Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziała czy nie, jakie to ma znaczenie? Liczy sie statystyka. 98% zadowolonych. Nikt nie przejmuje się dwoma procentami

Właśnie czytam od początku Euro ilu zadowolonych pisze na FP CP :lol2: Wspominam tylko o tych co wykupili dostęp.A najlepsi są ci co przy przedłużaniu umowy bili się o 5 zł miesięcznie a teraz twierdzą że 100zł za dwa kanały to nic. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsi są ci co przy przedłużaniu umowy bili się o 5 zł miesięcznie a teraz twierdzą że 100zł za dwa kanały to nic. :lol2:

 

 

Chyba nie piszesz o mnie, ja się nie targuje długo z BOK bo mam ważniejsze sprawy w życiu. Co do tych 100zł to faktycznie to nic za taki produkt. Oczywiście to podtrzymuje. Co do niezadowolonych to zawsze tacy będą ale to ułamek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie piszesz o mnie, ja się nie targuje długo z BOK bo mam ważniejsze sprawy w życiu. Co do tych 100zł to faktycznie to nic za taki produkt. Oczywiście to podtrzymuje. Co do niezadowolonych to zawsze tacy będą ale to ułamek. 

Akurat nie pisałem o Tobie.Faktycznie ułamek szczególnie w pierwsze dni Euro :lol2: Postów na FP CP tyle co normalnie w tydzień jak nie więcej :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, na co dzień takiej w CP nie ma, podobnie jak porządnego opakowania. Jak się nie widzi standardów zachodnich czy nawet konkurencji to faktycznie można się się cieszyć dobrą piłką raz na kilka lat w CP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam CP tylko nc+ :) jak dla mnie jakość jest super, nie gorsza niż w C+ sport.

Masakra po prostu- albo oglądasz na tv wielkości mikrofalówki albo faktycznie HD nie rozrozniasz.

Na niemieckich obraz można nazwać porządnym- te nasze to jakieś popluczyny są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam nigdzie, że mamy w Polsce obraz tak samo dobry, jak na Zachodzie. To logiczne, że nie. Nasze HD to raczej dobre SD, ale to nie o to chodzi. Obraz jest, jak dla mnie, OK. Wolę jednak gorszy obraz, ale studio i komentarz po polsku. Proste.  :popcorn:

Edytowane przez Barti
Nazwy krajów piszemy wielką literą. Na forum piszemy poprawnie po polsku. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te mistrzostwa, bałem się o poziom w związku z 24 drużynami ale wyszło super, więcej meczów, dobra gra aż chce się oglądać (a że pracuję w domu to wszystkie mecze obejrzałem :D ). Dodatkowo już nie muszę się denerwować dziadowskim obrazem na Polsacie Sport.

Na PS2 często zdarzają się przycinki obrazu, np. przy powtórkach, często też widać efekty kompresji (PS2 ma bitrate średnio 6 Mbit/s natomiast ARD czy ZDF około 13 Mbit/s) O dźwięku będzie później.

Dzisiaj zrobiłem mały myk, na własnym tunerze sat z NC+ włączyłem PS2, na TV z wbudowanym tunerem satelitarnym (LG 55EG910V) podłączyłem kabel sat z tunera po przeplotce (tuner ma dwa wejścia SAT i dwa wyjścia SAT aby dać sygnał do innego urządzenia) podłączyłem to TV oraz zamontowałem pendrive 64GB w TV. Dźwięk idzie do AMP z tunera SAT natomiast wizja z TV (ZDF albo ARD), dzięki pendrive mogę użyć funkcji timeshift aby zsynchronizować obraz z dźwiękiem.

Wszystko działa, ale najbardziej wkurzający jest dźwięk z PS2, leci w archaicznym formacie MPEG w stereo, nie ma DolbyDigital. Już nie mówię nawet o 5.1 ale chociażby 2.0.

Pamiętam jak w 2010r. MŚ w RPA były pokazywane na TVP HD, obraz co prawda 1080i ale bitrate prawie 15 Mbit/s z dźwiękiem DD 5.1, teraz Polsat nie potrafi powtórzyć tego wyczynu nie mówiąc już o nadawaniu w 4K (w kilku krajach nadają chyba 8 spotkań w tym formacie). Naprawdę żenada że po 6 latach na ważnej imprezie obraz i dźwięk jest znacznie gorszy niż był podczas mundialu w RPA czy Euro2012, MŚ w Brazylii już były pokazywane w gorszej jakości.

