Jump to content

bartas_20

Users
 • Content Count

  1230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Dobra

About bartas_20

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. bartas_20

  TVP Sport

  I kolejna wypowiedź typu: zapłaćcie nam jeszcze najlepiej a może gdzieś tam was wrzucimy. Znów klepie o zasięgu, a w innych wypowiedziach twierdzi, że nie o zasięg chodzi. Propaganda w czystej postaci. Nie stać ich, a kupują wszystko co pasuje pod Jacka i tam nie liczą się z pieniędzmi. I nie chodzi mi o to, że źle się stało. Dobrze, że żużel ostatecznie ląduje w Nsport+ , oni robią to dobrze, Ale żużel Jacka po prostu nie interesuje. No ale tego Pan Marek nie powie.
 2. Chyba jest jakiś problem z UFC. Gale tylko na żywo, brak jakchkolwiek powtórek, oraz powtórek starszych gal. Obawiam się o niesprawdzony biznes, po tym roku kończy się umowa- ciekawe czy będą ją przedłużać .
 3. bartas_20

  TVP Sport

  Nie no błagam. Szkolnikowski powiedział Kurski powiedział i niektórzy jak w jakichś Bogów wierzą. Jakość produkcji z Kazachastanu nie była zła, wręcz przeciwnie, robi to ekipa odpowiedzialna za KHL, a tam standard jest wymagany. Po prostu nie pasuje mu do linii jego widzimisię, bo nie do strategii oczywiście. Jedyne co jest na plus przy produkcji TVP to na pewno rozwinięli się sprzętowo. Teraz modernizują wóz HD1 do 4k, to akurat dobrze. Natomiast kupno praw i próba wciśnięcia, że to kontent premium ( większość to prawa od Eurowizji, bądź kupione za baardzo duże pieniadze jak Euro i Repra. oraz sublicencje nie wiadomo za co i za ile od Polsatu), no i oczywiście jak coś nie wyjdzie to nie wina TVP tylko wszystkich dookoła. Niestety propaganda dotknęła też dział sportowy, miałem jakoś miałem nadzieje, ze nie ale jednak.
 4. @mara68 te czasy kiedy wóz mógł obsłużyć tylko kilka kamer 4k a reszta hd przynajmniej w UK już minęły. Wozy od Nep i Telegenic są w stanie obsłużyć do 24-30 kamer 4k. Natomiast problem jest z powtórkami oraz kamerami SSM. W większości przypadków jest to upscal z 1080p.
 5. bartas_20

  TVP Sport

  Ok zgodzę się, w przypadku rywalizacji ze sportklubem i podobnych( a nie dużo niższej) ofert mogli by wybrać TVP. W takich przetargach wątpie aby decydowała oglądalność. Liczą sie pieniądze.
 6. bartas_20

  TVP Sport

  Pamiętaj, że już za dwa lata stracą te prawa. Nowych klientów dużo na te prawa nie zyskają, więc jedyny zarobek to właśnie sublicencja. Całkiem normalne działanie. Ci klienci co są dla SGP i tak pozostaną a kasa wleci. Pan Szkolnikowski i Kurski chętnie propagandowo kupią bo pewnie i jakiś koncern się dołoży. Zresztą ten tweet o zakupie praw do Copa del Rey. On naprawdę odlatuje. Gdyby ktoś złożył wyższą ofertę to by wygrał. A nie o doświadczenie chodzi ( zresztą sorry, że inne stacje w Polsce nie mają doświadczenia ?)
 7. @Ramirez Thomson to żadna francuska firma, tylko tańsza odnoga firmy TCL- chińskiej firmy, która produkuje tv w Polsce.
 8. Jeśli to prawda, to wg mnie absolutnie największa strata dla tych co ogladają biathlon. Absolutnie topowy duet, wręcz legendarny. Teksty to jedno , ale Ci co oglądali czy Biathlon czy Kolarstwo to wiedzą o czym mówię. Można ich było godzinami słuchać. Ciekawe co mogłoby zdecydować o takim ruchu.
 9. A nie pomyślał nikt, że to jest kwestia jakichś umów Polsatu z LG? Że się po prostu nie dogadali? Przecież przez chwilę podobno było dostępne wszystko i działało więc to nie kwestia techniczna. Aspekty finansowe w tej sprawie są bardzo istotne.
 10. @wislok Ironicznie? Ostatnio sam stwierdziłeś, że to strata TVP. No i Polsat przejmuje . To nie ogromna ale uwierz mi dla Pana Szkolnikowskiego na pewno prestiżowa strata.
 11. A no prestiżowa. Pan dyrektor nie przywykł do takich strat. Już oczywiście widze tłumaczenia, że nieopłacalne i tak dalej, ale przypominam sobie jak przejmowali od Polsatu, to chwalili się na prawo i lewo. Oczywiście , że np: utrata skoków byłaby dużo mocniejsza, ale jednak to dosyć duży pakiet.
 12. TVP na pewno nie zrezygnowała tak ot, zmienił się pośrednik z Eurowizji, z której mocno czerpie TVP na Infront i już nie ma praw za pół darmo. To dosyć prestiżowa strata dla TVP, a otwiera ona pewnie też negocjacje Polsatu dla praw FIS, bo to jest ten sam pośrednik, a już w Skandynawii Eurosport potracił na rzecz grupy NENT, zobaczymy jak będzie w pozostałej części Europy.
 13. Do Polsatu wraca short track i łyżwiarstwo szybkie a do tego pojawi się również Łyżwiarstwo figurowe. To efekt umowy z Inforntem na prawa do transmisji ISU. https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-11-05/prawie-trzydziesci-wielkich-imprez-lyzwiarskich-w-polsacie-sport/?ref=slider
 14. @rafpolsat tak masz rację, już się zorientowałem i kilka postów wcześniej poprawiłem.
 15. Nie jest to jedyna taka sytuacja. Eleven miało wg strony FIVB prawa do MŚ w Siatkówce Plażowej. Przez to nie można było oglądać np: na Beachstream. Ale kiedy pytało się o to Pana Mirosławskiego to milczał. Nie wiem po co to robić. Przecieź można by chociaż odblokować transmisję na Youtube- nie robić problemów.
×
×
 • Create New...