Jump to content

flot

Users
 • Content Count

  558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Dobra

About flot

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Górny Śląsk

Equipment

 • Pay TV Operator
  Cyfrowy Polsat

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. flot

  Serie A

  Ja jednak jestem przekonany, że "efekt trybun" też jest potrzebny i robi to coś... Nie powiesz mi przecież, że bez różnicy się ogląda bez i z kibicami. A tak poza tym, ja nigdzie nie napisałem o zawieszeniu rozgrywek i braku transmisji....Po prostu to jest moje subiektywne odczucie.
 2. flot

  Serie A

  Oglądanie Serie A w niektórych przypadkach jest katorgą. A już przy pustych trybunach to masochizm.... Wczorajsze spotkanie "na szczycie" to była kompletna porażka futbolu.
 3. flot

  TVP Sport

  Dzisiejsi komentatorzy meczu Legia - Jagiellonia mają razem około 150 lat🙃🤔
 4. flot

  TVP Sport

  Że wyżej wymienieni są to wiem Ale Jońca., Jasina.... przecież ich nie da się słuchać. Katorga będzie. A Laskowski wszystkiego nie obskoczy...Niestety.
 5. flot

  TVP Sport

  Bosche...:) Jeżeli nie ma w tvp innych komentatorów niż Szpakowski i Żewłakow to niech Szkolnikowski zaraz załatwia sublicencję na Euro...Komukolwiek!
 6. flot

  TVP 4K

  A kto to będzie komentować? Że Laskowski to wiem. Ale co dalej...
 7. Miałem to samo. Nic więcej się nie ugrasz. Jedynie pozostaje się cieszyć z darmowych miesięcy. ( u mnie tego się już nazbierało )
 8. Koncert życzeń Jak dla mnie to powrót ligi mistrzów handball.
 9. Też tak myślę, ale to jest kopia z mojego ICOK: " Jeżeli kanał CBS ACTION jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej, bez obowiązku zwrotu ulgi (kary), w przypadku, gdy była ona przyznana w umowie, a rozwiązanie nastąpi w Okresie Podstawowym. Pisemne oświadczenie o wypowiedzeniu można przekazać do dnia 31.12.2019 r. w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa lub przesłać pocztą na adres: Cyfrowy Polsat SA" Zastanawia mnie data 31.12.2019r.
 10. Jeżeli mam okres promocyjny do 11.02.2020r. to kiedy mogę ( muszę ) wysłać wypowiedzenie, aby zmienić warunki obecnej umowy ? Ale proszę o konkrety, a nie w kółko wałkować regulaminy itp....:)
 11. Uściślając. Jeżeli jestem na okresie promocyjnym do 11 lutego 2020r. Kiedy można złożyć wypowiedzenie, aby jak " najwięcej " zyskać ?
 12. Mam info na ICOK. Kanał gwarantowany. Świetnie jak dla mnie Obecnie 24/6 od września. A więc....
 13. To świetnie. Nowa umowa weszła w życie 11.09.2019r. Pół roku gratis. Wynika z tego, że będzie OK
 14. Oczywiście, że mam ten wykaz. Ale tam są wymienione wszystkie kanały. Bez dopisku : "promocyjnie" -tak było przynajmniej kiedyś w umowach.
 15. Mam PSP od ubiegłego tygodnia. Fajnie we wtorek i środę się oglądało. Ale komentator spotkania Olympiakos-Totenham były piłkarz Dariusz Kubicki rozłożył mnie tekstem : piłkę podaje Erikson...zresztą jego sposób przekazu dosyć słaby.
×
×
 • Create New...