Jump to content

flot

Users
 • Content Count

  552
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About flot

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Górny Śląsk

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miałem to samo. Nic więcej się nie ugrasz. Jedynie pozostaje się cieszyć z darmowych miesięcy. ( u mnie tego się już nazbierało )
 2. Koncert życzeń Jak dla mnie to powrót ligi mistrzów handball.
 3. Też tak myślę, ale to jest kopia z mojego ICOK: " Jeżeli kanał CBS ACTION jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.12.2019 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA" Zastanawia mnie data 31.12.2019r.
 4. Jeżeli mam okres promocyjny do 11.02.2020r. to kiedy mogę ( muszę ) wysłać wypowiedzenie, aby zmienić warunki obecnej umowy ? Ale proszę o konkrety, a nie w kółko wałkować regulaminy itp....:)
 5. Uściślając. Jeżeli jestem na okresie promocyjnym do 11 lutego 2020r. Kiedy można złożyć wypowiedzenie, aby jak " najwięcej " zyskać ?
 6. Mam info na ICOK. Kanał gwarantowany. Świetnie jak dla mnie Obecnie 24/6 od września. A więc....
 7. To świetnie. Nowa umowa weszła w życie 11.09.2019r. Pół roku gratis. Wynika z tego, że będzie OK
 8. Oczywiście, że mam ten wykaz. Ale tam są wymienione wszystkie kanały. Bez dopisku : "promocyjnie" -tak było przynajmniej kiedyś w umowach.
 9. Mam PSP od ubiegłego tygodnia. Fajnie we wtorek i środę się oglądało. Ale komentator spotkania Olympiakos-Totenham były piłkarz Dariusz Kubicki rozłożył mnie tekstem : piłkę podaje Erikson...zresztą jego sposób przekazu dosyć słaby.
 10. Emocje u nich takie jak na narodowym. Też ich oczywiście lubię słuchać, ale coś ostatnio słabo. Już lepiej Jackowi poszło na siatkówce. Moje subiektywne odczucie.
 11. Ogólnie to zęby bolały od "stylu" tych grajków. Zresztą atmosfera na narodowym... już któryś raz do dooopyy. A komentatorzy ? Czy to na tvp, czy na polsacie też średni. Poniedziałkowe DNO.
 12. Generalnie już nie ma sensu się przekomarzać kto lepszy lub gorszy. Ale moim skromnym zdaniem to kulenowić chyba raczej nie stworzył jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką przeciwnika. A jak już coś, to albo się pogubił, albo źle przyjął, albo wiele innych
 13. Jak w pierwszym składzie wychodzi "napastnik", który nie potrafi porządnie przyjąć i opanować piłki to nie dziwota...:)
 14. Fajnie, że w końcu coś jest. Tylko, że teraz ta nazwa "Fight" troszkę nieadekwatna do kontentu
×
×
 • Create New...