Jump to content

boberthinho

Users
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About boberthinho

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wifibox jest następcą i ma mocniejszą specyfikację i nieco płynniej przez to działa. Jego największą wadą jest raczej słaba karta wifi, no ale w razie czego można podłączyć lan. Ja po wymienianie 83 na wifiboxa odczułem poprawę, ale ogólnie jakbym nie wiedział, że taki gracz jak CANAL+ wciska takie cuda to bym nie uwierzył.
 2. Nie wiem czy przy 15 ale przy 24 to max co możesz tu spróbować to: comfort za 22.5 lub 25, eleven 12m za 7.99 i w zasadzie to tyle z oszczędności. Jak chcesz MP to w opcji włącz/wyłącz wyjdzie bodaj 10 czy 15 pln/msc bo w końcu cały rok nie grają, a jak chcesz za darmo to musi być pakiet połączony od razu z C+ np. za extra+c6 za .69.99. Hbo to min. 12.5 za wlącz/wyłącz przy takim pakiecie jak twój. Wystarczy się cofnąć do końcówki poprzednich miesięcy tego tematu. O forum to nie ma sensu mówić z konsulem, raczej co się chce i ile się ma na to.
 3. Marpol85 oferta jak oferta. Napisz co już masz i za ile. Sam mam w tej cenie dodatkowo 8c+, ale dekodery mam stareńkie.
 4. Jak już wspominałem: USTAWIENIA -> USTAWIENIA DEKODERA -> INNE USTAWIENIA -> SZYBKI START Nie pamiętam, czy zaskoczy od 1 "doby" czy 2, ale może wystarczy wyłączyć na chwilę zasilanie po aktywacji szybkiego startu. Ten tryb pozwala dekoderowi zapisywać potrzebne ustawienia. Dział techniczny mi to potwierdził.
 5. U mnie włączona opcja szybki start pomogła. Reklamacje zlane.
 6. Potwierdzam w Pace też miałem problem z dźwiękiem w programie na żywo podczas nagrywania innego programu, nagranie zaś miewało zaniki dźwięku plus miejscowe przycinki obrazu, a wcześniej było okey.
 7. W przedmeczowej zapowiedzi jak padło stwierdzenie bodaj p. Sokołowskiego, że Legia ma kim straszyć w ataku to tylko się uśmiechnąłem. Te wszystkie gole Legii w tym sezonie i zeszłym to takie wymęczone jak psu z gardła. Jak pierwsi dostaną gonga to już klapki na oczy i ja do Ciebie, Ty do mnie i to tak niedokładnie. Carlitos powinien grać ile się da. Niezgoda przed kontuzją ładnie sobie radził. Zaciąg portugalski wygląda niemrawo, może jak się ciepło zrobi odpalą. Czy Czerczesow kiedyś wróci to wątpię, widać za to po RSP że darcie się i wymachiwanie rękoma niepodparte szacunkiem to za mało, póki co bardziej mi przypomina Jozaka. Brak jest od lat skrzydłowych z dryblingiem, przebojowego rozgrywającego w stylu Vadisa, no ale takich piłkarzy rzadko się wyhaczy do Ekstraklapy. Wychowanków tak mało, Szymański to jakaś nadzieja, ale póki co te jego strzały, jego i tego Węgra to na orliku lepiej lutują. Taki krytyczny głos, bo wiem co było kiedyś kurła ☺️
 8. Panie jak już to Extra+6C+ za 69.99, a dalej opcja 2 C+ (nie live) za 5 cebulionów, lecz mi rozeszło się o HBO. Ogólnie przez Mistrzowską Piłkę "negocjacje" było poniekąd utrudnione, bo zawsze mogli coś za nią zażądać.
 9. Tak, inaczej bym nie łyknął w tej kwocie. Któraś rozmowa, konsultacja i voila ptaszek w [beep]ie 😉, ale i tak się wahałem przez chwile, w końcu jeszcze parę dni zostało.
 10. Było: Extra+ z 6 CANAL+ za 69,99 zł Extra+ z 8 CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem Box+ w cenie 0 zł/m bezpł. uż. dla Abonentów
×
×
 • Create New...