 

Muszę jeszcze sprawdzić jakość Copa America na zagranicznych kanałach, bo na TVP Sport jakość jest średnia i nie wiem czy to wynika z przesyłu z USA, czy z fajtłapowatości TVP, bo np. przekazy NFL do europy są naprawdę dobrej jakości, ale w PL Eleven Sport potrafi to schrzanić.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak samo a nawet lepiej. Z ZDF lub ARD HD mam obraz i dźwięk 5.1 , wyciszyłem głośnik centralny i dałem dźwięk komentarza z PS 2. Na ZDF HD jest dobrze natomiast na ARD HD obraz jest szybciej o 2 sekundy. A na moim Sony Bravia timeshift pozwala opóźnić o min. 5 sekund. Ale jakość obrazu i dźwięku wynagradza mi tą niedogodność.

Edytowane przez Kummer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super te mistrzostwa, bałem się o poziom w związku z 24 drużynami ale wyszło super, więcej meczów, dobra gra aż chce się oglądać (a że pracuję w domu to wszystkie mecze obejrzałem :D ). Dodatkowo już nie muszę się denerwować dziadowskim obrazem na Polsacie Sport.

Na PS2 często zdarzają się przycinki obrazu, np. przy powtórkach, często też widać efekty kompresji (PS2 ma bitrate średnio 6 Mbit/s natomiast ARD czy ZDF około 13 Mbit/s) O dźwięku będzie później.

 

Dzisiaj zrobiłem mały myk, na własnym tunerze sat z NC+ włączyłem PS2, na TV z wbudowanym tunerem satelitarnym (LG 55EG910V) podłączyłem kabel sat z tunera po przeplotce (tuner ma dwa wejścia SAT i dwa wyjścia SAT aby dać sygnał do innego urządzenia) podłączyłem to TV oraz zamontowałem pendrive 64GB w TV. Dźwięk idzie do AMP z tunera SAT natomiast wizja z TV (ZDF albo ARD), dzięki pendrive mogę użyć funkcji timeshift aby zsynchronizować obraz z dźwiękiem.

 

Wszystko działa, ale najbardziej wkurzający jest dźwięk z PS2, leci w archaicznym formacie MPEG w stereo, nie ma DolbyDigital. Już nie mówię nawet o 5.1 ale chociażby 2.0.

 

Pamiętam jak w 2010r. MŚ w RPA były pokazywane na TVP HD, obraz co prawda 1080i ale bitrate prawie 15 Mbit/s z dźwiękiem DD 5.1, teraz Polsat nie potrafi powtórzyć tego wyczynu nie mówiąc już o nadawaniu w 4K (w kilku krajach nadają chyba 8 spotkań w tym formacie). Naprawdę żenada że po 6 latach na ważnej imprezie obraz i dźwięk jest znacznie gorszy niż był podczas mundialu w RPA czy Euro2012, MŚ w Brazylii już były pokazywane w gorszej jakości.

 

Muszę jeszcze sprawdzić jakość Copa America na zagranicznych kanałach, bo na TVP Sport jakość jest średnia i nie wiem czy to wynika z przesyłu z USA, czy z fajtłapowatości TVP, bo np. przekazy NFL do europy są naprawdę dobrej jakości, ale w PL Eleven Sport potrafi to schrzanić.

 

99 zł i kombinacje alpejskie. Też zapłąciłem ale aż tak kombinować mi się nie chce , chociaż brak DD jest uciążliwy. Skandal i tyle. Napisłem reklamacje do ncplus w odpowiedzi otrzymałem iż nie są oni nadawca sygnału. Szkoda że byli odbiorcami 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo to interesuje - czas leci - technicy pracują a że skończą się mistrzostwa to już insza inszość.

Przeproszą za problemy że niby nie z ich winy - ludzie ponarzekają i przejdą do życia w codzienności.

 

Polsat będzie liczył czy na plus czy na minus wyjdzie a klient jakoś to zniesie.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...