Jump to content

Project_ALF

Users
 • Content Count

  4949
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

316 Rewelacyjna

About Project_ALF

 • Rank
  Zżyty z forum

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 • Location
  Planeta Melmac (sześć parseków za Hydra Centauris)

Recent Profile Visitors

1542 profile views
 1. W aplikacji HBO GO limit ulubionych filmów ogranicza się tylko do 50 pozycji?
 2. Jesteśmy zbyt niedojrzałym społeczeństwem, które absolutnie nie jest gotowe na tego typu seriale bowiem u nas taka produkcja od razu miałaby wydźwięk polityczny pogłębiający już i tak bardzo głębokie podziały. W cywilizowanych krajach, gdzie występuje wysoka kultura polityczna oraz dojrzała demokracja takie seriale czy filmy po prostu wywołują dyskusję społeczną. U nas niestety zamiast polemiki mielibyśmy krucjaty jednych przeciwko drugim i na odwrót. W tej chwili nie jesteśmy gotowi na takie produkcje, ale czy będziemy za 50 lat czy 100 lat gdy bohaterów tych wydarzeń nie będzie na tym padole? Jeśli poprawność polityczna dalej będzie tak postępować to obawiam się, że to już będzie musztarda po obiedzie.
 3. Zdziwienie, bo jednak mamy XXI wiek. Siatkówka klubowa w wydaniu włoskim to jest TOP, a co za tym idzie pieniądze powinni mieć na takie wydawałoby się podstawowe sprawy jak przyzwoita realizacja i transmisja meczu. No ale to tylko pokazuje to do czego pijesz, że siatkówka najwidoczniej taką właśnie ma pozycje w świecie, że największe gwiazdy tej dyscypliny pokroju naszego Leona możemy oglądać raz w HD, a innym razem w jakości rodem z VHS. Po pierwsze daje to do myślenia, a po drugie daje amunicję wszystkim tym, którzy lubią podeprecjonować dyscypliny sportu w której Polacy odnoszą sukcesy (typu skoki, żużel czy właśnie siatkówka).
 4. Rzeczywiście obraz nie powala: https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2019-11-20/druzyna-leona-pewnie-wygrala-w-piacenzy/?ref=slider Zdziwienie tym większe, że przy włoskiej trzeciej lidze piłkarskiej jakieś tam HD jest dostrzegalne, a tutaj to takie typowe vhs-owe SD rodem z niegdysiejszego Sportklubu.
 5. Tego włoskiego Eleven, które działa jako usługa OTT? Jakiś błąd chyba musi być po stronie Polsatu, bo wiele włoskich stacji powołuje się na materiały z Eleven pokazując m.in. bramki z rozgrywek piłkarskiej Serie C i nie dopatrzyłem się tam jakichś nieprawidłowości z obrazem. Pomyślałem sobie, że może nie wszystkie mecze siatkarskiej Serie A produkowane są w HD, ale teraz sobie zerknąłem na ich kanał YouTube i oni chyba wszystkie mecze włoskiej trzeciej ligi piłkarskiej (a tych meczów jest naprawdę dużo, bo to aż trzy grupy po 20 zespołów) produkują w HD (720p) więc dziwne byłoby gdyby inaczej było z najwyższą klasą rozgrywkową ich rodzimej siatkówki.
 6. Tak. Kilka godzin temu zakończyła się retransmisja meczu mediolańskiej Olimpii z Fenerbahce na jednym ze sportowych kanałów Polsatu.
 7. Wszystko się zgadza. Co do "Annabelle" z 2014 to ona również kilka lat temu miała swoją premierę w HBO. Na szczęście w przypadku tej serii HBO od początku do końca pokazuje wszystkie części chronologicznie.
 8. Ja akurat byłem w "gościach" u rodziny i całkiem śmieszna sytuacja z tego wynikła, gdy ktoś przełączył na TVN24 w momencie, gdy Wernerowa siedziała w tym półmroku w absolutnej ciszy ktoś z domowników krzyknął: Zobaczcie jaka żałoba na TVN. Minuta ciszy i jeszcze światło zgasili xD
