Jump to content

flot

Users
 • Content Count

  561
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About flot

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Górny Śląsk

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. flot

  TVP Sport

  Onyszko w komentarzu trochę Roberta Burneikę przypominał
 2. W punkt. Animucki ma jakiś " dziwny dar przekonywania" żeby telewizja płaciła takie miliony za taki szajs... Zaraz się odezwą na forum "nawiedzeni" co będą pisać : że to przecież nasze że mimo wszystko się to ogląda że C+ dzięki temu ma oglądalność Nosz curła mać ! Ileż można się kompromitować ....
 3. Co za DNO. Przecież te bęcwały zarabiając taką kasę, to powinny trochę przyzwoitości pokazać...:) A tak na poważnie. To już dawno przestało być śmieszne. Nie jest już nawet żałosne, tylko po prostu przykre. Polski klub w Europie nic nie znaczy!
 4. flot

  Serie A

  Ja jednak jestem przekonany, że "efekt trybun" też jest potrzebny i robi to coś... Nie powiesz mi przecież, że bez różnicy się ogląda bez i z kibicami. A tak poza tym, ja nigdzie nie napisałem o zawieszeniu rozgrywek i braku transmisji....Po prostu to jest moje subiektywne odczucie.
 5. flot

  Serie A

  Oglądanie Serie A w niektórych przypadkach jest katorgą. A już przy pustych trybunach to masochizm.... Wczorajsze spotkanie "na szczycie" to była kompletna porażka futbolu.
 6. flot

  TVP Sport

  Dzisiejsi komentatorzy meczu Legia - Jagiellonia mają razem około 150 lat🙃🤔
 7. flot

  TVP Sport

  Że wyżej wymienieni są to wiem Ale Jońca., Jasina.... przecież ich nie da się słuchać. Katorga będzie. A Laskowski wszystkiego nie obskoczy...Niestety.
 8. flot

  TVP Sport

  Bosche...:) Jeżeli nie ma w tvp innych komentatorów niż Szpakowski i Żewłakow to niech Szkolnikowski zaraz załatwia sublicencję na Euro...Komukolwiek!
 9. flot

  TVP 4K

  A kto to będzie komentować? Że Laskowski to wiem. Ale co dalej...
 10. Miałem to samo. Nic więcej się nie ugrasz. Jedynie pozostaje się cieszyć z darmowych miesięcy. ( u mnie tego się już nazbierało )
 11. Koncert życzeń Jak dla mnie to powrót ligi mistrzów handball.
 12. Też tak myślę, ale to jest kopia z mojego ICOK: " Jeżeli kanał CBS ACTION jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.12.2019 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA" Zastanawia mnie data 31.12.2019r.
 13. Jeżeli mam okres promocyjny do 11.02.2020r. to kiedy mogę ( muszę ) wysłać wypowiedzenie, aby zmienić warunki obecnej umowy ? Ale proszę o konkrety, a nie w kółko wałkować regulaminy itp....:)
 14. Uściślając. Jeżeli jestem na okresie promocyjnym do 11 lutego 2020r. Kiedy można złożyć wypowiedzenie, aby jak " najwięcej " zyskać ?
 15. Mam info na ICOK. Kanał gwarantowany. Świetnie jak dla mnie Obecnie 24/6 od września. A więc....
×
×
 • Create New...