Skocz do zawartości

wigru

Użytkownicy
 • Zawartość

  418
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

O wigru

 • Tytuł
  Rozpisany
 • Urodziny 01.01.1979

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Holandia
 1. wigru

  Pilot z klawiaturą QWERTY do tunerów Vu+

  Ogólnie mały i jak dla mnie miał za małe przyciski. Jak nie położysz pilota to zawsze jedna strona przycisków się ściera o podłoże.
 2. wigru

  Dokładny przebieg cesji dekodera

  Wydrukuj wiadomość z iCOK i idź z tym do punktu.
 3. Oferty przedłużeniowe będą cały czas widoczne. Ja wysyłałem pocztą i miałem wypowiedzenie zarejestrowane po kilku dniach. Po zarejestrowaniu wypowiedzenia pojawi się w menu "szczegóły mojej oferty" przycisk "wycofaj wypowiedzenie". Skorzystanie z oferty przedłużeniowej również spowoduje wycofanie wypowiedzenia.
 4. wigru

  Dobór sprzętu Ultimo 4k + Unicable II + czasza

  Sam sobie odpowiadam, ale gdyby ktoś był zainteresowany to dziś się Vu+ Duo 4K pojawił na stronie http://www.vuplus.com/sub/sub0119.php Wkrótce pewnie będzie w sprzedaży.
 5. wigru

  Pakiet Darmowy HD

  Może dlatego, że Polsat sobie chce poprawić wyniki aktywnych abonentów a traktując pakiet Darmowy HD jako zobowiązanie na czas nieokreślony abonenci się wliczają jako posiadający aktywne usługi. Zawsze to lepiej wygląda w statystykach.
 6. wigru

  nc+ – opcje dodatkowe

  Eleven możesz sobie dobrać w ICA w każym momencie do każdego pakietu.
 7. wigru

  Dobór sprzętu Ultimo 4k + Unicable II + czasza

  Czy ktoś wie kiedy Vu+ DUO 4K znajdzie się w sprzedaży? Miał być na jesieni a jesień już jest...
 8. wigru

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Możesz złożyć nawet w następnym dniu po podpisaniu umowy. Najważniejsze, aby znalazło się tam stwierdzenie "z końcem okresu promocyjnego".
 9. Hej, Mam umowę do 31.12.2018. Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane. Chciałbym mieć pakiet Extra+ z Canal+ (8x) + HBO (z opcją GO) i płacić max 80zł. Pojawiły mi się w ICA oferty na przedłużenie. Jedna z ciekawych ofert to Comfort+ z HBO (bez Go) za 44,99zł na 15 miesięcy. Opcja HGO GO jest płatna 10zł z czego pierwszych 5 miesięcy jest darmowych. Wychodziło by to 55,99zł miesięcznie. Czy uda się później dobrać dopełnienie do Extra+ za 10zł na miesiąc i do tego pakiet Canal+ (przedłużanie co pół roku za 25zł)? Wyszłoby wtedy 90,99zł. W jakiej kolejności to najlepiej zrobić czy może telefonicznie w DUK mogą coś lepszego zaproponować?
 10. wigru

  nc+ – opcje dodatkowe

  Ja dziś zleciłem wyłączenie i się pojawiła w ICA opcja na HBO do 2 m-cy gratis ale jak klikasz na szczegóły oferty to jest ujęta opłata za październik.
 11. Jak dla mnie jest to wystarczający powód do zerwania umowy. Następuje zmiana koncesji nadawania programu. Obecnie jest zarejestrowany w KRRiT (212/K/2013-T) jako: Polsat News 2 - wyspecjalizowany, ekonomiczno-informacyjny. A tymczasem nadawca złożył wniosek do KRRiT o zmianę koncesji z ekonomiczno-informacyjnego na informacyjno-publicystyczny. W zastępstwie pod inną nazwą będzie retransmitował antenę głównego kanału z 2h opóźnieniem. Gdzie teraz będę oglądał swoje ulubione ekonomiczne programy? To jest likwidacja kanału.
 12. To skorzystaj z tej propozycji wrzesień za darmo, później 6m za 25zł, a te dwa ostatnie miesiące to już będzie Ci się kończyła umowa i będziesz w dobrej sytuacji do ponownych negocjacji. Wtedy masz 3 opcje: zlecisz wyłączenie, dociągniesz za 40zł do końca umowy albo wynegocjujesz coś sensownego.
 13. wigru

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Mam pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD (ten za 20zł) zawarty w punkcie. Chciałem włączyć pakiet On The Go i się okazuje, że dla umowy zawartej w punkcie nie jest to możliwe tylko dla umów zawartych przez internet. Polsat namawia mnie na aneks do umowy. Ale takim zagrania to raczej nie zachęcają do przedłużenia. Czy ktoś już to przerabiał?
 14. Tak. Bo może Cie interesować tylko jeden kanał a nie pozostałe 159...
 15. Złożony wniosek do KRRiT wnosi o zmianę koncesji kanału z charakteru ekonomiczno-informacyjnego na informacyjno-publicystyczny czyli zmienia się i charakter programu i jego nazwa. To nie jest rebranding. Na dodatek retransmitując główna antenę Polsat News z przesunięciem czasowym 2h zabraknie miejsca na programy, które produkował. To jest dobry powód do wypowiedzenia umowy, jeśli ktoś ma go jako gwarantowany (a jest już od najniższych pakietów).
×