Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gregor 111 A może masz inny cudowny pomysł?Może niech drugi ogląda na komputerze?Ta forma pokazywana  spotkań piłkarskich jest dość popularna.Ale oczywiście nie w Polsacie.W tej cenie powinien być wybór jeden lub drugie spotkanie ewentualnie multiliga.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi bokserami to moim zdaniem przegięcie, dopiero co ludzie im zapłacili za jedno a tu już PPV następne promują :D Nic do nich jako osób nie mam, Głowackiego bardzo szanuję, ale denerwuje postępowanie Polsatu, który za wszelką cenę chce wypromować kolejną płatną galę, a widać że panowie dużo o piłce nie wiedzą...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregor 111 A może masz inny cudowny pomysł?Może niech drugi ogląda na komputerze?Ta forma pokazywana  spotkań piłkarskich jest dość popularna.Ale oczywiście nie w Polsacie.W tej cenie powinien być wybór jeden lub drugie spotkanie ewentualnie multiliga.

 

Nie chce mi się szperać po wątkach, bo tyle syfu w nim jest, że szkoda gadać, ale wiele osób krytykuje multiligi na nc+ przy LM czy LE, a Ty chcesz multi z dwóch spotkań? Zawsze jakieś będzie pokrzywdzone, bo przecież nie ustalą, że przełączają się co 5 minut na drugi mecz. Jeśli chcesz obejrzeć to ustaw sobie drugi mecz w livesporcie i przełączaj jak padnie gol/ sam przełączaj/ nagraj i obejrzyj później. Cały czas jestem święcie przekonany, że co nie zrobiłby CP to będzie złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie tych pięściarzy żeby pogadali o piłce to kompromitacja. Sami się oni dwaj przyznali, że nie wiedzą za dużo o piłce.

 

Ale dzisiaj Kowalski też palnął głupotę już w 30 sekundzie. Powiedział, że Corluka poważnego urazu głowy dostal w ostatnim meczu, czyli z Czechami jak to się stalo już w pierwszym meczu z Turcją i wszystkie mecze tak gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się szperać po wątkach, bo tyle syfu w nim jest, że szkoda gadać, ale wiele osób krytykuje multiligi na nc+ przy LM czy LE, a Ty chcesz multi z dwóch spotkań? Zawsze jakieś będzie pokrzywdzone, bo przecież nie ustalą, że przełączają się co 5 minut na drugi mecz. Jeśli chcesz obejrzeć to ustaw sobie drugi mecz w livesporcie i przełączaj jak padnie gol/ sam przełączaj/ nagraj i obejrzyj później. Cały czas jestem święcie przekonany, że co nie zrobiłby CP to będzie złe.

Krytykują ci co nie lubią tego typu transmisji.Ale ma też ona wielu zwolenników.To gdzie mogę i co sobie ustawić to wiem.Polsat dając produkt dodatkowo płatny powinien pomyśleć i o transmisjach tego typu.Chyba że za duże wymagania jak za taką cenę :lol2: Swoją droga to robili kiedykolwiek  tego typu transmisje?Ja jestem zainteresowany tylko oglądaniem na żywo a odgrzewane kotlety mnie nie interesują.Transmisje łączone w decydujących spotkaniach ma jak najbardziej sens nawet takie raczkujące Eleven pokazywało tego typu transmisje z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie tych pięściarzy żeby pogadali o piłce to kompromitacja. Sami się oni dwaj przyznali, że nie wiedzą za dużo o piłce.

 

Ale dzisiaj Kowalski też palnął głupotę już w 30 sekundzie. Powiedział, że Corluka poważnego urazu głowy dostal w ostatnim meczu, czyli z Czechami jak to się stalo już w pierwszym meczu z Turcją i wszystkie mecze tak gra.

 

A to nie było tak, że z Turcją dostał dwa razy po głowie, a na Czechy wyszedł "czysty" i znów dostał w głowę? Bo jakoś tak mi się kojarzy. Jeśli się mylę, widocznie coś pokręciło mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukrywanie wyniku z drugiego meczu grupy polskiej w obecnych czasach - trochę słabe, ale cóż. Za to wczoraj na niemieckim kanale mecz na żywo Chorwacja - Hiszpania i podany także wynik live Turcja - Czechy . Fajna rzecz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkrywam, ale... mój Boże, jaki ten Kowalski jest fatalny. Dostał do komentowania jeden z najatrakcyjniejszych meczów fazy grupowej - dwie poważne drużyny, dobry poziom, zaskakujący finał z niebagatelnym znaczeniem w kontekście układu drabinki. Mimo to udało mu się koncertowo zamordować ten mecz. Od początku jakieś opowieści sugerujące grę na remis (?), a w każdym razie dyskredytujące wagę tego spotkania. Zawsze mi się wydawalo, że komentator powinien być właśnie osobą, która buduje dramaturgię, choćby było jej na lekarstwo. Kowalski robi odwrotnie, z porządnego widowiska czyni sparing. Nie wnosi od siebie absolutnie nic, mówi same banały, nie czyta gry, nie czuje piłki. Już nawet przeciętny Włodarczyk jest lepszy.

