Jump to content

piotrekj66

Users
 • Content Count

  589
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About piotrekj66

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe czy będzie już prawidłowo wyświetlało HDR na c+4k. Mikoko jak teraz masz ustawione te parametry?
 2. U mnie trzeci miesiąc nic się tam nie zmienia, zero promocji za 0
 3. ten ze zdjęcia nr 1 mam pokazany ale tego z nr 2 nie ma u mnie nigdy
 4. Ten sam dekoder i TV i u mnie nie ma tego kafelka zresztą Mikoko może potwierdzić.
 5. mikok pisał że u niego na tym samym TV działa poprawnie. U mnie wogóle w menu Sony przy rozdzielczości nie pojawia się info o HDR. Czy ktoś poradził sobie z tym problemem na TV Sony XG9505 albo podobnym?
 6. mam nadzieje że kolejny dekoder będzie prawidłowo wyświetlał HDR bo z tym jest porażka już rok temu na forum sony pisali o tym problemie i dalej to samo
 7. Udało ci się uporać z tym HDR na kanale c+4k? JA myślę o wymianie dekodera może on coś nie daje rady... Cały czas obraz mam jak by za mgłą, widać to najlepiej jak w trakcie meczu przełączę pomiędzy kanałem hd a 4k z tą samą transmisja to na kanale hd obraz nabiera kolorów i wyraźzstości a na 4k jest ostry ale taki jak by światło na stadionie było p[beep]szone
 8. Chcę wymienić dekoder (nie działa HDR na c+4k) Obraz jest ciemny na tym kanale jak by za mgłą. Czy wymieniając dekoder mogę zostawić dysk twardy z moimi nagraniami czy muszę zdać cały komplet?
 9. Napiszę na PW, jak wrócę do domu. Ktoś wie, jak naprawić ten HDR na C+ 4K? Na Sony wygląda to kiepsko.
 10. Na Sony XG95 jest inny problem. Canal+ 4K jest dużo ciemniejszy, nie widać tego HDR (dekoder ADB). Ja po prostu wyłączam HDR w opcjach i wtedy wygląda to dobrze, ale nie wiem w czym tkwi problem. Sam TV ma kapitalny HDR na Netflix.
 11. czy będąc abonentem tv sat można już bezpłatnie korzystać z OTT?
 12. Dokładnie to samo zauważyłem ju na jakimś półfinale a wczoraj na finale. Strasznie to wkurzało, myślałem że coś mi się TV rozregulował ale białe linie boiska (najczęściej) te z góry ekranu strasznie sie mieniły podczas ruchy. Z daleka obraz kiepski a na zbliżeniach, twarzach itp bardzo ładnie.
 13. Mamy ten sam TV z dobrym HDR, sam HDR jest aktywny w dekoderze ale na meczach obraz jest przyciemniony... zamówiłem dziś nowy kabel, może też pomoże.
 14. Problem z HDR (ciemny obraz) też się naprawił? Może u mnie to też kabel, ja mam 2.0 hdmi z max 18mbs
 15. Identycznie u mnie pokazuje. Czy ktoś z Was ma tam jednak 60Hz?
×
×
 • Create New...