Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prusik merytorycznie? :o Kiedy coś ciekawego powiedział? Jest tak samo słaby jak Dziekanowski. Obaj ten sam, jakże niski poziom. Nic nie maja do powiedzenia. Poziom Tomasza Rząsy i Radka Majdana. 

 

 

No dobra, w takim razie pokaż mi eksperta, który przyjdzie do studia i zrobi różnicę. Bo ja nie widzę nikogo takiego w polskiej TV, wszyscy gadają to co każdy bardziej zorientowany kibic zauważy. Czy to Prusik,Przytuła czy Żewłakow.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, by oglądać jak człowiek w tv? 

Bo piłka to moja pasja i taki turniej trzeba obejrzeć od dechy do dechy?

 

Poza tym co ma pytanie, "Po co kupowałeś?" do jakości ekspertów? Jedno z drugim się nie łączy jakoś. 

Nie było potrzeby kupowania kanałów Polsatu by oglądać w TV EURO 2016. 

 

Są też tacy, którzy narzekają bo inni mają a oni nie. 

 

Duża wiedza Hajty na temat Bundesligi i ogólnie pilki bardzo się przydaje. Dzisiaj mecz Szwajcaria-Francja, a przecież prawie wszyscy Helweci biegają lub biegali po niemieckich boiskach. 

Wow, naprawdę problemem nie było zamówienie pakietu dla mnie. Tylko po co?? By przez tydzień albo i więcej użerać się z CP o zwrot pieniędzy z powodu niewykonanej usługi?? Dziękuję wolę śledzić turniej niż siedzieć na infolinii CP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ipli- no to pomijając to o czym wiemy ograniczanie do jednego urządzenia- Samsunga możliwości oglądania poprzez Smart TV zmniejsza potencjalną bazę odbiorców. Powinni to rozszerzyć we własnym interesie. 

 

Ograniczenie to wynika z faktu, że tylko na tej platformie można spełnić postawione przez UEFA wymogi w sprawie certyfikatów i zabezpieczenia przekazu. Na innych jest to niemożliwe lub bardzo trudne do wprowadzenia (czyt. nieopłacalne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj bluzgać, ale wkurzony jestem. Dlaczego oni informują o wyniku na innym stadionie? Chciałem sobie później oglądnąć drugi mecz, to już wiem, że do 17 minuty jest 0:0 a i będą co chwile przypominać? Po co to? Mają dwa kanały to niech tego nie robią. W dobie dzisiejszej cyfryzacji kto by chciał sobie sprawdzić to sobie sprawdzi. Wnerwiające to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj bluzgać, ale wkurzony jestem. Dlaczego oni informują o wyniku na innym stadionie? Chciałem sobie później oglądnąć drugi mecz, to już wiem, że do 17 minuty jest 0:0 a i będą co chwile przypominać? Po co to? Mają dwa kanały to niech tego nie robią. W dobie dzisiejszej cyfryzacji kto by chciał sobie sprawdzić to sobie sprawdzi. Wnerwiające to jest...

A to mieli by na sucho komentować mecz i udawać że żyjemy w ciemnogrodzie bez przepływu informacji o tym co dzieje się na innym stadionie a transmisje bezpłciową zakończyć sloganem "zobaczymy co wydarzyło się na innym stadionie i czy ekipa x awansuje -  zapraszamy na retransmisje za 2 h ?" Jaja sobie fizyk robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie przypomniały mi się mistrzostwa świata z 1998 r. Hiszpanie w ostatnim meczu grupowym zlali Bułgarię 6:1, ale od którejś tam bramki grali jak na treningu, w ogóle nie cieszyli się po zdobywanych golach, bo wynik rozgrywanego równolegle meczu Paragwaj-Nigeria był dla nich niekorzystny. Każdy kibic orientował się w czym rzecz, do tego pod koniec meczu kamery pokazały zapłakanych hiszpańskich kibiców, którzy mimo okazałego zwycięstwa byli zrozpaczeni. Za to Szpakowski jak zwykle "nie zawiódł" i pożegnał się z widzami mówiąc, że po to, by nie psuć przyjemności oglądania nie będzie podawał wyniku drugiego meczu. :D

 

Tak więc według mnie należy spojrzeć na sprawę logicznie i nie zakładać, że rozgrywane jednocześnie spotkania toczą się w jakiejś alternatywnej rzeczywistości, podczas gdy tak naprawdę stanowią często system naczyń połączonych i trudno komentując/oglądając jeden wyabstrahować od drugiego.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że brak 5.1, to na dodatek nie potrafią opakować treningu. Na PS leci suchy trening, bez żadnego komentarza, na PS2 powtórki... Brak jakichkolwiek reportaży, studia z Francji, do 19 nic kompletnie się nie dzieje. Taki Roko, to ma niezłe wakacje... Fajnie było by zobaczyć coś w stylu Cafe Futbol z Francji... Dzisiaj i wczoraj był na to czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie widzicie różnicy technologicznej między 1998 rokiem a 2016 to bardzo mi przykro. Ale teraz dostępność internetu jest przeogromna i w każdej chwili można sobie sprawdzić wynik meczu. A jeśli się martwicie, że istnieją starsi pasjonaci bez dostępu do internetu to również zapewniam, że wyniki zaraz po zakończeniu meczu są prezentowane na ogólnodostępnych kanałach informacyjnych.

A są pasjonaci, którzy chcą każdy mecz przeżywać tak samo a nie wybierać pomiędzy jednym i drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że brak 5.1, to na dodatek nie potrafią opakować treningu. Na PS leci suchy trening, bez żadnego komentarza, na PS2 powtórki... Brak jakichkolwiek reportaży, studia z Francji, do 19 nic kompletnie się nie dzieje. Taki Roko, to ma niezłe wakacje... Fajnie było by zobaczyć coś w stylu Cafe Futbol z Francji... Dzisiaj i wczoraj był na to czas.

Dziennikarze Polsatu to parodia. Na antenie posucha, a Kołtoń biega za piłką na plaży z jakimiś Belgami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze do treningu dawali przynajmniej do startu ME, potem chyba też były, ale już nie zaglądałem bo wolałem obejrzeć mecz :) I jeżeli uważacie że Kołtoń pojechał na wakacje, mimo że codziennie są wejścia ze studia po 30 minut-3 godziny dziennie (w zależności od dnia), to co powiecie o Świerczewskim, który pokazuje się po 5 minut w wejściach dzień przed i w dniu meczu Polaków?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co komentarz do treningu? Studio z Francji jest codziennie. Reportaży brakuje, to fakt. A co byś chciał do tej 19 oglądać?

A chciałbym posłuchać o reprezentacji naszej, potem w studio zajmują się Polską zamiast meczami, które mają się odbyć. W sumie, to mnie to nie dziwi, bo większość ekspertów w studiu z Warszawy, to nie ma pojęcia o europejskiej piłce, nie mieli by o czym mówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się jakaś kobieta w studio czasem, takie trochę monotematyczne to studio.

Niestety przy dwóch meczach jednego dnia jest gorzej, studio jest łączone a podczas gdy inne stacje pokazują przygotowania do przyjazdu, widok stadionu, analizy taktyczne, postawy konkretnych piłkarzy to nasi ciągle o Polsce. Na koniec studia dopiero zapowiedź meczów właściwych i kroki materiał wideo o dwóch meczach na raz.  Polska od 2008 regularnie występuje na Euro (3raz z rzędu) a ilość materiałów taka jakby byli debiutantem. Oby na ćwierćfinały się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...