Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku kablówek to się nie dziwię że kanały cieszą się popularnością - mało która kablówka oferuje dostęp do ARD - ZDF.

Często jest to jedyna możliwość oglądania tv. Brak możliwości zamontowania anteny bo zarządca zabrania.

Instalacji sat też nie ma w budynku zrobionej dla mieszkańców.

 

Pytanie także ile osób dostało za free dostęp do PS2 i PS3 w ramach przedłużenia umów.

 

Takie podawanie ogólnej liczny to tak trochę na wyrost ;)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kablówek to rzeczywiście, ta grupa osób korzystających z usług kablówek nie ma wyboru, ale takie są ograniczenia tego typu sposobu dostarczania tv.

Każdy wie jaki jest Polsat i oszczędzanie na jakości nie jest niczym nowym. Brak DD, odgłosu stadionu i jakość to wszystko było do przewidzenia. Tak że jak wyglądają studia i jacy goście są zaproszeni.

Co do Gmocha to nawet go lubię, lecz fakt że skupiają się praktycznie tylko na Polsce to niestety największy minus. Ostatni mecz pierwszej rundy grupowej, i 5-8 minut w studiu mu poświęcono. A tak cały czas o Polsce, która gra z dwa dni, wywiady z polskimi piłkarzami. Normalnego studnia się zapewne doczekamy jak Polska odpadnie.

 

Trzeba ich pochwalić natomiast za to że mają reporterów na miejscu i te ich relacje są fachowe. Tak samo jak za audio deskrypcje (szkoda że nie na wszystkich meczach), i nawet miganie w studio. O dziwo na Polsat HD na satelicie nie ma ścieżki Audiodeskrypcji (ciągle) a na Polsat SD jest.

 

Co do ceny powiem tylko tyle że to indywidualna kwestia czy zapłacić czy nie. Szczególnie że są alternatywy FTA.

Edytowane przez nasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAKT - to jest największy minus tego kanału. Jakbym chciał słuchać o polakach to bym przełączył na PS1

Niekoniecznie. Gdybyś chciał słuchać o Polakach to przełączyłbyś na TVN24, Polsat News czy TVP Info. Tam od rana gadają dokładnie to samo co Gmochy, Iwany, Kowalczyki i inne "eksperty". 

 

Nie rozumiem jaki jest sens dublowania tego o czym rozprawiają inni eksperci dla programów informacyjnych. 

 

Dzisiaj mieliście trochę więcej o Węgrach, bo Listkiewicz sympatyzuje z tym krajem, ale gdyby nie to to w Polsacie kolejną godzinę nawijaliby o meczu z Irlandią Płn., kontuzji Szczęsnego i meczu z Niemcami, czyli dokładnie o tym samym o czym rozprawia się w telewizjach śniadaniowych, kanałach na Youtube i serwisach informacyjnych. Bez sensu. 

 

Parodia Premium. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przykre czasy nastały ze ludzie za kanał bez reklam chcą płacić z uśmiechem i nie patrzą ze jest żałosna jakość i ciągle problemy z dźwiękiem...

Dziś kolejne problemy: w UPC kanał w drugiej połowie zacial się 3-4 razy na kilkadziesiąt sekund, ale na pewno u tych co wykupili zero problemów :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP, PVR7000.

Z infolinii się dowiedziałem, że w ogóle nie można nagrywać tak jak PPV (np. MMA).

Z tym, że ja mam nagrane wcześniejsze mecze.

Konsultant uważa iż to był błąd, że mogłem nagrywać.

 

To jest śmiech na sali. Co im szkodzi to, że sobie nagram jakiś mecz, bo np. nie mogę go obejrzeć o 18 a wrócę do domu dopiero o 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy strasznie się podniecają tym bitratem. Kojarzy mi się to z onanizmem sprzętowym. A jeśli ktoś twierdzi, że ps2 i ps3 oferuje jakość VHS to obawiam się, że nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Chyba, że to miał być taki chwyt dramatyczny. W każdym razie chybiony.

 

Jak ktoś ma dostęp do astry i nie przeszkadza mu język, to super - ma za darmo Euro. Ale argument w postaci bitrate jest zwyczajnie słaby.

 

A najbardziej mnie rozbraja narzekanie ludzi, którzy nie zapłacili za usługę. Ciekawe, ilu z tych malkontentów opłaca abonament tv. Taka polska hipokryzja, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przykre czasy nastały ze ludzie za kanał bez reklam chcą płacić z uśmiechem i nie patrzą ze jest żałosna jakość i ciągle problemy z dźwiękiem...

Dziś kolejne problemy: w UPC kanał w drugiej połowie zacial się 3-4 razy na kilkadziesiąt sekund, ale na pewno u tych co wykupili zero problemów :grin:

Nazywam to syndromem "jednego biletu".  

 

Osoba która raz na 2-3 lata wybierze się do kina zazwyczaj ocenia film przez pryzmat tego jednego razu. Wszystko jej się podoba. Choćby film nie był najwyższych lotów to seans i tak oceni na plus. Zobaczy szklankę do połowy pełną. Także dlatego, że za kino zapłaciła więc w psychice ubzdura sobie, że pieniądze nie poszły na marne. 

