Jump to content

bartc1

Users
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bartc1

 1. Pytanie, czy wysłanie wypowiedzenia daje mi lepszą pozycję do negocjacji czy już to nie działa?
 2. Witam czy istnieje możliwość wypróbowania na jakiś okres próbny pakietu IPLA SPORT bez opłat ? Słyszałem ze jest taka mozliwość na 14 dni za free. Chciałbym zobaczyć jak to się u mnie sprawdzi niemniej nie chciałbym dokonywac płatności dopóki nie sprawdze czy śmiga to dobrze.
 3. radzion19, ircios ok al pytam gdyż w regulaminie jest pkt 4 taki oto : 4. Kto może być uczestnikiem Promocji i jakie warunki powinien spełnić 1. Uczestnikiem Promocji może być Klient, który w okresie trwania Promocji spełni łącznie następujące warunki: 1) jest Abonentem NC+ i otrzyma od NC+ lub od Banku zaproszenie do udziału w Promocji, 2) zawrze umowę Konta Dzwoniłem do banku i konsultantka odpowiedziała mi że muszę takie zaproszenie otrzymać ale rozumię że jest jak twierdzicie a konsultantka zupełnie niezorientowana?
 4. Mam pytanie do osób które korzystają z upustu na abo w promocji z Credit Agricole. Jak otrzymały zaproszenie do udziału w promocji ze strony banku czy tez NC+ bo ponoć jest to warunek jaki należy spełnić aby przystąpić do proocji i zawrzeć umowę do konta w Credit Agricole???
 5. [email protected] jestem juz klientem Credit Agricole i oczywiscie od wielu lat NC+ to mogę wejść w tą promocję w Credit Agricole na upust na abo ( bo jak pisze Paweł@ jednak nie) choc Ty na drugie pytanie podałes lepszą opcję ? A widze edytowałes swoją odpowiedz czyli jednak nie mogę skorzystac z upustu?
 6. Mam dwa pytania 1. Czy oferta w zwiazku z promocja zwrotu 30 zl za abonament NC+ w Credit Agricole dotyczy także klientów Credit Agricole czy tylko nowych ? 2. Nadchodzi LM jaka jest obecnie najtańsza opcja na włączenie MP bez zobowiązania ?
 7. ale tu wiadomo, rozpętała się natomiast niepotrzebna dyskusja o naliczenie aktywacji przy skorzystaniu z opcji włącz/wyłącz MP przy normalnym korzystaniu przez okres tych dwóch miesięcy. Tak więc raz jeszcze nie ma opłaty aktywacyjnej
 8. Panowie....i Panie nie ma wg mnie a jestem po rozmowie z konsultantem nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej przy opcji włącz/wyłącz MP tak więc proszę nie robić zamieszania
 9. Czyli nie wiadomo czy opłata aktywacyjna będzie pobierana przy opcji włącz/wyłącz? A LM już we wtorek hmm :(
 10. Masz rację heheh ponownie żle liczyłem, niemniej i tak wydaje sie nieco drogo nawet te 120 zł do konca roku -opcja włącz/wyłącz. Powinno byc 80 zł maks ale to moje może życzeniowe podejście.
 11. Sorki myślałem że 15 zł za m-c przy czym miesiąc w którym włączam za free np. włączam w lutym mam free a marzec płacę 15 zł Czyli lipa skoro za dwa miechy 30 zł I tak naprawdę opcja z zobowiązaniem czy tez bez na jedno wychodzi finansowo skoro liczymy wyłączenie bez zobowiązania przez okres wakacyjny
 12. I ta opcja byłaby myślę do zaakceptowania w sumie mam za 60 zł do konca roku (wyłączając tzn. nie wykupując za miesiace czerwiec do sierpień - bo chyba LM następna edycja rusza we wrześniu) LM i LE za 6 dyszek.
 13. sebagit mam pytanie do Ciebie. Pisałeś wcześniej że dzwonili z Netii do Ciebie z działu utrzymania klienta z tą ofertą. Jestem obecnie na wypowiedzeniu. Rozumię że Ty także byłeś na wypowiedzeniu umowy z Netią, czy tak ??? Jeśli tak to czy możesz napisać kiedy kończyła się umowa i na ile dni przed jej wygaśnięciem zadzwoniła konsultantka z DUK ??? Bo oferta ciekawa. I oczywiście podziel się jakością odbioru TV po instalacji, pozdrawiam
 14. Witam, czy opcja włącz-wyłącz na PSP będzie dostępna? Czy ktoś może się orientuje?
×
×
 • Create New...