Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Jak odbywa się teraz wymiana dekodera? APSy są zamknięte z wiadomych przyczyn, wyślą kurierem? U teściowej na koncie ICA pojawiła się opcja zmiany deka na Wifipremium Boxa+ z aktywacją 49zł i czynsz 5 zł miesięcznie. Chętnie by wymieniła ale jak?

@Ozzy666 Jak chcesz szybciej wymienić dekoder, to przedzwoń sobie do Salonów CANAL+ w okolicy, aby sprawdzić który jest czynny i w jakich godzinach i czy mają ten dekoder na stanie na który chcesz wymienić. Link do listy Salonów: https://pl.canalplus.com/mapa-salonow

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Z przyczyn  niezależnych abonenci C+ zostali pozbawieni meczów live.Umowy abonenckie nadal obowiązują. Trzeba płacić rachunki. Więc jakieś zadośćuczynienie ze strony C+ by się przydało. Pan Stanowski przede wszystkim pokazuje jaki jest stosunek C+ do abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie zrozumiał mojej wypowiedzi. Ten Pan płacze nad "polską kopaną" a nie nad klientami Platformy CANAL+ i wypowiada się w imieniu tych "kopaczy piłki" którzy twierdzą iż są piłkarzami ligi nazywanej Ekstraklasą.

 

Ja jako klient PKO BP tez mam sobie rościć pretensję że sponsoruje ten sport i tą dyscyplinę będą tytularnym sponsorem ?!?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, breaking napisał:

Z przyczyn  niezależnych abonenci C+ zostali pozbawieni meczów live.Umowy abonenckie nadal obowiązują. Trzeba płacić rachunki. Więc jakieś zadośćuczynienie ze strony C+ by się przydało. Pan Stanowski przede wszystkim pokazuje jaki jest stosunek C+ do abonentów.

A to wszyscy mający c+ mają go dla piłki? No nie wszyscy, więc czemu mają mieć roszczenia? 

Rozgrywki zapewne zostaną rozegrane ale w późniejszym terminie, więc o co ten płacz? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Nie zauważacie że jakby oferta bardziej uboga ? W jakim późniejszym terminie ?  Nie zauważasz, co się dookoła dzieje?  Wiele osób zostało zwabionych  reklamą "Najlepsza piłka w C+". Ja rozumiem, że są i tacy którzy zawarli umowę dla treści filmowo-dokumentalno-powtórkowej. Ale większość, choćby usterów tego forum pasjonowało się przecież piłką. Zresztą tak na zakończenie tego dialogu, życzę podwyżki abonamentu za obecny kontent ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, @EagleEye@ napisał:

Kolega nie zrozumiał mojej wypowiedzi. Ten Pan płacze nad "polską kopaną" a nie nad klientami Platformy CANAL+ i wypowiada się w imieniu tych "kopaczy piłki" którzy twierdzą iż są piłkarzami ligi nazywanej Ekstraklasą.

 

 

Ten pan wyraźnie napisał "Czy jeśli nie zapłacicie całości to oddacie kasę abonentom?".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, @EagleEye@ napisał:

Kolega nie zrozumiał mojej wypowiedzi. Ten Pan płacze nad "polską kopaną" a nie nad klientami Platformy CANAL+ i wypowiada się w imieniu tych "kopaczy piłki" którzy twierdzą iż są piłkarzami ligi nazywanej Ekstraklasą.

 

Ja jako klient PKO BP tez mam sobie rościć pretensję że sponsoruje ten sport i tą dyscyplinę będą tytularnym sponsorem ?!?

 

 

No weź nie świruj, przekaz Stanowskiego jest jasny, pyta wyraźnie o abonentów sportowych.

Pyta bezsensownie z jednej strony bo nie ma osobnego pakietu sportowego żeby jego abonentom obniżyć cenę, a z drugiej strony pytanie całkiem słuszne bo np. są tacy co mają Eleveny ze zobowiązaniem. Aczkolwiek pytanie kieruje do C+.

