Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to sobie Maniac kupuj. Czy ktoś Ci broni. Czy Ty kupiłeś po to by oglądać euro? Czy kupiłeś po to by mieć produkt którego inni z założenia mieli nie mieć? Zauważyłem jakimś oburzenie tych co kupili, ze jak to kupiliśmy a inni mają za darmo.
A jakby nie było w innym języku i na Hot birdzie w słabszej jakości. Dlatego nic wiem o co chodzi.
Tak musicie się ciągle dowartosciowywac o te 99 zl?
Jak nie ard czy zdf to na necie człowiek obejrzy itd. Jak ktoś chce to znajdzie, a jak ktoś nie chce szukać to płaci 99 zl.
No proste.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigooo - trafiłem, więc mentalność - ZA DARMO :) Jakby ZDF i ARD wzięli 1 EUR to byś pisał, tak jak o Polsacie :)

Nie trafiłeś, bo chętnie bym zapłacił i to więcej, gdyby Polsat zrobił transmisję np. w 4K. Ale o czym tu marzyć. Przecież to Polska i ciężko nawet o dobre HD. Wystarczy, że coś tam widać na ekranie i gawiedź jest szczęśliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vigoo - gdzie masz wyrób czekoladopodobny? Studia cały dzień? Przejściowe problemy z dźwiękiem, które mieli ? Eleven i C+ też miewał i co ? Nie doceniasz, że nie ma reklam, że cały dzień leci studio, że na PS3 jest opóźnienie 2h i np. ja nie muszę nagrywać itd. Ja bym obie życzył takiego kanału bez reklam zawsze!

 

Przejściowe problemy z dźwiękiem to jakiś żart, tak samo zresztą słaby jak brak Dolby 2.0 , 5.1 ,obojętne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVManiac, gdybys powiedzial ktoremukolwiek z Twoich zachodnich kolegow, ze u nas trzeba zaplacic 74-99 PLN to by dopiero pomyslal, ze sobie jaja robisz. ;)

 

W niemal calej Europie te rozgrywki sa prezentowane za darmo, a na kanalach na ktorych mialem okazje ogladac (ARD/ZDF/ITV/BBC1 HD) jest zarowno fantastyczna jakosc obrazu/dzwieku jak i doskonale opracowanie merytoryczne (studio, analizy, gwiazdy swiatowego futbolu itd). Dla takiego Helmuta czy Johna, za darmo i bez kombinowania. Wiadomo, mozna sie przepychac, ze TVP by tego tak nie ogarnela, ale skoro przytoczylismy zachod to porownajmy co jest.

Edytowane przez Grabar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach turnieju hymn Euro grany w pętli kilkadziesiąt razy dziennie przy każdym wejściu do studia, analizie, skrótach oraz początku spotkania irytuje mnie bardziej niż wuwuzele w 2010 :( Co do studia myślę że jest naturalne, choć monotonne ze względu na jego długość. Trudno jest utrzymać poziom dyskusji w każdym gremium przez dłużej niż kilkadziesiąt minut - swoboda wypowiedzi prowadzi do formułowania banałów - ludzka rzecz. Niemniej o ile nie muszę oglądać wstawek z Paulo Kotzą i Panem Wanio jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVManiac, gdybys powiedzial ktoremukolwiek z Twoich zachodnich kolegow, ze u nas trzeba zaplacic 74-99 PLN to by dopiero pomyslal, ze sobie jaja robisz. ;)

 

W niemal calej Europie te rozgrywki sa prezentowane za darmo, a na kanalach na ktorych mialem okazje ogladac (ARD/ZDF/ITV/BBC1 HD) jest zarowno fantastyczna jakosc obrazu/dzwieku jak i doskonale opracowanie merytoryczne (studio, analizy, gwiazdy swiatowego futbolu itd). Dla takiego Helmuta czy Johna, za darmo i bez kombinowania. Wiadomo, mozna sie przepychac, ze TVP by tego tak nie ogarnela, ale skoro przytoczylismy zachod to porownajmy co jest.

 

Ile Helmut i John płaci abonamentu, i jaki % z nich płaci - to mają za friko.

 

Uważam, że te 74-99 PLN to wcale nie tak dużo. Co innego gdyby trzeba było np. wykupić CP na rok powiedzmy w abonamencie w okolicach 100 PLN. Wtedy pewnie sam rozważałbym ARD, ZDF, ale nie za takie grosze :)

 

@wojtek509 - z tym hymnem Euro się zgadzam, ale niestety w 2012 roku z Oceaną było dokładnie to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem drugą połowę meczu Anglia - Rosja na ZDF.

Jak ja tęskniłem za komentarzem z Polsat Sport 2 !

Tam ten koleś powie nazwisko i idzie na kawę....wraca i wrzuca kolejne nazwisko po 5 minutach.

Po golu Rosjan sądziłem, że nie uznany bo cisza w eterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja prowadząca donikąd ustalił już admin statut tego forum - Euro 2016 to prywatny folwark CP i po za meczami które muszą zostać wyemitowane w otwartej TV właściciel praw na Polskę może zawołać 99 czy 500zł - jego sprawa. Czy to dużo? To pytanie relatywne zależne od tego jak kochamy piłkę i ile mamy na koncie. Właściciel praw działa klarownie kierując się prawami  rynku wykorzystując słabość Telwizji Publicznej, która w niedługim czasie zostanie przez ustawodawcę wzmocniona strumieniem dukatów z abonamentu. Zaskakująca jest irytacja i niemerytoryczny poziom dyskusji w której próbuje się przedstawiać swoje racje prezentując wyższość ARD na CP w HD czy podważając jakość produktu stosując krytykę globalną. PS 2 jest bytem majcym swoje słabe strony - ale w porównaniu do tego jak TVP relacjonowała Euro w 2012 - hmmm może nikt nie pamięta transmisji LIVE z finału w 3D na TVP HD - można było się nabawić ataku epilepsji, albo stwierdzić że nasz TV jest uszkodzony .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość sygnału między Niemcami a Polsatem dzieli przepaść!!!