 

Podobnie jest z kibicem, który raz na 2-3 lata wybierze się na jakiś mecz. Choćby to było przeciętne spotkanie to dla niego będzie ono czymś więcej niż dla kogoś kto ma karnet i takich meczów ogląda po kilkanaście razy rok w rok. Ten z jednym biletem będzie chłonął atmosferę stadionu, będzie rozglądał się na boki i mecz szybko mu zleci. Jego optyka będzie też inna niż kogoś kto bywa na takich meczach dość często. 

 

Tak samo jest z tymi, którzy zapłacili za PPV czy pseudo kanały premium od Zygmunta. Choćbyś wskazał im 50 dowodów na to, że Cyfrowy Polsat ich bezczelnie oszukał sprzedając im bubel zamiast produktu premium to i tak ich nie zrazisz. Dla nich Gmoch to wyrocznia mimo, że nie radzi sobie z zablokowaniem/odblokowaniem klawiatury we własnym telefonie:

 

 

Dla nich obraz będzie optymalny mimo, że ludzie oglądający za darmo ZDF & ARD cieszyć będą wzrok obrazem dwa razy lepszym. Dla nich dźwięk będzie najlepszy na świecie mimo, że w XXI wieku głos Borka na inaugurację przypominał relację rodem z PRL. Dla nich dźwięk będzie najlepszy mimo, że sąsiad z góry krzyknął gooooool zanim telewidzowie Polsatu Sport 2 się spostrzegli. 

 

Dla nich Magiera będzie jak Mourinho mimo, że ledwo potrafi przeczytać nazwiska z tablicy, a stresa ma jakby nauczycielka kazała mu pisać wzory matematyczne przy tablicy. 

 

Dla nich Piechniczek będzie jak Ferguson mimo, że Pan Antoni zatrzymał się w latach 70., bo wciąż się do nich odwołuje. Dla nich Kowalski będzie odpowiednikiem Fabio Caressy mimo, że usypia telewidzów i pojechał na turniej nieprzygotowany, a sam komentatorem został z przypadku. Przecież to pismak. Ludzie, jaki z niego komentator?  

 

Dla nich Hajto będzie ekspertem w meczu Belgia - Włochy, mimo, że gość kompletnie nie ogarnia futbolu z tych dwóch krajów. 

 

 

Płacąc za coś extra zawsze sugerowałem się hasłem "płacę - wymagam". Widocznie ci co zapłacili mieli bardzo niskie wymagania... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy strasznie się podniecają tym bitratem. Kojarzy mi się to z onanizmem sprzętowym. A jeśli ktoś twierdzi, że ps2 i ps3 oferuje jakość VHS to obawiam się, że nie ma zielonego pojęcia o czym pisze. Chyba, że to miał być taki chwyt dramatyczny. W każdym razie chybiony.

 

Jak ktoś ma dostęp do astry i nie przeszkadza mu język, to super - ma za darmo Euro. Ale argument w postaci bitrate jest zwyczajnie słaby.

 

A najbardziej mnie rozbraja narzekanie ludzi, którzy nie zapłacili za usługę. Ciekawe, ilu z tych malkontentów opłaca abonament tv. Taka polska hipokryzja, prawda? :)

 

Siostra ma dostęp za darmo do PS2 i PS3 - widziałem co oferuje do tego co jest na ZDF - ARD - TF1 - M6 więc mam porównanie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się to czyta... To przekrzykiwanie... Ja kupiłem, bo nie mam satki i anteny do dvb-t, aby na CT pooglądać. Zapłaciłem, bo nie wyobrażam sobie, aby nie oglądać ME. Obraz w UPC na PS2 jest ok, bitrate ponad 11, ale do ch[beep]a Polsatu za to co zaoferowali to jest mi daleko. Dźwięk z d..., choć w przypadku Polsatu do przewidzenia. Na prawdę to tak trudno puścić ścieżkę 5.1? O ekspertach szkoda pisać. Stary beton zatrzymany w realiach lat '70, nie mających zielonego pojęcia o drużynach z innych krajów (dlatego nie dziwi mnie, że cały czas mówią o Polsce), oraz paru alkoholików z Dziekanowskim na czele, którego nie trawię. Na plus to jedynie komentarz Borka, Włodarczyk daje też radę i Michniewicz na duży plus. Ziober nieporozumienie, Kowalski tym bardziej, do tego Hajto z nową ksywą "z kija". :lol2: za to studio z Francji fajnie się słucha. Dobrze, że Roman w nim jest, bo jakby mecze ogarniał, to zaś krzyczał by jak rżnięta świnka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra ma dostęp za darmo do PS2 i PS3 - widziałem co oferuje do tego co jest na ZDF - ARD - TF1 - M6 więc mam porównanie.

