Jump to content

bartas_20

Users
 • Content Count

  1224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Dobra

About bartas_20

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Ramirez Thomson to żadna francuska firma, tylko tańsza odnoga firmy TCL- chińskiej firmy, która produkuje tv w Polsce.
 2. Jeśli to prawda, to wg mnie absolutnie największa strata dla tych co ogladają biathlon. Absolutnie topowy duet, wręcz legendarny. Teksty to jedno , ale Ci co oglądali czy Biathlon czy Kolarstwo to wiedzą o czym mówię. Można ich było godzinami słuchać. Ciekawe co mogłoby zdecydować o takim ruchu.
 3. A nie pomyślał nikt, że to jest kwestia jakichś umów Polsatu z LG? Że się po prostu nie dogadali? Przecież przez chwilę podobno było dostępne wszystko i działało więc to nie kwestia techniczna. Aspekty finansowe w tej sprawie są bardzo istotne.
 4. @wislok Ironicznie? Ostatnio sam stwierdziłeś, że to strata TVP. No i Polsat przejmuje . To nie ogromna ale uwierz mi dla Pana Szkolnikowskiego na pewno prestiżowa strata.
 5. A no prestiżowa. Pan dyrektor nie przywykł do takich strat. Już oczywiście widze tłumaczenia, że nieopłacalne i tak dalej, ale przypominam sobie jak przejmowali od Polsatu, to chwalili się na prawo i lewo. Oczywiście , że np: utrata skoków byłaby dużo mocniejsza, ale jednak to dosyć duży pakiet.
 6. TVP na pewno nie zrezygnowała tak ot, zmienił się pośrednik z Eurowizji, z której mocno czerpie TVP na Infront i już nie ma praw za pół darmo. To dosyć prestiżowa strata dla TVP, a otwiera ona pewnie też negocjacje Polsatu dla praw FIS, bo to jest ten sam pośrednik, a już w Skandynawii Eurosport potracił na rzecz grupy NENT, zobaczymy jak będzie w pozostałej części Europy.
 7. Do Polsatu wraca short track i łyżwiarstwo szybkie a do tego pojawi się również Łyżwiarstwo figurowe. To efekt umowy z Inforntem na prawa do transmisji ISU. https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-11-05/prawie-trzydziesci-wielkich-imprez-lyzwiarskich-w-polsacie-sport/?ref=slider
 8. @rafpolsat tak masz rację, już się zorientowałem i kilka postów wcześniej poprawiłem.
 9. Nie jest to jedyna taka sytuacja. Eleven miało wg strony FIVB prawa do MŚ w Siatkówce Plażowej. Przez to nie można było oglądać np: na Beachstream. Ale kiedy pytało się o to Pana Mirosławskiego to milczał. Nie wiem po co to robić. Przecieź można by chociaż odblokować transmisję na Youtube- nie robić problemów.
 10. Ok mała errata moich postów. Okazuje się, że Sportklub będzie pokazywał Nascar ale tylko mniejszą Xfinity Series. Monster Energy Cup nadal w Motowizji. Przepraszam za zamieszanie.
 11. Nie ma takiej informacji, ale dziwne, że Sportklub chwali się Nascar na żywo, kiedy jeszcze chwilę temu Motowizja chwaliła się, że przedłuża prawa. Nie działa też strona Motowizji, ale może to zbieg okoliczności. Dlatego zadałem takie pytanie i dziwie się, że @ircios ironicznie odpowiada.
 12. Słuchajcie, czy to koniec kanału Motowizja? Strona nie działa, dodatkowo dziś Sportklub pochwalił się transmisją Nascar, które to prawa posiada i nawet nie tak dawno przedłużyła Motowizja. Mało tego od niedawna Sportklub pokazuje też DTM, a z tego co gdzieś wygrzebałem te prawa posiadała również Motowizja, ale z jakichś powodów nie pokazywali Live.
 13. Tvn 24 to jeden z najdroższych kanałów w kablówkach, przebija niejednokrotnie ceną kanały sportowe. Nikt przy zdrowych zmysłach w TVN nie zdecyduje się na odkodowanie kury znoszącej złote jaja.
 14. No to teraz do remasteru z kultowych polskich filmów pozostał chyba już tylko "Chłopaki nie płaczą".
 15. No właśnie dlatego pytam, bo wersje HD już widziałem na TVN, ale wczoraj Kiler pojawił się na C+ 4k i ciekawy jestem jaka jakość tego masteringu i czy rzeczywiście zrobili to w 4k.
×
×
 • Create New...