Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie twierdzę, że nie będziesz miał możliwości nagrywania dzisiaj.

Możliwe, że do końca Euro 2016 będziesz sobie mógł nagrywać mecze.

To będzie po prostu błąd w CP. Nie pierwszy i nie ostatni.

 

PS. Ja mam HBO Go cały czas odblokowane, a nie płacę za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euro to nie tylko zarobek na pakiecie. Przecież cześć praw sprzedali tvp, do tego licencje dla miast, pubów i innych podmiotów. To sa duże pieniędze.

Nie wiem jak ten przetarg wygladal. Czy gdyby nie było chętnych to tvp kupiłaby trochę taniej.

Czy Polsat licytowal tak ze tvp nie dala rady (to byłoby najbardziej denerwujące)

Mogło być jak w Hiszpanii. Nikt nie chciał kupić euro w całości to kupiono tylko 23 mecze, a dla reszty ma być steaming od uefy.

Z drugiej strony tvp resztę następnych imprez kupiła.

Myślę że chodzi o punkt drugi.

TVP nie miała szans z polsatem, bo ten może kasę odzyskać poprzez iple, zwiększony zysk w abonamencie w plusie (zawsze to dodatkowy argument sprzedazowy), przez platformę cyfrowa itd. Sprzedaż licencji.

TVP nie ma takich możliwości.

Jednak Solarzowi było mało by dac w otwartej, mało by dac swoim abonentom. On musiał dac PPV i jeszcze mega cenę dla miast.

Jego wola ale nie dziwię się jak każdy z moich znajomych (Moich wy możecie mieć innych) mówi :Nigdy więcej wielkiej imprezy dla polsatu.

Sa jakies granice [beep]osci.

Edytowane przez robert771
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Solorz chyba trochę popłynął. Kibice z ipli wściekli bo nie da się oglądać, abonenci CP wściekli bo muszą coś dokupować, miasta wypięły się tyłkiem i powiedziały ze nie bedą kupować w takich cenach. Z tego co pamietam tvp od początku mówiła ze cena proponowana przez Polsat była dla nich zaporowa i tvp nie da rady sfinansować  takiego zakupu. zresztą nie ma już co nad tym dywagować. Tvp odkupiła tylko chyba mecze poza fazą grupową a i tak te w których nie grają Polacy bo te z załozenia  na ile wiem muszą być pokazywane w otwartej więc tam wielkiej kasy to chyba za to nie dali tym bardziej ze  polsat  nadaje w otwartym to samo co tvp własciwie więc na pewno to jest wpisane w umowę i obniża koszty tvp. Suma sumarum tradycyjnie wielki bajzel którego żadne ościenne państwo sobie nie zafundowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami eksperci od zysków tutaj. Wiedzą najlepiej, a Solorz-Żak się nie zna. :roll:

 

I tradycjne banialuki w stylu "inni mają lepiej, a u nas wyzysk". To się powtarza właściwie przy każdej takiej okazji, gdy trzeba płacić.

 

A tymczasem sprzedaż kanałów ma się podobno dobrze.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Pytanie kto zna się lepiej na biznesie. Solorz czy my/wy. Z całym szacunkiem, ale to Solorz ma CP i kupił Polkomtela. Pretensje i żal rozumiem, ale miejcie litość. Widać, jak mało wiedzą wypowiadający się w takim tonie o prowadzeniu biznesu. Więcej pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację większości ludziom. Polsat nie powinien mieć prawa kupna do dalszych turniejów, sportów w naszym kraju. Ustawowo powinien mieć zablokowane kupno MS/ME na Polskę.

 

Lecz po drugie ja i tak to wykupiłem bo nie dałem rady tego znieść, że euro nie obejrze.

Byłem u kuzyna, on również wykupił - jakość Polsat Sport 2? Bajka, dla mnie to było coś pięknego. W Sobotę obejrzałem jeden mecz na ARD/ZDF nie pamiętam i coś migotało, coś się waliło. Postanowiłem jeszcze wstrzymać się i aż do wczoraj wytrzymałem na ARD/ZDF. Nie mogłem tego znieśc więcej. Wykupiłem dziś Polsat i nie żałuje. Jakośc jest o niebo lepsza od tej na 13E ZDF/ARD. Ponad to komentarz niemiecki? Go w ogóle nie ma, koleś przynudzał, wczorajszy mecz to jakieś nieporozumienie.

 

Jak rozmawiałem ze znajomymi to każdy wykupił Polsat. U nikogo nie widzę zeza na astrę. Podróżuje rowerami, lubię zwiedzać i bardzo często gdy jeżdżę rowerem oglądam domy, czy te oddalone o 10 km czy te o 40 km. Uwielbiam jazdę rowerem połączoną ze zwiedzaniem i u mnie w obrębie 40 km nie widziałem u nikogo zeza na astrę. Ja również go nie mam bo po co mam się męczyć?

