Jump to content

wigru

Users
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About wigru

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 01/01/1979

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Holandia
 1. wigru

  Vu+ Duo 4K

  Znalazłem dziś na jednej ze stron sat. Vu+ DUO 4K SE jako pre order. Niestety brak jest szczegółów. Ktoś coś wie więcej na ten temat? https://naforum.zapodaj.net/1590133f1f75.jpg.html
 2. Hej. Gdzie dostanę taki oto uchwyt do zezaa na Hot Birda do anteny satelitarnej internetowej Tooway?
 3. wigru

  Vu+ Duo 4K

  Kliknij po prawej stronie w ikonkę "i" i wyświetlą się uprawnienia zapisane na karcie.
 4. Niestety nie, bo moduł jest jednostrumieniowy.
 5. Ogólnie mały i jak dla mnie miał za małe przyciski. Jak nie położysz pilota to zawsze jedna strona przycisków się ściera o podłoże.
 6. wigru

  Dokładny przebieg cesji dekodera

  Wydrukuj wiadomość z iCOK i idź z tym do punktu.
 7. Oferty przedłużeniowe będą cały czas widoczne. Ja wysyłałem pocztą i miałem wypowiedzenie zarejestrowane po kilku dniach. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia pojawi się w menu "szczegóły mojej oferty" przycisk "wycofaj wypowiedzenie". Skorzystanie z oferty przedłużeniowej również spowoduje wycofanie wypowiedzenia.
 8. wigru

  Dobór sprzętu Ultimo 4k + Unicable II + czasza

  Sam sobie odpowiadam, ale gdyby ktoś był zainteresowany to dziś się Vu+ Duo 4K pojawił na stronie http://www.vuplus.com/sub/sub0119.php Wkrótce pewnie będzie w sprzedaży.
 9. wigru

  Pakiet Darmowy HD

  Może dlatego, że Polsat sobie chce poprawić wyniki aktywnych abonentów a traktując pakiet Darmowy HD jako zobowiązanie na czas nieokreślony abonenci się wliczają jako posiadający aktywne usługi. Zawsze to lepiej wygląda w statystykach.
 10. wigru

  nc+ – opcje dodatkowe

  Eleven możesz sobie dobrać w ICA w każym momencie do każdego pakietu.
 11. wigru

  Dobór sprzętu Ultimo 4k + Unicable II + czasza

  Czy ktoś wie kiedy Vu+ DUO 4K znajdzie się w sprzedaży? Miał być na jesieni a jesień już jest...
 12. Możesz złożyć nawet w następnym dniu po podpisaniu umowy. Najważniejsze, aby znalazło się tam stwierdzenie "z końcem okresu promocyjnego".
 13. Hej, Mam umowę do 31.12.2018. Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane. Chciałbym mieć pakiet Extra+ z Canal+ (8x) + HBO (z opcją GO) i płacić max 80zł. Pojawiły mi się w ICA oferty na przedłużenie. Jedna z ciekawych ofert to Comfort+ z HBO (bez Go) za 44,99zł na 15 miesięcy. Opcja HGO GO jest płatna 10zł z czego pierwszych 5 miesięcy jest darmowych. Wychodziło by to 55,99zł miesięcznie. Czy uda się później dobrać dopełnienie do Extra+ za 10zł na miesiąc i do tego pakiet Canal+ (przedłużanie co pół roku za 25zł)? Wyszłoby wtedy 90,99zł. W jakiej kolejności to najlepiej zrobić czy może telefonicznie w DUK mogą coś lepszego zaproponować?
 14. wigru

  nc+ – opcje dodatkowe

  Ja dziś zleciłem wyłączenie i się pojawiła w ICA opcja na HBO do 2 m-cy gratis ale jak klikasz na szczegóły oferty to jest ujęta opłata za październik.
 15. Jak dla mnie jest to wystarczający powód do zerwania umowy. Następuje zmiana koncesji nadawania programu. Obecnie jest zarejestrowany w KRRiT (212/K/2013-T) jako: Polsat News 2 - wyspecjalizowany, ekonomiczno-informacyjny. A tymczasem nadawca złożył wniosek do KRRiT o zmianę koncesji z ekonomiczno-informacyjnego na informacyjno-publicystyczny. W zastępstwie pod inną nazwą będzie retransmitował antenę głównego kanału z 2h opóźnieniem. Gdzie teraz będę oglądał swoje ulubione ekonomiczne programy? To jest likwidacja kanału.
×