Acha. I jakość polsatu uniemożliwia Ci oglądanie Euro? Nie zazdroszczę. Zrozumiałbym, gdyby faktycznie byłaby jakość VHS.

Wiem, że nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale ja Twojego pytania nie zrozumiałem więc zapytam:

 

Twoja aluzja odnośnie hipokryzji dotyczy...?

Fundusze dostępne dla TV. Mam rozwinąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umcus a sprobuj nagrac ktorys z meczow z kanałow PS2 i PS3 na dedykowanym dekoderze Polsatu.

Mały zonk będzie :)

Pracuję i nie zawsze mam czas oglądac na żywo.

Na innym forum info że na Evobox też komunikat brak możliwosci nagrywania. Ktos pisał tutaj że na HD7000 też są już problemy.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@umcus a sprobuj nagrac ktorys z meczow z kanałow PS2 i PS3 na dedykowanym dekoderze Polsatu.

Mały zonk będzie :)

Pracuję i nie zawsze mam czas oglądac na żywo.

Na innym forum info że na Evobox też komunikat brak możliwosci nagrywania. Ktos pisał tutaj że na HD7000 też są już problemy.

Wczoraj nagrywałem na Evoboxie na PS2. Taka ciekawostka, bo akurat nagrywałem 3 programy na raz i czwarty oglądałem. Uprzedzając pytanie: tak, nagrało się. Dziś dla pewności nagram na PS3. Ale nie widzę powodu, dla którego coś miałoby się nie nagrać.

 

Nie wykluczam ze są pojedyncze przypadki jakiś problemów, zawsze tak jest. To tylko technika, a ona czasami zawodzi. Ale to nie zasada a wyjątek.

Ludzie piszą o problemach z nagrywaniem na dedykowanych dekoderach Polsatu.

Serio? Ile tych przypadków? Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętej wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie takich przypadków więcej:

 

UEFA Euro 2016 może być wykorzystane przez Abonentów lub Użytkowników jedynie do własnego użytku osobistego na terytorium Rzeczypospolitej

Polskiej. Zakazane jest:

a.

nagrywanie, publiczne udostępnianie pakietu UEFA Euro 2016 lub jego zawartości w jakiejkolwiek formie (niezależnie od tego, czy jest ono

połączone z pobieraniem z tego tytułu opłat, czy nie)

i można się spodziewać, że Polsat jeśli będzie mógł, to zablokuje możliwość nagrywania. Nie to, żebym popierał, ale "samo życie".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie oglądanie zdf czy ard to mordęga ze wzgl na komentarz. Takiej nudy nie ma chyba w żadnej innej tv. rownie dobrze moglibu posadzić jakiego.ś zenka z ulicy - emeryta co klepie trzy po trzy tylko o tym co widać. Niemniej jednak Polsatu nie kupię  ze wzgl na to że Solorz zagrał nie fair a o UEF-ie już nawet nie pszę bo [beep]ość tych rzezimieszków przechodzi wszelkie granice zdrowego rozsądku.  Już przy pierwszych rozmowach dot praw do transmisji TVP stwierdziła ze takich pieniędzy nie zapłaci bo to się po prostu nie kalkuluje ze wzgl na padjaący w polsce rynek reklamowy i duże rabaty jakie dają nadawcy. Solorz  licytował ostro i zapłacił za to chorą jak na polskie warunki kwotę bo jakieś 120mln zł. Teraz chce ją odzyskać. jego prawo ale ja za jego głupotę i [beep]ość płacić nie chcę. Niemcy zapłacili jeszcze więcej ale nie robią [beep]izmów i nie kodują czegoś co w założeniu kupili dla wszystkich Niemców. Także tych za granicą. Korzystają przy okazji inii. Takie życie.  traci Solorz bo  doniesienia o tym jakoby przygotowywał się do blokowania kanałów swiadczą o tym że sprzedaż  pakietów stoi w miejscu a przychodu gwarantującego  przyzwoite zyski  nie widać na horyzoncie. Skoro sprzedał 400tys pakietów po 99zł to nijak nie wychodzi na tym nawet  w połowie. Szuka zysków w reklamach na otwartym  przez co tam już się niczego nie da oglądać poza samym meczem i zapowiedziach blokowania Niemców.  Ale tak to jest jak się licytuje  za ostro i nie zwraca uwagi na to co się wokół dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą o problemach z nagrywaniem na dedykowanych dekoderach Polsatu.

Tutaj nie chodzi o dedykowane dekodery polsatu tylko o to, że te kanały mają blokadę na nagrywanie.

Po pierwsze, punkt a. nie odnosi się do użytkowników prywatnych. Po drugie, jakby miał zablokować, to pewnie zrobiłby to od początku. No ale możemy sobie gdybać. Fakty są takie, że mecze można nagrywać. End of story.

Nie można.

To, że masz możliwość to po prostu błąd.

 

Dlaczego pkt a) nie odnosi się do użytkowników prywatnych ?

 

Ja tak miałem aż do wczoraj. Mam nagrane mecze od początku Euro do poniedziałku.

Edytowane przez kaeres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...