Musiałbym jechać do sklepu, kupić konwerter, coś ustawiac, bawić się, znowu kabel ciągnąć. To nie dla mnie zabawa. Wolałem wydać 100 zł i mieć spokój.

 

i tak uważam, że Polsat powinien mieć zakaz brania udziału w przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponad to komentarz niemiecki? Go w ogóle nie ma, koleś przynudzał, wczorajszy mecz to jakieś nieporozumienie.

 

 

komentarz niemiecki to i tak niebo a ziemia w porównaniu z polsatowskim Ziobera(albo Włodarczyka), a już szczytem wszystkiego było stwierdzenie, że bramkarz Islandii przed zdecydowaniem się na piłkę był uwaga dyrektorem :lol2: (był reżyserem, z angielskiego director :lol2: )  O poziomie studia to nawet nie ma co wspominiać bo w czasie kiedy w ZDF masz poważnych ludzi piłki to w Polsacie siedzi Cozza, zamiast analizowania innych meczów i grup większość czasu to gadanie o Polskiej kadrze. Albo Gmoch(przy całym szacunku do niego) który myli super talent szwajcarskiej piłki Embolo z nazwą choroby Ebolą :lol2:

 

Jakości 13e zdf i das erste nie ma sie co czepiać bo są nadawane na SD, ale już na Astrze HD ZDF to bez porównania do tego jak wyglada HD na Polsacie(czyt. na ZDF sto razy lepiej)

 

Aha i nie wiem jak na innych meczach, ale na meczu Polaków komentarz minimalnie wyprzedzał obraz przez co zmuszony byłem przełączyć na TVP

Edytowane przez eSeS44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację większości ludziom. Polsat nie powinien mieć prawa kupna do dalszych turniejów, sportów w naszym kraju. Ustawowo powinien mieć zablokowane kupno MS/ME na Polskę.

 

Lecz po drugie ja i tak to wykupiłem bo nie dałem rady tego znieść, że euro nie obejrze.

Byłem u kuzyna, on również wykupił - jakość Polsat Sport 2? Bajka, dla mnie to było coś pięknego. W Sobotę obejrzałem jeden mecz na ARD/ZDF nie pamiętam i coś migotało, coś się waliło. Postanowiłem jeszcze wstrzymać się i aż do wczoraj wytrzymałem na ARD/ZDF. Nie mogłem tego znieśc więcej. Wykupiłem dziś Polsat i nie żałuje. Jakośc jest o niebo lepsza od tej na 13E ZDF/ARD. Ponad to komentarz niemiecki? Go w ogóle nie ma, koleś przynudzał, wczorajszy mecz to jakieś nieporozumienie.

 

Jak rozmawiałem ze znajomymi to każdy wykupił Polsat. U nikogo nie widzę zeza na astrę. Podróżuje rowerami, lubię zwiedzać i bardzo często gdy jeżdżę rowerem oglądam domy, czy te oddalone o 10 km czy te o 40 km. Uwielbiam jazdę rowerem połączoną ze zwiedzaniem i u mnie w obrębie 40 km nie widziałem u nikogo zeza na astrę. Ja również go nie mam bo po co mam się męczyć?

Musiałbym jechać do sklepu, kupić konwerter, coś ustawiac, bawić się, znowu kabel ciągnąć. To nie dla mnie zabawa. Wolałem wydać 100 zł i mieć spokój.

 

i tak uważam, że Polsat powinien mieć zakaz brania udziału w przetargu.

 

Za[beep]iscie wlasnie relacjonują ;) nigdy tyle analiz nie było. Czuje sie przed tv jakbym był we Francji.

 

I znowu muszę sie zgodzić z @Mr.chiquita, ze za darmo umarło, a jak ktoś chce za darmo to niech płaci normalnie abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego mi potrzebny dźwięk 5.1? Mam kino domowe i powiem szczerze, że używam je tylko jak oglądam jakieś filmy na Bluray.

Nie używam kina domowego specjalnie do meczów czy filmów lecących na Canal+/HBO. Dla mnie różnica znikoma chociaż kino domowe mam za 2300 zł. Bez tego da się żyć.

Wolę zdecydowanie Polsatowskie HD od ARD/ZDF niemieckich w SD, gdzie co 20 sekund obraz mi migał.

 

Wczoraj komentator niemiecki przesadził, gdy nic nie mówił, był bez energii, nagle Ronaldo zaczał gestykulować a on: "oooooooo" z takim ehcem jak byłby jakiś upośledzony, jak by mu się to nie spodobało. I tyle emocji było.

 

Nie piszcie mi o astrze bo to tylko promil abonentów mających astrę. Zobaczcie w okolicach czy ktoś ma astrę a nie piszcie o sobie. Ja nie założyłem już tyle lat jej i nie mam zamiaru jej zakładać.

 

Nie ukrywam nadal, że Polsat to fra... postąpił fraj... i powinien mieć dożywotni zakaz pokazywania MS/ME w TV. Ale lepsze zapłacenie 100 zł i mieć polski komentarz nawet Ziobra niż zakładanie Astry.

