Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczorajszy mecz Belgia-Węgry od II połowy oglądałem a ZDF-ie, gdyż Ziobera znieść się nie da.. 

Zauważyliście,że jak podają wyniki oglądalności meczów Polaków : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mecz-szwajcaria-polska-z-rekordowym-udzialem-obejrzalo-go-11-9-mln-widzow

Nie ma wyników oglądalności kanału Polsat Sport 2. Czyżby naprawdę nikt z panelistów nie wykupił tego kanału, ciekawiła by mnie o tym szacunkowa informacja o tym ile osób oglądało za pośrednictwem tego kanału. Przy MŚ w siatkówce Nielsen podawał wyniki Polsat Volleyball. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Dokładnie. To nie ma nic wspólnego z tym czy paneliści mają te kanały. Jedynym powodem jest decyzja Polsatu o nie płaceniu Nielsenowi za pomiary.

Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku TV Trwam. Lux Veritatis nie płaci za pomiary, ale oglądalność jest mierzona, udowodniła to np. KRRiT.

Edytowane przez belzebiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście,że jak podają wyniki oglądalności meczów Polaków : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mecz-szwajcaria-polska-z-rekordowym-udzialem-obejrzalo-go-11-9-mln-widzow

Nie ma wyników oglądalności kanału Polsat Sport 2. Czyżby naprawdę nikt z panelistów nie wykupił tego kanału, ciekawiła by mnie o tym szacunkowa informacja o tym ile osób oglądało za pośrednictwem tego kanału. Przy MŚ w siatkówce Nielsen podawał wyniki Polsat Volleyball. 

Ale po co im to ? To strata kasy, nie emitują reklam więc cen ich nie muszą podbijać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczorajszy mecz Belgia-Węgry od II połowy oglądałem a ZDF-ie, gdyż Ziobera znieść się nie da.. 

Zauważyliście,że jak podają wyniki oglądalności meczów Polaków : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mecz-szwajcaria-polska-z-rekordowym-udzialem-obejrzalo-go-11-9-mln-widzow

Nie ma wyników oglądalności kanału Polsat Sport 2. Czyżby naprawdę nikt z panelistów nie wykupił tego kanału, ciekawiła by mnie o tym szacunkowa informacja o tym ile osób oglądało za pośrednictwem tego kanału. Przy MŚ w siatkówce Nielsen podawał wyniki Polsat Volleyball. 

Tak jak już wspominałem kilka dni temu.. Polsat nie poda wyników oglądalności.. jak już, to poda ile gniazdek zostało sprzedanych. Prawdopodobnie nie ma czym się chwalić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziecie wiekszej porazki od Dziekanowskiego, nawet chyba Grajewski to nie ten poziom. Wedlug Dziekanowskiego "Luis Vazquez" zagrał w tym sezonie pare minut w Realu Madryt.

Dziekanowski sadze, że nawet nazwisko Kowalski, czy Nowak by przekrecił. Do tego cały czas stęka. Zresztą co on może ciekawego powiedzieć z mózgiem przeżartym przez alko.

Zresztą jeśli chodzi o przekręcanie nazwisk, to Hajto nie ma sobie równych... Do tego w ciągu 10 minut meczu 12 rqzy użył słowa "fenomenalny". Polski język zna wiele synonimów tego słowa. Ale jeszcze "z kija" nie było... Czekam :-)

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekanowski po raz kolejny się kompromituje i mówi, że styl Islandii jest słaby i nie będziemy go pamiętać. No brawo, panie Dziekansson. Ogólnie mówi tak, jak by to Islandia była faworytem i nie porywa stylem mimo wielkich oczekiwań. Brak słów już, naprawdę.

Edytowane przez adnage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już wspominałem kilka dni temu.. Polsat nie poda wyników oglądalności.. jak już, to poda ile gniazdek zostało sprzedanych. Prawdopodobnie nie ma czym się chwalić. :D

A po co mieliby wykupić? Przecież tam nie ma reklam. Ilość gniazdek już podali....400 tys. i to było z 2 tyg. temu, więc dziś może być z 0,5 mln. I jakie niby znaczenie ma oglądalność jak tam nie ma reklam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowy jakiś problem, bo znowu jakość sygnału około 90. Chwilowo spadło do 20 i zacząłem mieć problemy z odbiorem, dzięki za info.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...