Abo niżej za Eleveny jest jakaś szansa, ale co do C+ to nie da rady.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, breaking said:

Nie zauważacie że jakby oferta bardziej uboga ? W jakim późniejszym terminie ?  Nie zauważasz, co się dookoła dzieje?  Wiele osób zostało zwabionych  reklamą "Najlepsza piłka w C+". Ja rozumiem, że są i tacy którzy zawarli umowę dla treści filmowo-dokumentalno-powtórkowej. Ale większość, choćby usterów tego forum pasjonowało się przecież piłką. Zresztą tak na zakończenie tego dialogu, życzę podwyżki abonamentu za obecny kontent ?

 

Jakie to typowo polskie. Choćby się nie wiadomo co działo zawsze znajdą się tacy co będą narzekać, marudzić i żądać jakichś pieniędzy albo zniżki, która im się należy. I nie zrozumieją, że są rzeczy nie do końca zależne od platformy i że pieniądze nie są w tej chwili najważniejsze.

Idąc twoim tokiem rozumowania to sklepy powinny rozdawać towary za pół darmo bo jest ich mniej i warunki robienia zakupów są trudniejsze :facepalm:

Zawsze jak ci nie pasuje abonament to możesz rowiązać umowę zamiast płakać po internetach.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Już dawno temu zrezygnowałem z usług C+ i uważam, szczególnie teraz, że do była świetna decyzja. A ty widocznie nie rozumiesz  co napisałem i nie mam zamiaru cię edukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, breaking napisał:

Już dawno temu zrezygnowałem z usług C+

Trochę cię nie kumam.

Zrezygnowałeś, masz swoje zdanie co do kontentu wyrażając je rezygnacją to po co właśnie bijesz pianę?

To samo ma jeden z tobie podobnych któremu technologia Oled się nie podoba, jęczy gdzie popadnie o tym, ale sam takiego TV nie ma.

Jedyne co to stał obok Oleda w sklepie, ale tyle ma do powiedzenia że aż ciarki przechodzą?

Miałem CP równolegle do C+, zrezygnowałem bo kicha, ale nie gryzmolę o tym na lewo i prawo bo po co?

I nie czytałem tu aby ktoś piał z powodu ramówki kanałów premium.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

A to wszyscy mający c+ mają go dla piłki? No nie wszyscy, więc czemu mają mieć roszczenia? 

Rozgrywki zapewne zostaną rozegrane ale w późniejszym terminie, więc o co ten płacz? 

Czyli jak nie oglądam Ekstraklasy a płacę za C+ to mój abonament nie idzie na te prawa??

 

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Ja jestem w c+ dla piłki, dla ekstraklasy! , ale niestety są rzeczy ważne i ważniejsze, i rozumiem PC+ bo to nie od nich zależy. 

To takie typowo polskie, połasić się o kilka zł abonamentu bo przecież piki nie ma! 

 

A operator zapłaci za nic?Bo może się okazać że sezon nie zostanie dokończony.I co zaplacą ża spotkania których nie było??

 

7 godzin temu, Jax napisał:

Moim zdaniem nie podniosą abonamentu za obecny kontent.

Ciebie to już dawno powinno się zgłosić do nagrody Nobla za swoje posty na tym forum.

 

5 godzin temu, MisterRondel napisał:

 

Jakie to typowo polskie. Choćby się nie wiadomo co działo zawsze znajdą się tacy co będą narzekać, marudzić i żądać jakichś pieniędzy albo zniżki, która im się należy. I nie zrozumieją, że są rzeczy nie do końca zależne od platformy i że pieniądze nie są w tej chwili najważniejsze.

Idąc twoim tokiem rozumowania to sklepy powinny rozdawać towary za pół darmo bo jest ich mniej i warunki robienia zakupów są trudniejsze :facepalm:

Zawsze jak ci nie pasuje abonament to możesz rowiązać umowę zamiast płakać po internetach.

Porównanie sklepoów i ich towaru do praw i zapłaty za nie choć ich nie ma trafne w punkt.?Słyszałeś o czymś takim jak zobowiżanie i ewentualnych karach umownych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...