Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki Czesiu Michniewicz bije na głowę ( jako drugi komentator tzw ekspert) Hajtę ale to wynika również z tego że to człek inteligentniejszy od Hajty


Marek Kleitz, który jeszcze jak widać został na razie w Polsacie.

dzieki za info, pewnie jak nie zacznie komentować to go zgarnie NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam,że TVP miała takie kłopoty na MŚ w Brazylii,ale po trzech dniach już to naprawili. 

Jak sobie radzi Piotr Świerczewski?? Mieli go zatrudnić jako reportera pokazującego ciekawostki, turniej od kulis. Miał (chyba podróżować po całej Francji. Jak to wygląda?? Czy w Polsacie Sport 2 są takie perełki jak 8 lat temu czyli rozmowy z zagranicznymi piłkarzami prowadzone przez ekspertów Polsatu. Tu także Świerczewski mógłby się wykazać. Brakuje mi tego klimatu jak 8 lat temu studio było na powietrzu, na miejscu rozgrywania MŚ , fajnie,że robią studio do meczów Polaków,ale to troszkę mało. Jak oceniacie Wy, którzy wykupiliście opakowanie tegorocznych ME do tego co było podczas EURO 2008?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mało a poza tym to panowie zrobili sobie wycieczke po Francji i jej pięknych zakątkach a rozmawiają głownie z sobą i komentują mecze zamiast wyszukiwać wielu ciekawych ludzi zwiazanych z futbolem i nie tylko. Dla mnie to fuszerka i nic ciekawego nie wnoszą a mogliby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rozmowy i dywagację na temat naszych przeciwników równie dobrze mogliby przeprowadzić przypadkowo spotkani Janusz z Bogusławem... dowiedziałbyś się mniej więcej tego samego. Chociaż dzisiaj Gmoch oświecił mnie, ze Modrić nie poradził sobie w Anglii, a Hajto zrobił z Rosickyego wicemistrza Europy z 1996 roku. Oczywiście nikt też się nie zorientował, że wydarzenia na trybunach były wynikiem zapowiadanego przed turniejem protestu przeciwko Mamicovi, korupcji i ogólnemu bagnu jakie panuje w chorwackiej piłce (oczywiście sama forma była wyjątkowo [beep]na i uderzająca w piłkarzy oraz pozostałych kibiców, a nie umoczonych po uszy działaczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nie wykorzystują Bartnickiego. Przecież od jest wszechstronny i mógłby studio lub komentarz ogarnąć.

Np. odciążając Kowalskiego który jest najwyżej poprawny. 

A już w ogóle niezrozumiały jest brak Iwanowa. Co się z nim dzieje ?

Bartnicki odszedł z Polsatu i został jakimś dyrektorem w Chojniczance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziober co dziś komentował na Polsacie ma jakieś szwedzkie obywatelstwo? Rany jaki stronniczy komentarz yikes.gif

 

To jest dla mnie człowiek z buszu (wyglądem mi takiego przypomina). A to co on gada i jak gada, to przechodzi wszelkie pojęcie!! ZIOBER DO DOMU, A NIE NA EURO!!! DNO DNA. Żenada, nie słyszałem by cokolwiek fajnego powiedział, a mądrzy się [beep] jak mało kto. Jeszcze jak z Kowalskim komentują to mam ochotę obu je... ! 

 

 

A teraz Hajto na meczu Czechy - Chorwacja i jego [beep]ny. Czy ludzie w Polsacie nie słyszą co ten "ekspert" wygaduje. Kiedyś był niezłym piłkarzem ale komentowaniem to niech się zajmuja fachowcy a nie amatorzy

 

Hajto to numer 2 ekspert na tym Euro, zaraz po Michniewiczu. 

 

Nie rozumiem czemu nie wykorzystują Bartnickiego. Przecież od jest wszechstronny i mógłby studio lub komentarz ogarnąć.

Np. odciążając Kowalskiego który jest najwyżej poprawny. 

A już w ogóle niezrozumiały jest brak Iwanowa. Co się z nim dzieje ?

 

Odciążając? Raczej zastępująć chciałeś powiedziec. Kowalski jak i Ziober won do domu!! Dwa największe zła Polsatu na tym Euro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o rolę Romana Kołtonia. Jest ekspertem przy meczach Polaków. Co ponadto?? Była mowa,że będzie  robił jakieś reportaże. Czy już jakieś były??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co te cale wasze gadki  kilka stron o komentatorach i komentowaniu ??? nabijacie sobie posty? ...przeciez Polsat tego nie czyta oni to maja w dalekiej d....... robia swoje i zadne placze tego nie zmienią,jest jak jest na więcej od nich nie liczcie taki maja sklad personalny i tyle w temacie   :wink: i nie ma sensu do konca euro plakac ze ten tak komentowal ten sie nie nadaje itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam o rolę Romana Kołtonia. Jest ekspertem przy meczach Polaków. Co ponadto?? Była mowa,że będzie  robił jakieś reportaże. Czy już jakieś były??

Właśnie ktos taki jak Kolton czy Lubanski powinni byc wykorzystani w szerszym zakresie. Rozumiem ze kadra Polski itp ale Lubanski to tylko mecz otwarcia skomentował a taki Ziober irytuje codziennie... Ten czlowiek jest kompletnym nieporozumieniem. Czyj to kolega jest ze pojechał na Euro?? Bo za wiedzę (haha jak to brzmi w jego przypadku) na pewno nie.

