Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na profilu padały takie pytanie, ale bez odpowiedzi z tego co widziałem. Sami z siebie to wątpię, pewnie odbiją piłeczkę, że przecież podnieśli pakiety, dali kolekcje... Bez interwencji UOKiK czarno to widzę, a przecież teraz  ponad 10 kanałów premium jest bezwartościowych. Inna sprawa, czy platforma itd. dalej bulą UEFA itp. tyle co wcześniej?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż pisałem to w innym wątku. PR-owsko i wyjście z twarzą dla Platformy CANAL+ obniżenie ceny o 25% dla abonentów z okazji 25 urodzin.

 

Wierzcie mi zrobiło by to wrażenie na abonentach oraz pokazało by to iż poważnie się ich traktuje choćby z racji braku sportu na żywo. Ale to tylko marzenia i jak znam życie mrzonki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tektyw85 napisał:

Jak myślicie czy kochana platforma z racji tego ,ze nie grają ligi w tym Polska obniży nam abonament albo czy my abonenci będziemy mogli przy okazji  przedłożenia liczyć na obniżkę abonamentu przez kilka miesięcy?.

 

Ekstraklasa lub Premier League zwróci im kasę za wykupione prawa do transmisji, bo wychodzi na to, że zapłacili za "film", którego nie mogą wyemitować do końca, a widz musi się zadowolić brakiem obejrzenia końcówki. To tak, jakby kogoś wyprosić z kina przed zakończeniem seansu. Nie zwrócą, więc dlaczego oni mieliby cokolwiek zwracać w postaci upustów?

Edytowane przez śmiechu warte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, @EagleEye@ napisał:

Cóż pisałem to w innym wątku. PR-owsko i wyjście z twarzą dla Platformy CANAL+ obniżenie ceny o 25% dla abonentów z okazji 25 urodzin.

 

Wierzcie mi zrobiło by to wrażenie na abonentach oraz pokazało by to iż poważnie się ich traktuje choćby z racji braku sportu na żywo. Ale to tylko marzenia i jak znam życie mrzonki 

Jeszcze większe wrażenie by zrobiło na akcjonariuszach zmniejszenie dochodów spółki o 25% w czasie recesji i nadchodzącego kryzysu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. Odpuszczą te pare złotych i potem będa musieli z kolejnej super kampanii z panami dresami zrezygnować, albo nie starczyłoby im na dokończenie rebrandingu, a pewnie tak skomplikowana operacja jak podmiana logotypów w sofcie dekoderów jest już na ostatniej prostej  ;).

 

Faktem jest, że oferta bardzo się pogorszyła i jak na razie dostawcy tv (nie dotyczy to tylko PC+) idą po linii najmniejszego oporu. Udostępnienie gratis jakiś staroci w VOD, albo Filmboxów to jest rozwiązanie "na odczepne".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2020 o 21:26, Ozzy666 napisał:

Dla miłośnika sportu posiadanie PC+ i CP jest sensowne ale dla kinomaniaka to bezsensowny wydatek. PC+ ma wszystkie kanały które są w CP, nie liczę tu kanałów typu Polsat Rodzina.

Póki co nie zamierzam rozpoczynać przygody z własnym sprzętem ale nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości. Jestem zielony ale chętnie dowiem się czegoś nowego. Jak można umieścić samą kartę w we własnym dekoderze skoro ona jest parowana?

 

 

Kolego,moduł C+ oraz moduł CP,do dekodera,np. Zgemma  H9 twin, legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to trochę pokręcone, bo według umowy pandemia nie zwalnia C+ z opłaty. Z drugiej strony Ekstraklasa sama zawiesiła rozgrywki, ale jakby tego było mało to gdyby zrobiliby to kilka dni później to liczba rozegranych meczy gwarantowałaby pełną płatność. Ostatnia transza ma być w czerwcu, więc dopóki mówi się o dokończeniu sezonu nic się nie zmieni raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...