 9. Mam tak samo jak Ty. Byłem wielkim fanem tej stacji jakieś 5-10 lat temu, gdy ramówkę wypełniały takie tytuły jak Archer, Breaking Bad, Community, Family Guy, The Simpsons, Homeland, Persons Unknown, Pokojówki z Beverly Hills, Roswell, Prison Break, Terra Nova, The Bridge, Weeds itd. Był to czas kiedy FOX gościł w moim domu niemal non stop, bo prawie zawsze było tam coś interesującego. Obecnie zerkam na główny kanał FOX-a tylko okazjonalnie przy okazji pojedynczych premier lub przez pryzmat "Ściganego", którego oglądałem z 200 razy i jeszcze mi się nie przejadło. Z premier serialowych w tym momencie spoglądam w stronę BH 90210. Wcześniej oglądałem tam kolejny sezon American Crime Story (Versace) albo ostatni "Amerykanów," ale to było już dawno. Oglądałem to tez za dużo powiedziane, bo odkąd mam Cyfrowy Polsat GO owszem oglądam seriale z FOX, ale nie bezpośrednio tylko właśnie za pośrednictwem powtórek w CP GO. Choć akurat BH 90210 staram się na żywo, gdyż na CP GO jakichkolwiek powtórek na razie brak. Nieporównywalnie częściej spoglądam w stronę FOX Comedy. Ten kanał włączam prawie codziennie. Najbardziej lubię nocne maratony z Family Guy'em. Lubiłem też Bob's Burger, ale zastąpili ten zacny serial jakimś Shin Chanem, którego póki co zupełnie nie trawię.
 10. Wielka szkoda. Ostatnio właśnie przeczytałem na twitterze info od osób żywo zainteresowanych tą ligą, że A-League będzie można oglądać również na terenie Polski, ale jak widać ich radość była przedwczesna. Wygląda więc na to, że Eleven to trochę taki pies ogrodnika... Dla mnie osobiście to jedna z najbardziej interesujących lig spoza Europy obok argentyńskiej, brazylijskiej, meksykańskiej, amerykańsko-kanadyjskiej, japońskiej, chińskiej, południowo-koreańskiej i może jeszcze tych z Bliskiego Wschodu typu Katar, Arabia Saudyjska.
 11. up Jutro, a właściwie dziś ta powtórka debaty będzie miała taką samą wartość co wczorajsza gazeta. Zarabianie na takich treściach w jakimś TVN 24 GO to jakieś nieporozumienie i n.a.p.l.u.c.i.e. w twarz każdemu polskiemu odbiorcy tych kanałów. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdzie tak wiele potężnych kanałów informacyjnych można "złapać" za friko na satelicie (CNN, SKY, BBC, NBC itd.) lub w internecie. Płacenie za informację w dzisiejszych czasach to istne kuriozum. Wielka łapka w dół dla TVN. Jeszcze zrozumiałbym gdyby te treści były faktycznie jakieś ekskluzywne, ale nie są, bo to tylko powtórki z telewizji.
 12. Kolejny weekend i znowu to samo. Hit Serie A ponownie na czele zestawienia najwyższych oglądalności w kategorii wszystkich lig zagranicznych oficjalnie transmitowanych na terenie naszego kraju: 222 tys. | Milan - Inter (najwyższa oglądalność na wykazie) 217 tys. | Inter - Juventus (najwyższa oglądalność na wykazie) 176 tys. | Milan - Fiorentina (najwyższa oglądalność na wykazie) 162 tys. | Juventus - Napoli (najwyższa oglądalność na wykazie) 150 tys. | Hellas - Milan (druga najwyższa oglądalność na wykazie) 128 tys. | Fiorentina - Napoli (najwyższa oglądalność na wykazie) 98 tys. | Udinese - Milan (druga najwyższa oglądalność na wykazie) *oglądalność na wykazie biorąc pod uwagę tylko ligi zagraniczne pokazywane na żywo w polskich domach Źródło: @w_wojcicki (twitter)