 

@Tomas73, a czemu mamy nie pisac skoro procz 4-5 ludzi reszta jest na poziomie zenujacym i to ze taki Ziober kopal gdzieś pilke nie znaczy ze ma komentować! Robi to zle. Czy Solorz tego nie widzi?

 

Wczoraj do komentowania dołączył Przybysz. Ehh niestety na mexz Italii akurat. Mma nadzieje ze to nie jest zadna wymiana na linii Włodarczyk -Przybysz?! Wlodarczyk super komentuje.

 

I jeszcze ten Dziekanowski i Prusik w studio... Obaj do tarcua chrzanu. Dobrze ze jest Kowalczyk i Gmoch bo czasem cos ciekawego powiedzw. Kowal przez wielu nielubiany ale ma ciekawe wnisoki i nie jest banalny jak Prusik i Dziekanowski ktorzy nic nie powiedza ciekawego nigdy! Kowaldzyk moze i ostro czasami ale mi odpowiada.

 

PS. Chyba Gmoch z Dziekanowskim sie nie lubią, bo często sporu ze soba maja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Tomas73, a czemu mamy nie pisac skoro procz 4-5 ludzi reszta jest na poziomie zenujacym i to ze taki Ziober kopal gdzieś pilke nie znaczy ze ma komentować! Robi to zle. Czy Solorz tego nie widzi?

 

 

 

Niestety nie widzi  tak jak nie widzi brak dzwieku dd 5.1 , juz o tym pisalem "kasa musi  sie zgadzac" tu nie ma sentymentow czy Ty myslisz ze przy wyborze komentujacych tez nie graly roli aspekty finansowe? Dziekanowski czy Ziober moze byc "tani" do oplacenia ....przeciez nie robia tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś przeoczyłem bo jest 14.20 a oni mówią o meczach grupy F a nie Belgia - Irlandia. Chyba, że to celowa zapowiedź żebym zadzwonił po PS2 i 3. Na tyle co oglądałem te studia to już prędzej mówili o reprezentacji Polski a nie meczach późniejszych. No nic, najważniejszy jest mecz.

Strejlau to jednak mądry człowiek, bardzo dobrze się go słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Oczywiście nikt też się nie zorientował, że wydarzenia na trybunach były wynikiem zapowiadanego przed turniejem protestu przeciwko Mamicovi, korupcji i ogólnemu bagnu jakie panuje w chorwackiej piłce (oczywiście sama forma była wyjątkowo [beep]na i uderzająca w piłkarzy oraz pozostałych kibiców, a nie umoczonych po uszy działaczy).

Skąd mieli się zorientować skoro mainstream o tym nie pisze. Jedyne wartościowe teksty o tym są  autorstwa  Kuby Olkowicza z Weszło ale on należy do środowiska. Forma jak najbardziej dobra bo jedynie wykluczenie Chorwatów i ogromne kary skompromitują związek i zdyskredytują działaczy co doprowadzi do wyboru nowych władz nie będących w kieszeni Mamica.

 

 

 

Spodziewałem się jednak więcej materiałów z Francji, jakiś reportaży, za kulisowych rozmów tym bardziej, że Świerczewski trochę osób zna, Ziober w sumie też ( a nie da się go słuchać jako komentatora ) to może jednak pojeździliby po Francji, powykorzystywali znajomości i zrobili jakieś zakulisowe wywiady, opowiedzieli jakieś ciekawości itd.  Zdecydowanie jest tego za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma nic konkretnego w przekazach ludzi będących na miejscu. Zwykłe bla bla bla takie jak w studio mozna posłuchać. Niezrozumiałe dla mnie jak tak mozna niewykorzystać ludzi będących we Francji, nic ciekawego nie przekazuja, zupełnie. A jeśli dla kogos tutaj Hajto to nr 2 jako dodatkowy ekspert to współczuję. Choć z drugiej strony niestety dla Polsatu czołówka komentatorów jest u konkurencji. Tacy prawdziwi eksperci dodatkowo pomagajacy komentować jak Przytuła, Wieszczycki, Węgrzyn czy Maciej Murawski to byłaby bajka ale cóz jak wspomniałem cała czołówka siedzi w NC+. Jedynie Borek jest postacią wielką w Polsacie.

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że skoro TVP mogła wypożyczyć to może CP też mógłby pogadać z nimi?? :) Co do Borka to bardzo dobrze,że jednak zapadła decyzja,że nie prowadzi studia,a komentuje maksymalnie tyle ile się da. To z korzyścią dla widza. 

Inna sprawa,że moim zdaniem standardem jest jednak komentowanie meczów piłkarskich przez duet komentator główny- ekspert. Tutaj nie wszystkie mecze są realizowane przez duety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do Prusika pasuje jak najbardziej z rzeczową oceną do studia ale tez sprawdzał się z Borekiem jako współprowadzący transmisję w meczach przed Euro. Co do Borka to mogłby prowadzić wszystkie mecze :) bo jest wybitnym komentatorem. A co do Hajty to pisałem o nim w odpowiedzi na wpis kolegi @ robsonUnitedxD na poprzedniej stronie i jego oceny jakoby był ekspertem nr 2 , co wywołało u mnie śmiech

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...