Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę łyknąłbyś wszystko byle było po Polsku? 

 

Wasze wymagania mnie rozbrajają. 

 

 

 

Nie przesadzaj, że jest aż tak tragicznie. Krytykujecie nie wiadomo co. Polsat to [beep] ogólnie - FAKT. nc+ ich łyka, wiadomo, że C+ lepiej by wszystko zorganizowało zwłaszcza jeśli chodzi o ekspertów i komentatorów. Jednak Polsat się postarał studio prawie cały dzień od 13:00 do 1:00 w nocy, jak dla mnie szacunek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio farsa, bo jest po polsku - to oczywiste. Lepsze po niemiecku i czesku, bo za darmo :D

[...]

 

PS. Mam wykupione Polsaty tak dla twojej wiedzy, ale poziom dzisiejszego studia to parodia.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku, poprawiono też niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filion to jak Ci nie pasuje to sobie przełącz na ARD albo CT Sport, będziesz miał poziom, którego wymagasz.

 

Natomiast jak widać, po idiotycznej interwencji widzów nie podają wyników drugiego meczu....coś a'la ESP 6-1 BUL, po minach kibiców i zawodników "widać" wynik drugiego meczu, ale nie podajemy....więc oczywiście musisz śledzić w necie dodatkowo z boku jaki jest wynik w drugim meczu....XXI wiek...ale idiotyzm goni idiotyzm. Tak, więc @filion powinieneś zawnioskować żeby zawiesili studio, może posłuchają....i będą same mecze, ale potem zaczniecie szczekać, że nie ma studia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem to i przełączyłem... Żal, studio poziom International. Ale dla niektórych jest zajefajnie... Sądząc po wpisach. Przecież tylko stówkę kosztowało, czego można wymagać.

 

To piszą ludzie którzy zapłacili tą stówę i teraz sobie wmawiają, że studio na Polsacie chociaż jest najgorsze od lat przy wielkich turniejach (nawet TVP na MŚ 2014 miało lepsze) jest fajne.

Strejlau, Gmoch, te śmieszne analizy Magiery, jacyś goście z kosmosu (ci bokserzy z Ukrainy, Cozza, Rysiek z Klanu - śmiech na sali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@filion to jak Ci nie pasuje to sobie przełącz na ARD albo CT Sport, będziesz miał poziom, którego wymagasz.

 

Natomiast jak widać, po idiotycznej interwencji widzów nie podają wyników drugiego meczu....coś a'la ESP 6-1 BUL, po minach kibiców i zawodników "widać" wynik drugiego meczu, ale nie podajemy....więc oczywiście musisz śledzić w necie dodatkowo z boku jaki jest wynik w drugim meczu....XXI wiek...ale idiotyzm goni idiotyzm. Tak, więc @filion powinieneś zawnioskować żeby zawiesili studio, może posłuchają....i będą same mecze, ale potem zaczniecie szczekać, że nie ma studia :D

 

 

wiele osób nie chce znać wyniku drugiego meczu a tobie pozostaje flashscore albo rozpoznanie wyniku po twarzach kibiców Macieju

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piszą ludzie którzy zapłacili tą stówę i teraz sobie wmawiają, że studio na Polsacie chociaż jest najgorsze od lat przy wielkich turniejach (nawet TVP na MŚ 2014 miało lepsze) jest fajne.

Strejlau, Gmoch, te śmieszne analizy Magiery, jacyś goście z kosmosu (ci bokserzy z Ukrainy, Cozza, Rysiek z Klanu - śmiech na sali).

 

Czy Wy naprawde ogladacie to studio??? dla mnie najwazniejsze sa mecze nie potrzeba mi sluchac "znawcow i expertow w studiu jak pitola 3x3"....błagam dajcie juz na luz cieszcie sie grą i meczami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły idiotyzm teraz, bo Borek nie może powiedzieć ile mamy wygrać, aby zając 1 miejsce, bo nie może zdradzić wyniku - hahaha :D Przecież tutaj nie chodzi o Flashscore tylko o to, że to jest śmieszne, bo dlaczego Nawałka chce wygrać wyżej? A no nie możemy powiedzieć :D Żenada....

 

 

EDIT: Hahaha a w 93 min podali wynik Niemców....jak ktoś nie oglądał to się dowiedział...a cały mecz wynik ukrywali....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za Euro ok.100 zł ale zrobienie Multiligi to ponad siły Polsatu. :lol2:Hajto twierdzi że Jodłowiec ma dobre uderzenie z prawej ręki.Jak zwykle ten ekspert bardzo ciekawe rzeczy opowiada.Nic tylko głęboko zasiadać w fotele i słuchać.

Multiliga z dwóch meczów??? Nie profanujmy tej formy pokazywania piłki nożnej. Jak ktoś chce mieć multiligę to niech sobie kupi drugi telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: można się przyczepić do tego kto przychodzi do studia, kto komentuje inne mecze niż Polski, ale jednego nie możecie zarzucić Polsatowi: Oprawe meczów reprezentacji Polski. Studia ( właściwie dwa) na stadionie. Własne kamery na boisku. Wywiady no i akurat w PS2 brak reklam. Tu myśle spokojnie nie ustępują Canal+, a może nawet lekka przebitka ( no nie da się porównać, bo C+ nigdy takiego turnieju nie pokazywało). Prawda jest taka, że TVP nawet w połowie by tak tego nie zrobiła ( nie licze wywiadów Kurowskiego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...