Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli ceny czy multiroom? Ceny jak dla mnie są wysokie, co prawda nie znam się ale sprawdzałem ceny VU+ na hollex. A multiroomu nie można mieć na dwóch modułach z Caymanami (chyba że czegoś nie wiem), może są jakieś inne sposoby by mieć multiroom na własnym sprzęcie ale ja go nie znam i mnie interesują tylko legalne sposoby.

 

Dodatkową przeszkodą może być ten nowy moduł z ECP, jak włączą te zabezpieczenie to dekoder za tyle PLN stanie się bez użyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciekmm napisał:

Pytanie dotyczace ponizszej informacji

 

"Abonenci z pakietem Extra+ i wyższymi od 19 marca otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat w usłudze nc+ GO TV"

 

Czy ktos z Was z pakietem Extra+ ma juz dostep do wymienionej wyzej kolekcji ? U  mnie niestety nie dziala

Mam pakiet Ekstra+ i opcja Kino Świat już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Masz na myśli ceny czy multiroom? Ceny jak dla mnie są wysokie, co prawda nie znam się ale sprawdzałem ceny VU+ na hollex.

No chłopie jak ty lukasz na ceny Vu+ to nie dziwota że ci drogo.

Są tańsze marki i niewiele gorsze, akurat dla kogoś kto nie musi mieć hiper wodotrysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośnika sportu posiadanie PC+ i CP jest sensowne ale dla kinomaniaka to bezsensowny wydatek. PC+ ma wszystkie kanały które są w CP, nie liczę tu kanałów typu Polsat Rodzina.

Póki co nie zamierzam rozpoczynać przygody z własnym sprzętem ale nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości. Jestem zielony ale chętnie dowiem się czegoś nowego. Jak można umieścić samą kartę w we własnym dekoderze skoro ona jest parowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maciekmm napisał:

Pytanie dotyczace ponizszej informacji

 

"Abonenci z pakietem Extra+ i wyższymi od 19 marca otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat w usłudze nc+ GO TV"

 

Czy ktos z Was z pakietem Extra+ ma juz dostep do wymienionej wyzej kolekcji ? U  mnie niestety nie dziala

U mnie też już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

Kupować drogi sprzęt by oglądać np jedną ofertę i to z modułu dla mnie jest trochę bez sensu.Dla osoby która nie miała styczności z takim sprzętem podstawa to dobre wsparcie.Czyli odbiornik który jest popularny i ma wiele image dostępnych.

Odnośnie kupowania sprzętu.Dawno temu w przeglądzie Technicznym opisali taki przypadek.Gościu kupił sobie  gramofon Daniela/to chyba pierwszy super HI FI polski gramofon/i narzekał .że wydał tyle kasy a nie odtwarza mu płyt pocztówkowych./ciekawy jestem ilu forowiczów wie o co chodzi lub je pamięta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 45.Płyty 78 to były przed i po wojenne.Tłukące się i puszczane na gramofon przeważnie nakręcany korbką.Późniejsze słynne już elektryczne Bambino też miały 78. Igły do tych z korbką to dopiero były  grubsze niż obecne do szycia.Jeszcze go pamiętam z młodych lat.Nie kojarze aby póżniej /w czasach Bambino/ były wydawane płyty na 78.Potem były maxi single czyli duża płyta tz Long Play zamiast na 33 grał na 45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Waldemar Szmyt said:

U mnie też już jest.

 

Ja myślałem, że tam naprawdę jest coś ciekawego, że jakieś hity, fajne znane filmy, a tu taki zawód. No po prostu jakbym w twarz dostał z liścia od nc+. 20 filmów, kompletnie nie na poziomie, kótrego można by wymagać od nadawcy. Taki po prostu ochłap rzucony ludowi. Żenujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking
Godzinę temu, MisterRondel napisał:

 

Ja myślałem, że tam naprawdę jest coś ciekawego, że jakieś hity, fajne znane filmy, a tu taki zawód. No po prostu jakbym w twarz dostał z liścia od nc+. 20 filmów, kompletnie nie na poziomie, kótrego można by wymagać od nadawcy. Taki po prostu ochłap rzucony ludowi. Żenujące.

Jak widać tylko na tego typu  żenadę ich stać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci najwyższych pakietów zawsze najbardziej "poszkodowani".

Powinni po prostu włączać ludziom to czego nie mają, czyli np abonentom pakietu Extra paczkę CANAL+, a tym którzy mają C+ np. HBO,  tym co mają jedno i drugie włączyć Cinemaxy lub FIlmBoxy itd.

A tym co mają wszystko to nie wiem - dać jakąś promocję na filmy z VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...