dla mnie ważne jest to, aby komentator jak już nazywa kogoś np. Maszczerano to niech tak mówi zawsze. Bo jak zmienia co i rusz pomiędzy Maszczerano, Maszerano, Mascherano i Marszczerano to faktycznie takie coś irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Feddek i Kołtoń wrócili i wczoraj przez godzinę byli w studio to mam nadzieje, że obaj będą już do samego końca Euro w studio jako główni ludzie. 

Przede wszystkim Kołtoń MUSI zastąpić w roli ekspertów Dziekana czy Prusika. Opcja obowiązkowa. 

 

Ale wczorajsze studio in plus. Poza wyjątkami, gdzie Feddek źle czytał nazwiska zawodników włoskich.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...