I to wszystko za darmo... Jak Oni śmieli to zrobić? Przecież to musi być spisek przeciwko Polsce...

Za darmo to jest dla ciebie. Miliony Niemców musi płacić prawie 17€ miesięcznie za tę przyjemność. Jak zaczniemy bulić 70zł abonamentu na TVP, to nadawca też będzie w stanie nadawać w takiej jakości.

 

Ja nie narzekam. Za 79zł mam dostęp do najlepszego (w tej chwili) kanału sportowego bez reklam - Polsatu Sport 2 HD. Materiał "na żywo" leci przez cały dzień. Jakość w kablu jest porównywalna z tą Canal+ Sport HD (Multimedia ~11 Mb/s). A problemy techniczne każdy ma, i są one przejściowe. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakiś nadawca uniknął ich całkowicie przy starcie. Co do komentatorów, Borek na pewno lepszy niż ci z Das Erste/ZDF (już nie mówiąc o TVP).

 

Oczywiście największy minus to brak DD 5.1. Ale jest to mankament do zaakceptowania.

 

Ciekawe dlaczego, najbardziej narzekają ci, którzy dostępu nie mają? ;)

 

TVManiac, gdybys powiedzial ktoremukolwiek z Twoich zachodnich kolegow, ze u nas trzeba zaplacic 74-99 PLN to by dopiero pomyslal, ze sobie jaja robisz. ;)

 

W niemal calej Europie te rozgrywki sa prezentowane za darmo, a na kanalach na ktorych mialem okazje ogladac (ARD/ZDF/ITV/BBC1 HD) jest zarowno fantastyczna jakosc obrazu/dzwieku jak i doskonale opracowanie merytoryczne (studio, analizy, gwiazdy swiatowego futbolu itd). Dla takiego Helmuta czy Johna, za darmo i bez kombinowania. Wiadomo, mozna sie przepychac, ze TVP by tego tak nie ogarnela, ale skoro przytoczylismy zachod to porownajmy co jest.

Bzdury i bujdy wyssane z palca. Wszędzie tam, gdzie są transmisje publiczne na szeroką skalę, to ludzie płacą abonament nadawcy publicznemu. I to nie niemało, jak w przypadku Niemców i Brytyjczyków. Należy porównywać rzeczy porównywalne. A nie Mercedesa do "Malucha".

Co do gwiazd, my mamy w swoich piłkarzy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu się rakowisko zrobiło XD

Niektórzy użyszkodnicy powinni wreszcie wyjść z piwnicy i przewietrzyć się. Może emocje opadną i od spaceru tylne kończyny przestaną swędzieć :P

 

Są już jakieś informacje jaki los czeka te kanały po Euro?

Na 99% zostaną zlikwidowane. Śmiem zaryzykować takie przypuszczenie, że mogą ewentualnie wrócić gdyby Polsat znów wykupił jakąś dużą imprezę a na pozostałych kanałach (PS, PSE, PSN) miał wszystko tak pozapychane, że wiele rzeczy musiałoby zostać puszczonych "z odtworzenia". Szanse na to są bardzo małe, bo większość dużych imprez ma TVP, ale no tak sobie o powiedziałem hehe.

Czekam na hejty ekspertów siedzących tu 48/14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne kraje to nie Polska, która zalicza 45 lat komuny - mają kapitał a ponadto ludzi płacących abonament. Wtedy możesz sobie żądać ile wlezie. Teraz nie ma na to kasy.

 

Tak, będę bronił Polsatu, bo nie wiem jak wyglądają aktualne reklamy, po prostu żadnej nie widziałem od początku Euro i już choćby za to jestem wdzięczny! No saaaame niedociągnięcia oczywiście, po prostu nie da się oglądać - lepiej oglądać szwargotanie, tutaj nic nie przeszkadza, bo byle jest za DARMO! Taka mentalność rozumiem...ZEZ na Astrę, nie ważne ze po niemiecku, że trzeba wyleźć na dach, zainwestować więcej kasy niż 70 PLN, ale ważne, że masz świadomość, że nie płacisz polskiemu przedsiębiorcy....gratuluję :)

Co powiesz użytkownikom Ipli, którym transmisja wiesza się co kilkanaście sekund? Nie po to ktoś płaci 99 zł by mieć takie trudności - właściwie niemożność obejrzenia meczu. Skoro ludzie donoszą,że streamy chodzą im lepiej niż płatna platforma to chyba to nie jest ok. Serwery powinny być na to przygotowane, mnie nie interesuje tłumaczenie,że nie wytrzymały. Jeśli ktoś płaci ma otrzymać odpowiedni produkt i tyle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a z jakiego operatora - dekodera - modułu korzystasz ??

CP, PVR7000.

Z infolinii się dowiedziałem, że w ogóle nie można nagrywać tak jak PPV (np. MMA).

Z tym, że ja mam nagrane wcześniejsze mecze.

Konsultant uważa iż to był błąd, że mogłem nagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak kanały znalazły sporą liczbę chętnych.

 

Ponad 400 tys. abonentów największych sieci kablowych i platform cyfrowych wykupiło już dostęp do kanałów Polsat Sport z transmisjami Euro 2016

http://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/ponad-400-tys-osob-kupilo-dostep-do-kanalow-polsat-sport-z-transmisjami-euro-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...