 13. A kto jako pierwszy pokazał trzy pierwsze części "Naznaczonego"? Bo chyba nie HBO? Tymczasem ostatnio ni z gruchy, ni z pietruchy HBO wrzuca do swojego portfolio telewizyjną premierę "Naznaczonego 4" (tytuł: Ostatni klucz). Spoko, fajnie, tyle, że ja trzech pierwszych części nie oglądałem. Nie ruszałem więc tego filmu bo nie lubię ruszać jakiejś serii poza kolejnością, bo to bezsensu. Czekałem więc na ruch HBO GO, że do czasu usunięcia tej najnowszej części z bazy uzupełnią to i owo aktywując dostęp do części pierwszej, drugiej i trzeciej. Niestety takich atrakcji i rarytasów się nie doczekałem i właściwie do dziś nie obejrzałem Naznaczonego I, II , III i IV. Cóż, może na jakimś XYZ uda mi się nadrobić ten horror skoro legalne źródło zawiodło...
 14. Dokładnie tak. Mi też się to nie podoba. Z takimi ekspertami powinno być tak jak z sędziami piłkarskimi przy okazji meczów międzynarodowych. Jeśli Polska gra z Portugalią to nie sędziuje nam Portugalczyk tylko ktoś innej nacji i tak samo powinno być w tym przypadku. Niech w studiu będzie dziennikarz kibicujący Lazio, Romie czy Milanowi, ale nie Interowi czy Juventusowi w meczu Inter - Juventus. Mirosławski nie idź drogą nSport, który co tydzień obrzydzał nam programy studyjne przy okazji rozgrywek Serie A zapraszając stronniczych wichrzycieli, bo właśnie w taki sposób te wszystkie nSporty, Canale i Polsaty zrażały fanów do płacenia abonamentów. Generalnie uważam, że te studia meczowe Eleven są nieciekawe przy okazji spotkań Serie A. Obojętne kto by tam nie był mnie osobiście nie porywają. Julek Kowalski i Antek Partum to chyba jedyni, których w miarę toleruję, ale tylko dlatego, że nie irytują swoją osobowością. Dominik Mucha też byłby spoko gdyby tylko nie miał problemów z... mówieniem. Czy on kiedykolwiek wypowiedział w telewizji jedno pełne zdanie w którym nie byłoby jakiegoś zacięcia? Piotr Czachowski. Równy chłop, nawet go lubię, ale na pewno nie jako eksperta, bo nigdy nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Najsłabsze ogniwo to dla mnie bez wątpienia Mikołaj Kruk. Gość jest tendencyjny i nawet nie udaje, że nie jest obiektywny (wczoraj po meczu Inter - Juventus oglądając jego wyraz twarzy myślałem, że się zaraz rozpłacze), notorycznie nie daje dojść do słowa drugiemu z ekspertów i... jeśli miałbym być mega złośliwy powiedziałbym, że ma "aparycję" wybitnie radiową nienadającą się do telewizji. Jedyne czego da się słuchać i na co zawsze czekam to wejście komentatorów w programie Eleven Gol Live. Święcicki, Guziak, Dumanowski i Kapica są świetni i jako komentatorzy, i jako goście w studiu. Gdy widzę ich entuzjazm to aż żal ściska, że tych wszystkich Kruków, Czachowskich i Muchów nie da się zastąpić w studiu właśnie nimi. Gdy oni są w studiu to i jest wesoło, i sympatycznie, i co najważniejsze merytorycznie i niebanalnie. Nie odczuwam z ich strony też negatywnej energii związanej z bólem czterech liter, że jakiś klub któremu prywatnie kibicują przegrał mecz.
 15. Z czego co najmniej połowa z tych ośmiu sezonów aż taka nudna nie była. Poza tym nadzieja na przełamanie tej serii nie jest nudna. Ja myślę, że obecnie kibice Interu czy dwa lata temu Napoli się nie nudzą. Ewentualne strącenie Juventusu z tronu będzie smakowało lepiej niż każde inne mistrzostwo w każdej innej lidze z TOP 5. Będzie studio na stadionie?
×
×
 • Create New...