Edytowane przez piotr84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby które gdyrają i uczą biznesu właściciela CP jaki to on beee bo wykorzystuje niewidzialna rękę rynku - jeśli choć 5% swojej aktywności związanej z frustracją przeznaczylibyście na wygenerowanie przychodu to spokojnie  w sposób merytoryczny moglibyście krytykować kanały do których macie dostęp. A tak krytykujecie produkt  którego nie znacie  i wolny rynek na który nie macie wpływu nie generując kapitału. Pamiętacie MŚ w 2002 ? - Wówczas mundial był zakodowany bo rodził się Polsat Sport. A mundial w 2006? - wówczas powstał polsat sport extra i pakiet extra. Powtórka z historii :D Piłka nożna to rozrywka która nie jest produktem pierwszej potrzeby, więc dostęp do niem może i jest płatny. Nie mamy na otwartej antenie od dwóch sezonów ligi mistrzów i jakoś z tym żyjemy :D A kwestia zeza ? Koszt zamontowania, konfiguracji dekodera i dobrej jakości kabla to kwestia czasu w którym spokojnie można zarobić 100zł w naszym kraju do tego dochodzi jeszcze sprawa ceny konwertera i uchwytu, pomijając sprawę dodatkowej dziury w elewacji domu itd.

Ocena należny do każdego konsumenta, niemniej jeśli osoba która nie wykupuje usługi jako wyraz buntu wobec właściciela CP można powiedzieć jedno niewidzialnej ręki rynku nie zatrzyma żaden bunt....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację większości ludziom. Polsat nie powinien mieć prawa kupna do dalszych turniejów, sportów w naszym kraju. Ustawowo powinien mieć zablokowane kupno MS/ME na Polskę.

Na jakiej podstawie? To była jawna ingerencja w wolny rynek i pogwałcenie demokracji. Niech kupuje, kto chce. To jest nieprawda, że rozgrywki Euro mają się należeć za darmo wszystkim. Jak zapłacimy, to będziemy mieli.

A z tymi Polsatami Sport 2 i 3 to cię poniosło @Mr.Chiquita.

Wcale nie poniosło. To są w chwili obecnej najlepsze kanały sportowe w PL. Na jakim innym kanale masz teraz tyle relacji na żywo w piłce nożnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wykupiłem. Ogólnie bardzo dużo znajomych wykupiło to, myślałem, że będzie jakiś bojkot, ale znajomi, kuzyn wykupił teraz ja. Tak więc ta liczba z dniem będzie na pewno dużo większa.
 
Już się zwróciło dla Polsatu zakładając sprzedaż ochłapów dla TVP, strefa kibica w miastach, oraz Polsat Sport 2 za minimum 79.90 * 400.000 = 32 miliony zł w zaokrągleniu. Więc to bardzo spory zysk.
 
Stref kibica w Polsce jest sporo, TVN pokazywał jak się bawią ludzie na strefach kibica i jest ich naprawdę sporo, brakuje w Poznaniu, we Wrocławiu, itd. Ale gdzie indziej są i mają się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cała rodzina wykupiła PS2/PS3 i kilku znajomych w pracy, którzy się interesują piłką. Nie wyobrażam sobie teraz nie oglądać meczów. ZDF/ARD mnie nie interesuje po pierwsze wspinanie się na dach w celu założenia zeza po drugie niemiecki komentarz i studio. Wolę po polsku i to od 13:00 do 1:00 w nocy :) Cudo dla prawdziwych kibiców. 

Jestem bardzo zadowolona z jakości jak i całej oprawy. To wszystko mam a 99zł to pryszcz za taki produkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że spora grupa osób twierdzi, że 99 zł to pryszcz i dla takiego kontentu premium warto. Dziwne, że nie są w nc+ bo tam jest tez bez reklam na kanałach premium a sportowo nieiwiele gorzej... Mimo wszystko Abonenci uciekają. Rozdwojenie jaźni czy hipokryzja?

 

Ciężko stwierdzić. Solorz się cieszy, bo w planach kolejne wydarzenia w takim modelu a na celowniku na pewno LM.

Śmieszy mnie lenistwo niektórych, którzy nie zniosą niemieckiego komentarza, bo to...nie po polsku :lol: Wbrew pozorom to na niemieckich stacjach widać jak się powinno komentować mecz - a nie p..przyć farmazony o tym kto,gdzie i za ile się sprzeda i głosić ody do piłkarzy jacy oni fantastyczni niczym bogowie i herosi. DRAMAT

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lubisz słuchac jak jeden z drugim spierają się o to czy Lewandowski przejdzie do klubu A czy B i przebijają się na sumy zamiast skupić się na meczu. Niektórzy, jak tez czytałem, lubią sam przekaz ze stadionu, więc jak widać brak komentarza bywa lepszy od paplania bez ładu i składu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...