Jump to content

boberthinho

Users
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About boberthinho

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli dalej zgadula jak to będzie? Co z multirumem po cyfrze, czy przy braku wifi naprawdę będzie trzeba tasować kartami? Czy Pace są do tego przystosowane?
 2. Jest to trochę pokręcone, bo według umowy pandemia nie zwalnia C+ z opłaty. Z drugiej strony Ekstraklasa sama zawiesiła rozgrywki, ale jakby tego było mało to gdyby zrobiliby to kilka dni później to liczba rozegranych meczy gwarantowałaby pełną płatność. Ostatnia transza ma być w czerwcu, więc dopóki mówi się o dokończeniu sezonu nic się nie zmieni raczej.
 3. Czytałem właśnie, że ekstraklapa oczekuje na pełną transzę od C+, inaczej grozi to zapaścią i cofnięciem w rozwoju 😛 Nikt piniędzy sobie nie odmówi, tylko za co? Najwcześniej zagrają w maju, a i to mega wątpliwe. Ludzie obecnie tracą dochody i nie powinno się ich doić.
 4. Na profilu padały takie pytanie, ale bez odpowiedzi z tego co widziałem. Sami z siebie to wątpię, pewnie odbiją piłeczkę, że przecież podnieśli pakiety, dali kolekcje... Bez interwencji UOKiK czarno to widzę, a przecież teraz ponad 10 kanałów premium jest bezwartościowych. Inna sprawa, czy platforma itd. dalej bulą UEFA itp. tyle co wcześniej?
 5. I ja też, natomiast jak już pochodzi w ciągu dnia dużo godzin to czasami wysypie się na lataniu po vod. Nagrywanie odpuściłem. Natomiast niezrozumiałą dla mnie kwestią jest komunikat o braku połączenia internetowego, podczas gdy w ustawieniach sieci wyświetla się informacja o połączeniu... co kończy się ponownym ręcznym zalogowaniem do sieci i nieważne czy 60 czy 30% sygnału, jest to loteria.
 6. Wifibox jest następcą i ma mocniejszą specyfikację i nieco płynniej przez to działa. Jego największą wadą jest raczej słaba karta wifi, no ale w razie czego można podłączyć lan. Ja po wymienianie 83 na wifiboxa odczułem poprawę, ale ogólnie jakbym nie wiedział, że taki gracz jak CANAL+ wciska takie cuda to bym nie uwierzył.
×
×
 • Create New...