Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym wszystko odnośnie Polsatu jest przewidywalne i ich niedociągnięcia techniczne też, agresywne multipleksowanie rzeczywiście jest uciążliwe. Najgorsze są te duże skoki bitrate o których wspomniano, na niektórych odbiornikach może to być odczuwalne. Jest to naciąganie standardów nadawania ale niestety nasze protesty nie wiele pomogą. Jest kilka wyjść technicznych z tej sytuacji, najprościej zamienić na satelicie miejscami Polsat Sport 2 z Polsat Sport 3. Transponder 112 wydaje się być lepszym wyjściem niż 79 i zawsze można tymczasowo wyłączyć kilka kanałów PPV (a'la VOD) więcej (teraz chyba ze 4 wyłączono). Niestety to trochę przykre że nie potrafią zatrudnić porządnych techników.

 

Jakość kanałów HD w Cyfrowym Polsacie to problem wałkowany od lat. Dziwię się, że Cyfrowy Polsat ciągle idzie w ilość a nie w jakość. Myślałem, że jak udostępnią kanały za dodatkową opłatą, to wszystko będzie chodziło bez zastrzeżeń. Były to jednak tylko złudzenia. Wielkimi krokami wchodzi era 4K a oni do dnia dzisiejszego nie są w stanie wyemitować normalnego HD. Ja akurat jestem tym nieszczęśliwcem, który odczuwa skoki bitrate. Pisałem nawet o tym do nich na facebooku. Odpisali standardową formułką, że przekazują problem do działu technicznego. Tylko, czy taka komórka faktycznie u nich istnieje. A jeżeli tak, to jestem ciekaw, co za "specjalistów" zatrudnia. No i ten dźwięk. Okropny. Jak nie przerywa, to jest opóźniony. O jakości już nie wspomnę. W sumie, samo pokazywanie EURO, tj. głównie studio jest ok. Fajni goście, fajne dyskusje. Tu Polsat niczym nie ustępuje konkurencji. Szkoda tylko, że ta platforma ciągle oszczędza na kwestiach technicznych. Polacy mają takie same wymagania w tym zakresie, jak inne nacje europejskie. Mogłoby to do nich w końcu dotrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żart. Ja pomimo wykupionego pakietu oglądałem w TVP1.

 

Naprawde? Jaki żart? Jeżeli chcesz sluchac bredni i tragicznego komentarza Szpakowskiego to prosze bardzo. Ja po 30 sekundach zmienilem na Polsat, jak zobaczylem co sie odwala na TVP :D Borek + Hajto i jest spox :)

 

No to nie słyszałeś Laskowskiego :)  Ja wybrałem lepszą jakość obrazu :) czyli TVP, a nie Hajto i jego "szczałów". 

Ja oglądałem ten mecz w Polsacie HD, jak przełączyłem na chwilę TVP 1 HD i posłuchałem to od razu przełączyłem na Polsat HD. Borek z Hajto bardzo fajnie komentują, jest to zupełnie co innego co wyprawia Szpakowski z Juskowiakiem.

 

Gdyby ewentualnie komentował Laskowski to może bym został, ale wczoraj nie komentował on meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem komentował jak mieli problemy techniczne. Inna sprawa, to fakt że tylko TVP stać na to, żeby taki komentator jak Laskowski był rezerwowym. Ja oglądałem w TVP, bo nie cierpię Hajty. Wybór mniejszego zła. Podobno "ekspert" Kowalczyk powiedział, że mecz Polska- Niemcy był najsłabszym na mistrzostwach. Jakie premium, taki ekspert :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanio prowadzi dzisiaj studio. O ile z poprzednich prowadzących jeden irytuje mnie bardziej, inny mniej, ale jakoś ich toleruję, to Wanio nie mogę słuchać. Nie wiem co jest, ale ten koleś jest dla mnie tak denerwujący, że nie da się go oglądać. I to zarówno przy piłce nożnej, jak i ręcznej czy siatkówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko stronniczo, ale też mało profesjonalnie panie Ziober. Szarpane, nieskładne zdania, lekko agresywne i stwierdzenia takie jakby pierwszy raz mecz piłkarski widział.

Prowadzących studio w danym dniu jest zawsze dwóch? (na zmianę).

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede ogladal wszystkie mecze na TVP poza tymi z komentarzem Szpakowskiego - tego sie zwyczajnie nie da sluchac.

Mecz otwarcia np. ogladalem na TVP bo komentarz Laskowskiego wiadomo, ze super.

Laskowski wczoraj też komentował kilka minut spotkania zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie-  problemy z połączeniem :) Dlatego napisałem,że nie słyszałeś Laskowskiego :) Jednak fakt faktem, jak się ma takie porównanie Szpak i zaraz Laskowski słychać tą jakościową różnicę na rzecz Laskowskiego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziober co dziś komentował na Polsacie ma jakieś szwedzkie obywatelstwo? Rany jaki stronniczy komentarz yikes.gif

To nie pierwszy raz już na tych mistrzostwach, ale trzeba przyznać jeśli chodzi o mecz, zwłaszcza w pierwszej połowie, że sędzia nie podyktował kilku rzutów wolnych dla Szwecji, albo podyktował je w drugą stronę, albo przyznawał niepotrzebnie Włochom. To trochę dziwnie wyglądało tak w jedną stronę, w drugiej połowie już tak kontrowersyjnie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...