Jump to content

kaeres

Users
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About kaeres

 • Rank
  Aktywny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na szczęście są jeszcze komentatorzy żyjący meczami i darcie ryja jest wskazane dla emocji. Polscy komentatorzy i tak są bardzo powściągliwi.
 2. Kur** Nie można nagrywać. Co za bydło !!!
 3. Proszę w tej chwili o stanowisko przedstawiciela CP o wyjaśnienie sprawy niemożliwości nagrywania na kanałach PSP na dekoderach CP. Piszę oficjalne pisma na maila ale pozostają bez odpowiedzi, a jak się jej doczekam po 30 dniach to z pewnością jakieś lakonicznej, na którą znów będę musiał ciągnąć za język. Może do końca trwania umowy się dowiem. Nie odpuszczę. Będę pisał oficjalne pisma, a jak sobie będziecie w kulki lecieć to je upublicznię z datami na FB i tutaj.
 4. Masz bardzo małą wyobraźnię. Ja oglądam (przynajmniej do tej pory tak robiłem) 2-3 mecze, jeden po drugim. Wyobraź sobie, nie znając wyniku. Jeden na żywo i kolejne zaraz po nim. Po to mam możliwość nagrywania aby taka właśnie możliwość mieć. CP mi ją odebrał.
 5. To chyba oczywiste. Abyś sobie nie mógł oglądać z nagrywania tylko z ledwo chodzącej IPLI w 480p.... Jak sobie wykupisz.
 6. Myślałem, że mnie szlag trafi z tą blokadą nagrywania. Polsat czy Was do reszty ogłupiło ?
 7. Powiem więcej, na Evo można w ogóle przewijać bez obaw o crash.
 8. -->CyfrowyOnline zagadałeś na PW...czekam na odpowiedź.
 9. Dziękuję za podpowiedź ale w Twojej rozpisce nie ma informacji o wymianie dekoderów. Stąd moje pytanie czy mogę ugrać wymianę na EVOBOX bez dodatkowych opłat ? Interesuje mnie Rodzinny HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 60 zł / umowa 24/6 i ta wymiana dekodera.
 10. No to musiałbym oszaleć aby na takie coś pójść. Cinemaxów i innych badziewi nie oglądam, a płacę za to. Interesuje mnie tylko LM i LaLiga. Za 85zł ! ? Wezmę najtańszy abonament jako nowy klient za 60zł
 11. Mam teraz Familijny Max HD z Film HD i Sport HD + Eleveny z dekoderem PVR7000 za 69,99zł /msc Koniec umowy listopad 2018. Chcę: - Jak najniższy abo - LM - Eleveny - EVOBOX Czy mogę coś ugrać dając wypowiedzenie czy chcąc nowy dekoder będę musiał wziąć Rodzinny HD za 60zł jako nowy klient ? Zawsze z wymianą dekodera miałem problem w CP. Nie dało się albo na fatalnych warunkach, dlatego pytam czy coś się zmieniło.
×
×
 • Create New...