Skocz do zawartości

Polsat Sport 2 HD i Polsat Sport 3 HD


wally79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy minimalne wyprzedzenie komentarza zeby mnie to mega denerwowało. Co to za przyjemność kiedy zawodnik zbiera sie do strzału a ja juz wiem ze nie będzie bramki bo jak leci strzał to juz słyszę reakcje komentatora na bramkę/jej brak.

 

NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie nie da się oglądać meczu, musiałem się przełączyć na TVP :evil:  Czy oni nie potrafią tego ogarnąć?

I znowu brak synchronizacji obrazu  z komentarzem [...] !! Dobrze ze na TVP było ok. Ten Polsat to [...] !!

Wystarczy minimalne wyprzedzenie komentarza zeby mnie to mega denerwowało. Co to za przyjemność kiedy zawodnik zbiera sie do strzału a ja juz wiem ze nie będzie bramki bo jak leci strzał to juz słyszę reakcje komentatora na bramkę/jej brak.

 

NC+

 

Dokładnie!  Czy nie da się tego gdzieś zgłosić ?? 

Edytowane przez Barti
Nie przeklinamy i nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy minimalne wyprzedzenie komentarza zeby mnie to mega denerwowało. Co to za przyjemność kiedy zawodnik zbiera sie do strzału a ja juz wiem ze nie będzie bramki bo jak leci strzał to juz słyszę reakcje komentatora na bramkę/jej brak.

 

NC+

Z tego powodu po kilku minutach oglądania meczu Polaków na Polsacie, przełączyłem się na TVP1. Nie da się oglądać sportu jak komentarz wyprzedza to, co się za chwilę wydarzy. Zresztą mam pytanie, może nie do końca związane z tematem, dlaczego transmisje na Polsat HD (domyślam się, że także na Polsat Sport 2 i 3) są opóźnione względem TVP, czy ARD/ZDF o 2-3 sekundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz forumowicz bober1 powie, że to my źle słyszymy, a Polsat nadaje dźwięk wyśmienicie i równo z obrazem. Taki jego urok, chwalić za wszelką ceną i zawsze Polsat. Syn Solorza?

 

Kilka spostrzeżeń, bo nie miałem okazji wyrazić wcześniej. Mecze oglądam w sieci kablowej, ale nie sądzę żebym miał obraz inny niż odbiorcy indywidualni.

 

W meczu otwarcia obraz jakiś taki za jasny, przy ruchach kamery wyraźnie było widać brak ostrości, obraz się rozmazywał zarówno w TVP jak i Polsacie, ruchy kamery jakby koliste, drżące. Najgorsza transmisja do tej pory właśnie w meczu Francja - Rumunia. Ciekawe czy ten efekt też był np. na ARD czy CT1? We wczorajszych meczach to samo jeśli chodzi o ostrość przy ruchach kamery - jeśli ktoś nie widzi to niech obserwuje linię środkową lub trybuny, bandy reklamowe w czasie ruchu kamery. Piłka lecąca w powietrzu wykonuje ruchy szybsze i zwalniające. Dziś jakby było lepiej.

 

Co do dźwięku, to Borek chyba przejął jakieś fatum po Szpakowskim, kiedy tylko u niego były problemy z dźwiękiem podczas MŚ 2014. W pierwszym meczu Borka dźwięk za cichy i stłumiony, co słyszeli wszyscy poza oczywiście boberem1. Wczoraj o sekundę za szybko w meczu Anglia - Rosja, dziś z pół sekundy za wcześnie. Strasznie to irytujące, bo o ile dźwięk za późno może być denerwujący, to za wcześnie jest nie do zaakceptowania. Trudno powiedzieć czy we wszystkich meczach był brak synchronizacji, bo u Kowalskiego można było odnieść wrażenie że był wczoraj akurat opóźniony, a u Borka jest zawsze za wcześnie w stosunku do obrazu. Oczywiście nie zostanie to pewnie poprawione. Bo i możliwości i wiedzy u techników Polsatu jak to zrobić brak.


Co do samego komentarza Borka to tak jak pisze Lanser123, coś chyba dziś zabrakło mocy, dynamiki w jego głosie. Borek bardziej przejmująco, emocjonalnie komentował eliminacje, a dziś jakiś taki stonowany, ospały, a bramkę przyjął bez takiej radości jak we wcześniejszych meczach. Może był zmęczony tymi ciągłymi podróżami?

Edytowane przez widz666+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to irytujące, bo o ile dźwięk za późno może być denerwujący, to za wcześnie jest nie do zaakceptowania. Oczywiście nie zostanie to pewnie poprawione. Bo i możliwości i wiedzy u techników Polsatu jak to zrobić brak.

