Jump to content

bartas_20

Users
 • Content Count

  1269
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Świetna

About bartas_20

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mateusz14422 Ile takich umów już widziałeś czy słyszałeś o nich, a później rynek weryfikował to inaczej?
 2. Eleven się spokojnie wybroni bo nie sprzedają się jako kanał "premium". 15 zl i masz. Po za tym w razie problemów najwyżej połaczą się z Polsatem. C+ ma problemy. Utracone SGP, dużo ważnych przetargów w tym i następnym roku. W razie porażki z LaLiga, rzeczywiście LM może dla C+ być albo nie być. Samą ligą polską nie ujadą na takim poziomie cenowym.
 3. Co do Sportklubu : Sądzę. że za jakiś czas usłyszymy, że kanał znika z rynku i prawa przejmuje Canal+. Tak to zaczyna wyglądać.
 4. A może ten "nowy" gracz nie być wcale taki bardzo nowy. Nikt jeszcze nie wspomniał, że istnieje coś takiego jak Amazon, który bibilotekę filmową ma w Polsce dość ubogą i sport jak zresztą na wielu rynkach jest dla nich opcją. Ale to oczywiście dywagacje i domysły. Ale nerwowo jest moim zdaniem tylko w C+. Oni bez Laliga znowu mega tracą . Eleven się jakoś wybroni.
 5. Transmisja z meczu Kielczan jest już w programie Eurosport 1 na jutrzejszy dzień.
 6. Nikt nic nigdzie nie pisał, a na SuperPolsat trwa właśnie transmisja z Orlen Wyścig Narodów, który jest również pokazywany na TVP Sport.
 7. https://www.sportbusiness.com/news/laliga-broadcast-rights-on-the-market-in-heavyweight-european-countries W najbliższych tygodniach rusza przetarg na prawa do Laliga. Sezony 2021/22-2025/26 wiec na dłużej niż teraz. Przetarg prowadzi Mediapro.
 8. @goodmen wymieniasz chyba wszystkie prawa które są wolne ale daj spokój, tych praw nie ma w Polsce bo nikt ich nie chce. Naprawdę polski rynek jest tak wypełniony, że stacje chcą praw jak najwięcej, więc jeśli czegoś nie ma , to znaczy, że jest z tymi prawami jakiś problem. Albo są za drogie, albo są jakieś obwarowania. NFL chce takiej kasy od kiedy sprzedaje prawa sama, że nie ma tematu nawet SuperBowl, które normalnie wzięłaby każda stacja. Ligue 1 temat znany i przewałkowany i do 2024 raczej się nie zmieni. @Piotr94 Jeśli prawa sprzedawać będzie IMG na 99,9% będzie w Polsacie, ale to j
 9. Będzie pewnie walka o Bundesligę, Serie A i LaLiga, bo za rok kończą się prawa. I C+ na tą chwilę dzieli te prawa, a śmiem twierdzić, że ambicją jest aby posiadać je całkowicie. @fillion ale skąd info, że ma coś komentować 3 września?
 10. @ezequiel93 prawa do ligi francuskiej to temat rzeka. Pełne prawa międzynarodowe posiada Bein Media Group. W bardzo wielu krajach te prawa nie zostały sprzedane ze względu na cenę. Nawet LFP protestowało i chciało bardzo aby ten pośrednik zmienił politykę właśnie podając Polskę jako przykład, gdzie nie są obecni. Miał powstać( być może już powstał) serwis OTT, który właśnie m.in. mial być dostępny w Polsce, gdzie można by wykupić i oglądać ligę. Tu masz o tym więcej informacji. https://www.sportbusiness.com/news/lfp-delays-myligue-1-ott-launch-until-at-least-the-summer/
 11. Zgadza się- lecz nie wiadomo czy dokładnie na tyle będzie oferowana innym stacjom. Oczywiście bardziej jednak myślę o siatkówce bo tam równiez długa umowa Infrontu ręczna u nas lekko w odwrocie. Ale od tego pośrednika jak również IMG Polsat kupuje chętnie i dużo więc kto wie. Umowa na Siatkówkę też jest dłuższa- do 2032 roku. Jedyne prawa stricte do 2028 roku infront ma do Hokejowej Ligi Mistrzów. Ale nie sądzę, że Marian Kmita określiby te prawa jako ciekawe.
 12. bartas_20

  TVP Sport

  @Vojthas pierwszych dwóch zawodów GP figurowych w ogóle nikt w Polsce nie pokazywał, bo Polsat nie miał umowy. Wtedy na pewno bez problemu można było oglądać na Youtube.
 13. W kwestii Eurosport Player warto wspomnieć, że od kilku dni transmisje są w jakości 1080p 50 fps. Zarówno w przeglądarce jak i apce na PS4. Na smartfonach jest już tak od dluższego czasu.
 14. bartas_20

  TVP Sport

  @vojthas naprawdę chyba teraz ironizujesz. Z praw ISU pokazali wszystko co można było, nawet Mistrzostwa 4 Kontynentów. Transmisje na kanale ISU na Youtubie z tego co wiem nie były w geoblock w Polsce, ale może coś przeoczyłem. Porównaj sobie jak te prawa wykorzystywała TVP. Z Pana Dyrektora wychodzi to, że on już naprawdę pomyślał, że jest hegemonem na rynku i jak powie, że będą pokazywać, to nikt się nie sprzeciwi Odlatuje coraz bardziej, a, że dopływ kasy będzie to możemy się takich buńczucznych tweetów spodziewać więcej.
×
×
 • Create New...