Jump to content

kaeres

Users
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About kaeres

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na szczęście są jeszcze komentatorzy żyjący meczami i darcie ryja jest wskazane dla emocji. Polscy komentatorzy i tak są bardzo powściągliwi.
 2. Proszę w tej chwili o stanowisko przedstawiciela CP o wyjaśnienie sprawy niemożliwości nagrywania na kanałach PSP na dekoderach CP. Piszę oficjalne pisma na maila ale pozostają bez odpowiedzi, a jak się jej doczekam po 30 dniach to z pewnością jakieś lakonicznej, na którą znów będę musiał ciągnąć za język. Może do końca trwania umowy się dowiem. Nie odpuszczę. Będę pisał oficjalne pisma, a jak sobie będziecie w kulki lecieć to je upublicznię z datami na FB i tutaj.
 3. Masz bardzo małą wyobraźnię. Ja oglądam (przynajmniej do tej pory tak robiłem) 2-3 mecze, jeden po drugim. Wyobraź sobie, nie znając wyniku. Jeden na żywo i kolejne zaraz po nim. Po to mam możliwość nagrywania aby taka właśnie możliwość mieć. CP mi ją odebrał.
 4. To chyba oczywiste. Abyś sobie nie mógł oglądać z nagrywania tylko z ledwo chodzącej IPLI w 480p.... Jak sobie wykupisz.
 5. Myślałem, że mnie szlag trafi z tą blokadą nagrywania. Polsat czy Was do reszty ogłupiło ?
×
×
 • Create New...