 

Dokładnie, to zabija przyjemność oglądania ,dobrze że na TVP chociaż było równo więc mecz polaków tam oglądnąłem, niestety z resztą spotkań trzeba się męczyć jak narazie.

A co do poprawienia tego to bez jaj, gdybym miał kartę satelitarną w kompie to sam znalazłbym sobie w kilka minut jakiś sofcik którym bym bez żadnego problemu ustawił sobie synchronizację. Niestety ,zaje... dekodery od platform cyfrowych nie oferują praktycznie żadnych ciekawych możliwości ustawień czegokolwiek, o synchronizacji AV to można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, specjalnie założyłem konto, żeby powiedzieć, że właśnie oglądam powtórkę studia po meczu Polski na PS3 i nic takiego nie widzę, dźwięk jest elegancko spasowany. Opóźnienie obrazu, o którym mówicie dzieje się cały czas?

Edytowane przez radziuxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie sobie skrót meczu na polsatsport.pl - znakomicie obrazuje to akcja z 31 minuty, Milik nie zdążył jeszcze oddać strzału w sytuacji stu procentowej, a Borek zaczyna mówić, że nie ma gola. Od początku meczu na Polsat komentarz mi się nie zgrywał z obrazem. Taki wielki turniej, a na Polsacie amatorka.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, specjalnie założyłem konto, żeby powiedzieć, że właśnie oglądam powtórkę studia po meczu Polski na PS3 i nic takiego nie widzę, dźwięk jest elegancko spasowany. Opóźnienie obrazu, o którym mówicie dzieje się cały czas?

Opóżnienie jest w trakcie meczu jak jest komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, teraz w trakcie studia wpatrywałem się w [beep] jak głupi i nie zauważyłem. Cały mecz Polski też oglądałem na Polsacie i nic, ale macie rację, teraz w powtórce, w 5. minucie jak Milik nie trafił w piłkę z woleja Borek krzyczy "Nie trafił Milik!", gdzie Milik jeszcze nie zdążył się zamachnąć. Niemniej jednak wychodzi na to, że mi to nie przeszkadza  :mrgreen: Polsat to Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu mowa to jest "biznes" oni nie maja pojecia o uczciwosci i mysleniu o szaraczkach ,konto ma sie zgadzac za wszelka cene! tym bardziej ze problem zglaszany brak koordynacji dzwieku z obrazem i z jakimi skutkami.......

dobrze ze to juz ostatnia impreza takiej rangi kupiona przez prywaciarza  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzony jakością dźwięku na PS 2, brak 5.1, przełczyłem się na ARD HD. Centrany głośnik wyciszyłem i z drugiego tunera dałem komentarz z PS 2. Oglądam właśnie mecz Hiszpani. Obraz super , dźwięk 5.1 za[beep]isty i niestety jeden zgrzyt dwie sekundy opóźnienia komentarza z Polsatu. Kurza a mogło być tak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym tu mowa to jest "biznes" oni nie maja pojecia o uczciwosci i mysleniu o szaraczkach ,konto ma sie zgadzac za wszelka cene! tym bardziej ze problem zglaszany brak koordynacji dzwieku z obrazem i z jakimi skutkami.......

dobrze ze to juz ostatnia impreza takiej rangi kupiona przez prywaciarza  :mrgreen:

Tak bo ten biedny to jest oczywiści uczciwy. Myślenie [beep].  

 

A co do TVP to już widzę rzeszę cieszących się jak taki Kwiatkowski tak jak wczoraj będzie wmawiał, że Ekwador wraz z Polską odpadł z MŚ w 2006 roku w grupie a Mirek Czeciak mu będzie wtórował. Naprawdę tak trudno odpalić internet i sprawdzić trwa to 2 minuty max.

 

Kowalski mnie irytuje ale wraz np z trenerem Michniewiczem jest znośny, zresztą każdy ma jakieś preferencje co do komentatorów jednych lubi jednych nie ale patrząc czysto technicznie to Polsat gniecie TVP z prostego powodu ilość błędów i ogólne przygotowanie komentatorów czy ekspertów jest znacznie lepsze. Co z tego, że TVP znalazło jednego Gabora jak reszta to nawet nie wie jak chyba się nazywa, można irytować się na głupoty wypowiadane przez Hajtę, wczoraj był bardzo irytujące ale przy Czeciaku wypada i tak dobrze.

 

Kwestie techniczne, na szczęście spodziewałem się, że to tak będzie wylądowało od początku więc nie jestem nie mile zaskoczony bo jednak kupiłem te kanały dla pozbycia się reklam.  Nie rozumiem faktu dlaczego nie nadają DD 5.1, o innych problemach z dźwiękiem nawet nie ma co wspominać.  To powinien być standard i nie powinniśmy o tym nawet rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...