 

Studio - tyle śmiechów z TVP, że leśne dziadki, że Studio Wedla/Studio Plaża. Polsat przejął wszystkie najgorsze wzorce z Woronicza, celebryci uzupełnieni ludźmi z innej epoki (ja bardzo lubię Gmocha i Strejlaua, ale kurczę, no nie są to analizy na miarę Euro), Dziekanowskiego czy Łapińskiego jak zwykle aż żal słuchać, jedyny mocniejszy punkt to analizy Magiery. Mielewski radzi sobie zaskakująco dobrze, to jest niesamowicie sprawny dziennikarz. Reszta - marność, wczoraj Soni Śledź w TVN24 milej się słuchało niż Dziekana i bokserów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie aż takie macie problemy? Z tych wszystkich postów/żalów wynika że każdy tutaj forumowicz napełnił kielich dla Solorza i wykupił PPV Euro 2016. Gratuluje nie tego, że kupiliście a tego, że większość z Was zapierała się, że to syf i nie ma zamiaru tego wykupować.

 

Czytam od jakiegoś czasu te forum i większość tu forumowiczów ma ból d... na:

 

1. Jakość Polsatu Sport 2 HD jest mizerna, bardzo słaba - niech się uczą od Niemców - statystyczny Polak nadal ogląda programy SD i mu to nie przeszkadza wiem z doświadczenia, gdyż w domu był dekoder Polsatu i na nim na kanale 1 Polsat SD, na 111 Polsat HD i każdy włączał zawsze program 1 bo był bliżej na liście i nikt nie płakał.

2. Brak dźwięku DD 5.1 - gdzie statystyczny Polak nie widzi różnicy lub nie wie co to jest nawet.

3 Studio - "o czym oni będą gadac od 12 do 24? masakra". Jest studio teraz płaczecie, że zapraszają celebrytów itd.? Przecież mieliście studia nie oglądać tylko same mecze? Sami tak mówiliście.

 

Naprawdę macie jakieś problemy. Nie dość, że większość z Was zapierała się, że nie wykupi tego "syfu" to co raz szuka jakichś pretekstów do obrażania na tym forum. Naprawdę codziennie będziecie wymyślać to wszystko?

Dawno nie czytałem o dźwięku DD 5.1. Może wynagrodzicie mi i dziś o tym wspomnicie? Napawdę więszośc Polaków ma w d... dźwięk DD 5.1. Mało kto ma kina domowe, nawet jak ma to służy do czegoś innego. Wielu nie wie co do DD 5.1, wielu nie widzi różnicy w SD vs HD, wielu nie przeszkadza komentarz itd. Ale powiem Wam coś więcej. Dla WIELU POLAKÓW liczą się mecze, a to Polsat daje. Nie ważne czy jest SD czy HD czy DD 5.1 czy AC3.

 

Dziękuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tego nie pojmuję jak można oglądać studio skoro celebryci go psują - jak mi coś w studio nie pasuje to zmieniam kanał, wszak jestem władcą mojego dekodera - a same mecze są ok, jakość obrazu jest zadowalająca a jakość dźwięku standardowa jak na Cyfrowy Polsat. Ale to co zastanawia najbardziej -  jak można oglądać mecz i pisać banialuki na forum jednocześnie- zaczynam myśleć że niektórych userow opłaca konkurencja  za te trolowanie.  Proszę o merytoryczna krytykę i jakiś poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Ci co wykupili mają prawo ocenić produkt, który zakupili. Zważając na fakt,że 24 spotkania z tego produktu mogą obejrzeć także Ci co nie wykupili to także mogą sobie wyrobić zdanie. Nie moja wina,że użytkownicy IPLI mają ogromne problemy z oglądaniem spotkań,że obraz wyprzedzał dźwięk o 5 sekund!! lub dźwięk wyprzedzał obraz. Te powody do krytyki nie pojawiły się same, jeśli ktoś pisze o DD 5.1 to chyba wie co to jest,a oferta skierowana nie jest do przeciętnego Kowalskiego,a do klienta jednak PREMIUM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Hajto przechodzi samego siebie. Dowiedzialem sie od niego ze Griezmann gra w lidze polskiej, ze lepiej wygrac swoja grupe bo wtedy gra sie z 3miejscem z innej grupy (1F gra w tym wypadku z 2E) a on mowil to o Wegrach. No i te rozkminy czy z 2 punktami Portugalia wychodzi z grupy czy nie. Masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze studio to ratują Panowie Strejlau i Listkiewicz. Pan Andrzej jak zwykle krótko i rzeczowo, naprawdę miło się go słucha. Natomiast Listkiewicz przynajmniej jest obyty w świecie piłkarskim i jest w stanie kilka mądrych zdań ułożyć. Dziekanowski to jest jakaś masakra. Zamula strasznie, jąka się, nie potrafi nazwisk wymieniać, zawiesza się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...