Jump to content

Maker3

Users
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralna

About Maker3

 • Rank
  Aktywny

Metody kontaktu

 1. Maker3

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Może i będą ostatni, ale na pewno nie do ostatniego dnia Seci. Dla nich również wymiana będzie rozciągnięta w czasie, ponieważ logistycznie trzeba zapewnić odpowiednią ilość sprzętu w APS.
 2. Czy w punktach nc+ wymieniają prepaidowcom bezpłatnie zużyte piloty?
 3. Maker3

  Problem z 10,892 GHz, pol. H na 13°E

  Fizycznie coś już stoi na tej działce? To geodeyzyjny numer działki, a nie domu jakby co. Wydanie pozwolenia radiowego, nie oznacza, że na następny dzień już nadają. Nawet masztu może nie być.
 4. Jakiś czas temu pojawił się nowy dekoder - WHD80, jakoś nikt na forum nie zauważył. Według informacji pracuje zarówno w technologii kablowej, jak i satelitarnej. Posiada moduł WiFi, który wystarcza do aktywacji TV w technologi SAT, w IPTV nadal wymagane jest połączenie kablowe. (EDIT: wg info z forum Orange "Na dzisiaj WHD 80 jest przeznaczony wyłącznie do technologii SAT") Brak głowicy DVB-T. Brakuje także drugiej głowicy DVB-S2, jednak pomimo tego dekoder może działać jako PVR. Dysk podłącza się do USB, ale raczej własnego HDD nie użyjemy, bo w materiałach pada słowo "Dedykowany dysk". Źródło: http://www.orange.pl/kid,4003782063,id, ... ticle.html Ktoś już może ma? Karta tak samo sparowana jak w UHD88?
×