Jump to content

Maximus2

Users
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Maximus2

 1. Maximus2

  Koronawirus

  Też jestem zdania, że trzeba się przyzwyczaić żyć z tym dziadostwem. Z maseczkami, dezynfekcją itp ale żyć. Ale żyć a nie wegetować i zamykać wokół wszystko. Dla wielu branż najbliższy parę- paręnaście miesięcy będzie dramatyczne. Dla służby zdrowia będzie to tragiczny okres (połączony z okresem grypowym). Dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym też nerwowo się zapowiada.
 2. Maximus2

  Koronawirus

  Pytanie co dalej? Przyjmijmy że szczepionka jako tak będzie gdzieś za około rok. Co przez ten rok mamy robić? Zamknąć gospodarkę, dzieci w domach, nie leczyć ludzi na inne schorzenia? Jaki koszt poniesiemy przez ten czas? Pytanie retoryczne bo chyba nikt nie zna na nie odpowiedzi.
 3. Maximus2

  Koronawirus

  Wczoraj byłem w Kauflandzie i Castoramie. Prawie 100% ludzi w maseczkach. A co do maseczek... Holandia nie będzie rekomendować obywatelom maseczek. "Nie ma udowodnionej skuteczności https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26170258,holandia-nie-bedzie-rekomendowac-obywatelom-maseczek-nie-ma.html
 4. Maximus2

  Koronawirus

  Trzeba się nauczyć żyć z tym dziadostwem. W szybką szczepionkę nie wierzę, a i co raz więcej społeczeństwa nie wyraża chęci zaszczepienia się.
 5. Maximus2

  Koronawirus

  Takie pierwsze z brzegu https://dorzeczy.pl/kraj/143647/niemal-wszyscy-gornicy-przechodza-koronawirusa-bezobjawowo.html
 6. Maximus2

  Koronawirus

  Co zostanie przywrócone?
 7. Wg mnie kanał teraz nie rożni się niczym od np. Polsat Seriale. Ale to było do przewidzenie, że zapchają kanał "Kiepskimi", cały Polsat.
 8. Maximus2

  Koronawirus

  ...z Nowogrodzkiej
 9. Maximus2

  Koronawirus

  Przecież to ma być odmrożone w II etapie. Jeżeli dobrze pójdzie to będzie to gdzieś na początku maja.
 10. Maximus2

  Koronawirus

  Jak kibicowałem Szumowskiemu, tak ostatnimi dniami strasznie mnie irytuje. W tym roku nie będzie wakacji, kolonii... , maseczki będziemy nosić rok a może dwa... (a jeszcze niedawno był im przeciwny), świat już nie będzie taki sam.... Oni szczytu zachorowań nie potrafią oszacować i przekładają go z tygodnia na tydzień a wiedzą co będzie za 3,4,5 miesięcy. Strasznie panikę zaczyna szanowny minister siać. Po niektórych jego zapowiedziach takiemu przedsiębiorcy nie pozostaje nic innego jak nie czekając na nic zlikwidować działalność zwalniając wszystkich ludzi.
 11. Maximus2

  Koronawirus

  Ja to nie mogę zrozumieć dlaczego takie fryzjerki czy kosmetyczki nie mogą pracować. Przecież taka kosmetyczka robiąca paznokcie to zawsze miała maseczkę na twarzy i rękawiczki na rękach. Zawsze zapisywały na konkretną godzinę.
 12. Maximus2

  Koronawirus

  Czyli wg Ciebie powinniśmy być zamknięci do niby szczytu zachorowań który ma przypaść na maj/czerwiec? (choć pod koniec marca minister Szumowski wskazywał że szczyt może przypaść na okolice 15-20 kwietnia)
 13. Maximus2

  Koronawirus

  A ja uważam że po świętach , góra na początku maja i My będziemy powoli zdejmować poszczególne obostrzenia z gospodarki. Inaczej to wszystko runie jak domek z kart. Zachodnie kraje już dochodzą do takiego wniosku, że lockdown w dłuższej perspektywie ma znacznie gorsze skutki niż pandemia.
 14. Okres abonamentowy ma do 13-tego każdego miesiąca. Czy jak włączę sobie teraz HBO to dopiero od 13.04 będę mógł oglądać?
 15. Maximus2

  TVP Sport

  Na bank to Polsat. Publikowane wyniki min. koszykówki nie były w smak Kmicie.
 16. Wyniki oglądalności Pucharu Polski w kosza. Abstrakcyjna liczna widzów finału... całe 24 osoby (wg. Nielsena) grupa 16-49 Radom - Anwil 1 306 Stelmet - Polski Cukier 106 Anwil - Polski Cukier 24 widzów żródło; https://twitter.com/m_wojcicki
 17. Borek następny...? Roman Kołtoń pożegnał się z Telewizją Polsat, stawia na Prawdę Futbolu https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/roman-kolton-telewizja-polsat-sport-odszedl-dlaczego-stawia-na-kanal-youtube-prawda-futboluhttps://www.wirtualnemedia.pl/artykul/roman-kolton-telewizja-polsat-sport-odszedl-dlaczego-stawia-na-kanal-youtube-prawda-futbolu
 18. przy okazji zapytam Was, co sie stało z takimi tytułami jak np. Jak poznałem waszą matkę? Czemu od paru lat nie powtarzają tego serialu, tylko do porzygu np. Przyjaciół?
 19. Maximus2

  TVP Sport

  A co tak będzie lepiej jak Polsat straci kosza? Może TVP pokaże 4 mecze z każdej kolejki? Już piłkę ręczna pokazują po łebkach.
 20. Ciekawe kto teraz będzie prowadził to śmieszne studio?
 21. Tomasz Smokowski odchodzi z Polsatu https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/866731/tomasz-smokowski-odchodzi-z-polsatu
 22. Maximus2

  TVP Sport

  Mecze Pucharu Króla na antenach Telewizji Polskiej Hiszpański futbol zagości na antenach Telewizji Polskiej przez najbliższe trzy sezony. Od obecnego mecze Pucharu Króla będzie można oglądać na antenach Telewizji Polskiej oraz online na stronie TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. Pierwsze transmisje już w sobotę 11 stycznia. http://sport.tvp.pl/46123368/puchar-krola-w-telewizji-polskiej-real-madryt-fc-barcelona-atletico-transmisje-w-tvpsportpl-i-aplikacji-mobilnej
 23. Superpuchar Hiszpanii 3 mecze, dwa półfinały i finał. Wielkie mi prawa
×
×
 • Create New...